Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 sie 2007, 22:26

LUTOWKI no to juz wkleję ostatni filmik obiecuję bo głupio mi juz ze tak wam pokazuje te wyczyny mojej córci chyba przesadziłam :), ale tak mi sie spodobał ten program do filmow dzieki EVE_1977 to zaczęłam robic hi hi, no widziecie same ze ja nie ściemniałam hahahhaahhahhahaa z tymi jej postepami dosłownie z dnia na dzien jej to poszło, ale teraz wam zazdrosze ze wasze jeszcze są dzieci stacjonarne jak to KMINEK napisała :(, kurcze ja mam zero czasu dla siebie, wszedzie łazi ta mała kulka-piesek jak to kacperek mowi hahahah na nia ze to jego mały piesek ale gonie go za to nie chce zeby od pieska ja nazywał ;).
oto ostatni filmik z Amelcia obiecuje :ico_wstydzioch:
Obrazek
lulu81 wiesz co czy do lekarza musisz isc z ta głowka filipka hhhhmmm a mocno ma spłaszczona? musisz starac sie go przekręcac na boki ale własciwie jak od małego nie przekręcałas to moze byc problem bo on juz moze nie polubic ale to nic moze jakos sie uformuje sama zapytaj pediatre tak przy okazji przy szczepieniu moze co ona o tym mysli? No a ja sie martiwłm bo Amelka wcale nie spi na plecak od urodzenia mozna policzyc na palcach jednej ręki ze spała na plecykach dosłownie kilka razy a tak to pierwsze trzy misiące zycia spała tylko na brzuszku i dzieki temu ma mocny kregosłup i dlatego tak szybko zaczeła raczkowac i siedziec mi pediatra powiedziała a reszte to spi tylko na boczku jednym lub drugim :)
kelly jeny ale fajny filmik z tymkiem w roli głownej super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale widac zębolki ida pełną parą, jak sie wkurza biedulek super bardzo mi sie podobał filmik, dawaj kolejne :)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 22:35

witajcie wieczorkiem

widze, ze zostalyscie zarazone na wstawianie filmikow
to SUPER!!!!! oby ich bylo jak najwiecej :-)))

wszystkie filmiki sa swietne tzn. dzieciaczki sa rewelacyjne
ale i tak nie moge sie napatrzec na Amelcie...
Karola a wiesz, ja tez mam urodzinki tak jak Amelka...
i nawet nie mysl, ze ci pozwole na to abyc nie wstawiala wiecej filmikow

a moj Dominis zjadl dzisiaj dwie miseczki gestej kaszki gruszkowej, caly duzy sloiczek
jabluszek, pozniej Danonka, w miedzyczasie podjadal mleczko z kaszka (bezsmakowa) z butli i herbatke :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-21, 22:43 ]
Obrazek

a to moj Dominis po przebudzeniu
jakosc niezbyt fajna bo krecona telefonem :(

[ Dodano: 2007-08-21, 23:06 ]
i jeszcze jeden ;))

Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 sie 2007, 23:32

eve1977,karolas,kellyświetne sa wasze filmiki, super sie oglada te dzieciaczki, nawet jak nie chodza to takie rozne swoje minki maja, przecudowne

A ja pol roku temu jeszcze sie smialam na porodówce, jeszcze tak ok 3 h pozniej juz nie bylo mi do smiechu.
Jeju jak to zlecialo, z okazji jutrzejszego ukonczenia pol roczku przez Patrusia zostawiam wam torcika jakbym nie miala czasu wpasc na tt :ico_tort: pa

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 23:44

Iwonko sama nie moglam uwierzyc,
że moj Dominis ma juz pol roczku
a tutaj juz niedlugo skonczy 7 m-cy :-D

a ja sie juz pozegnam ide do lozeczka :ico_spanko:
bo Dominis pewnie jutro tez wczesnie wstanie
z niego jest ranny ptaszek
papa

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 sie 2007, 07:20

IWONA77 sto lat sto lat dla Patryczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
eve_1977 super filmiki Dominisia, masz racje zarazona zostałąm tym robieniem filmikow ale bardzo mi sie to podoba, takie oderwanie sie od codziennych tych samych czynności, latam z kamerka i kręcę, maz patzzy na mnie i sie śmieje ale widzi ze mam radoche z tego wiec nie krytykuje tylko sie smieje i mi pomaga tu te filmy wgrywac do kompa hi hi hi

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 sie 2007, 07:45

witam rankiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-22, 07:46 ]
[size=150]i 300 stronka moja[/size] :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

stawiam ciacho
Obrazek
Obrazek

i cos do ciacha

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 sie 2007, 08:12

Iwona samych radosnych chwil dla twojego Patryka z okazji pół roczku :ico_tort: :ico_brawa: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :509: :509: :509:

Kelly, Karolas, Eve fajne wasze filmiki :ico_brawa_01:

Kminek no ja sama jestem w szoku, że do takiej wprawy już doszłam w odciąganiu mleka :-D na początku to zamykałam wszystkie drzwi, żeby mnie nikt nie widział, a teraz to już tylko chowam się za komputerem i już i nikt nie wie co ja robię hihi, a to, że tak szybko mi się udaje to pewnie dlatego, że moje piersi już się przyzwyczaiły, że zawsze o tej samej godzinie ściągami tak ok po 2 lub 3 minutach jest rzeka mleka i szybko spływa

Karolas jeszcze nie dawałam kaszki w słoiczku, bo jeszcze jej nie kupiłam :ico_wstydzioch:

Dziewczyny a ja taka zła byłam dziś rano na Joasię, że szok. W nocy budziła mi się co godzinę, a potem 2 razy co półtorej aż w końcu obudziła się na dobre o 6 :ico_szoking: cała radosna. Przeszło mi dopiero jak zaczęła sobie śmiesznie gadać. Powiedziała m.in ale leje, jeden, dobry :ico_haha_01: reszty nie zrozumiałam hihihi

anilewe77, super , że udało ci się zamieścić fotkę synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 11:17 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 sie 2007, 08:17

witaj Magdzinko :ico_haha_01:

Iwonko wszystkiego najlepszego dla Patryczka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 sie 2007, 08:50

Eva_1977, na tym drugim filmiku Dominik wyglada jak urzednik, taka powazna minke mial i sie podparl reka hihihi moze w przyszlosci politykiem zostanie?? swietne filmiki !
karolas no co ty wklejaj ile wlezie! dla nas to sama radocha hihihi gdybysmy nie chcialy to bysmy i tak nie ogladaly hihihi wklejaj wklejaj! a z tym pelzaniem to wlasnie mi sie zdaje ze jej tak niewygodnie jest na parkiecie nieraz sie wkurzala o te kolanka i krzyczala, a u tesciowki to podnosi dupsko ale boje sie ze jej tak calkiem zostanie i nie bedzie chcialo jej sie znow prawdziwie raczkowac tylko bedzie wlasnie zamiatac wszystkie smieci z podlogi bo zawsze nawet jak sie wymyje podloge to wkurzu cale ubranko... wrrrr
Magdzinka, no to ci pobudki sprawila Joasia...a czemu tak sie bduzila masz jakies pojecie?? moze miala duzo wrazenw ciagu dnia??

a to jak wszystkie kobitki wklejaja to i ja wkleje ale pozniej filmik jakis, i moje zdjecie z wloskami obcietymi zebyscie zobaczyly co ze mnie za pokraka sie zrobila :ico_placzek: ale to juz pozniej bo dzis przychodzi pielegniarka :ico_olaboga: i trzeba generalne sprzatanie przeprowadzic

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 sie 2007, 09:06

MamciaKochana, no właśnie pokazuj się nam w nowej fryzurce :ico_brawa_01:

nie mam pojęcia czemu Joaś tak się budziła :ico_noniewiem: może rzeczywiście miała trochę wrażeń, bo najpierw ją odwiedziły dzieci naszych znajomych, które szalały z Romą (naszym pieskiem) a mnie nie było, bo byłam w pracy. Potem odwiedziła ją babcia, a mamy wciąż nie było i wieczorem taka była przylepa marudna ,że nawet jej nie wykąpałam bo nie chciało mi się słuchać jak będzie się darła przy ubieraniu na 100%...
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 11:19 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości