Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 lip 2007, 10:14

Przybywam pożegnać się z Wami na dwa tygodnie. Wyjeżdżamy jutro raniutko. Mam nadzieję, że Kinga dobrze zniesie podróż, a humory i pogoda dopisze wszystkim...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 lip 2007, 13:07

mamo kingi zyczymy super pofgody i czekamy na wspomnienia...:)

domi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2007, 10:32

13 lip 2007, 13:59

ja to najbardziej się boję jazdy bo nad morze to dla nas koło 7 godzin i obawiam się jak mała wytrzyma tyle godzin w foteliku, a mam jeszcze jedno pytanie czy jak dzidzia ma 3 miesiące to lepiej nad to morze wziąść gondolę czy spacerówkę, jeszcze jej nie sadzałam w spacerówce ale tak się zastanawiam że jak nisko by miała to nie lepiej jej będzie w spacerówce

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 lip 2007, 14:55

domi 3 miesieczne dziecko jest stanowczo za male na spacerowke i to kazdy pediatra powie ;dziecko do spacerowki nadaje sie jak juz stabilnie siedzi samo bez podparcia a to jest kolo 6 -7 miesiaca tak wies stanowczo gondole bierz bo malutki kregoslupek jest za maly na spacerowke.nawet jesli polozysz ja prawie plasko to i tak jednal gondola jest lepsza bo taki maluszek jednak potrzebuje oslony .co do podrozy to wiadomo ze przez te 7 godzin bedziesz musila i tak wyjac maluszka z fotelika zeby nakrmic albo przewinac wiec olecki sobie rozprostuje.a poza tym dzieci dobrze znosza jazde samochodem wiec nie boj sie na zapas,my tez jechalismy kolo 8 godzIn nad morze jak kuba mial 5 miesiecy i bylo super cala droge bez zadnej lezki:)

NIKA167
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 29 mar 2007, 09:57

21 sie 2007, 14:08

My tez jedziemy nad morze do Rowów dokładnie 26.08 i długa droga przed nami z Warszawy. zrobiłam sobie juz liste co zabrac żeby o niczym nie zapomniec i dopisuje ciągle co mi sie jeszcze przypomina. Zastanawiam sie nad fotelikiem Igo ma jeszcze ten pierwszy fotelik który instaluje sie odwrotnie do kierunku jazdy i ona ma pozycje półlezacą i chyba bedzie mu wygodniej. Ale z drugiej strony zastanawiam sie czy nie kupic teraz przed wyjazdem tego nastepnego co montuje się zgodnie z kierunkiem jazdy tylko ze one sa w pozycji siedzącej PORADŹCIE DZIEWCZYNKI CO ROBIC
Ja planuje wyjechać o 4 rano.
apropo wyjazdu to znalazłam kilka fajnych rzeczy do zabrania w podróz z dzieckiem o których wczesniej nie miałam pojecia np. tabletki do sterylizacji butelek łyzeczek miseczek itp. zajmuja mało miejsca nie tak jak willleekiii sterulizator.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 sie 2007, 16:50

NIKA167, Igorek jest jeszcze stosunkowo mały (wiekowo), ale może duży z niego chłopczyk wzrostem. Jeśli uważasz, że ten pierwszy fotelik jest mu już za mały, to kup taki normalny. My kupiliśmy Kindze fotelik CONECO. Jest super. Można go rozłożyć do pozycji półleżącej, więc dzidzi będzie wygodnie podczas drogi, nawet jak zaśnie. Ogólnie to ten fotelik ma chyba 4 pozycje ustawienia oparcia.
Pozdrawiam.

NIKA167
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 29 mar 2007, 09:57

22 sie 2007, 08:45

IGo wazy ok.9,5 kg i ma nie całe 80 cm

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 sie 2007, 10:29

Myślę, że śmiało możecie kupić mu większy fotelik. Kinga zaczęła jeździć w takim, gdy miała właśnie 7 miesięcy. Popatrz w sklepach, porównaj ceny... Chyba wiele firm oferuje takie rozkładane foteliki.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wakacje z niemowlakiem

05 sty 2023, 11:49

Jak troszkę dzidzia podrośnie, polecam Tobie wyjazd z dzieckiem na wczasy do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/. Ja byłam z mężem i dwójką dzieci i było wszystko w porządku.

Dorini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 03 lut 2023, 08:28

Re: Wakacje z niemowlakiem

03 lut 2023, 12:24

Polecam wczasy w Rewalu w Ośrodku Adamówka - https://domki-rewal.com.pl/. W ubiegłym roku byliśmy tam z naszym 10 miesiecznym synkiem. Mimo obaw urlop był bardzo udany. Właśnie dzieki dobremu miejscu, które jest idealne na pobyt z dzieckiem (i mniejszym i większym). Domki bardzo wygodne, dobrze wyposażone, czyste. Miejsce ciche i spokojne. Fajnie wypoczęliśmy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość