caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 sie 2007, 10:34

Mordko kurcze my tu bez ciebie nie wytrzymamy :ico_placzek: :ico_placzek:

Chyba wszystkie petycje napiszemy do TP, zeby jak najszybciej ci podłaczyli......

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 sie 2007, 10:38

caro, napiszcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 sie 2007, 10:48

juz sie robi............ :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 sie 2007, 14:01

no to ja.... mowie ..do sklikania dziewczynki... bede bardzo tesknila za Wami i Waszymi dzieciaczkami.Mam prosbe...napiszcie czasem smska z gg 500058690 plissssss :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .Mam nadzieje ze szybko wroce :ico_placzek: :ico_placzek: juz tesknie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sie 2007, 16:13

cześć dziewczyny :-) nie było mnie 2 dni, a czuję się jakbym nie zaglądała do was z miesiąc :ico_szoking: . My w niedzielę robimy chrzciny, więc troszkę mam pracy, no i mąż ma 2 dni wolne, więc cieszymy się sobą :-D . Z kupkami Oleni nadal tak samo :ico_placzek: w akcie desperacji podałam jej dziś troszkę jabłuszka, bo już nie wiem co robić, chciałam dac laktulozę, ale dzieci ze skazą nie mogą :ico_placzek:
jogobella moja gondola ma tyle samo cm co Twoja, ale nie wiem ile mierzy cm moja niunia bo dawno się nie mierzyłyśmy :-)
jeśli chodzi o odchudzanie to ja już wróciłam do swojej wagi przedciążowej, tylko, że skórsko na brzuchu jeszcze wisi. W niecałe 4 miesiące 27 kg, szybko, ale naprawdę wolałabym wracać wolniej do swojej wagi i nie mieć takich problemów jak mam :ico_placzek: problemy dotyczą przede wszystkim mojej siostry, pisałam wam o tym :ico_placzek:
zmykam bo maluch woła

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 sie 2007, 20:37

Caro moja kochana teściowo :-D wreszcie jesteście z Oskarkiem, bo my się strasznie stęskniłyśmy z Olą :ico_olaboga: . Super zdjęcie, obydwoje wyglądacie mniamniusnie :-D . Na początek wielkie :ico_brawa_01: dla Oskarka za próby siadania :ico_brawa_01: , no no mój zięciunio silny facet. Moja Ola też się złości coraz częściej jak musi leżeć, ale to jest taka wielka złość że :ico_szoking: . Normalnie mam w domu małego Talibka nerwuska :-D. Uwielbia jazdę samochodem, ale broń boże w pozycji leżącej i niestety lubi oglądać tv, oczywiście jak zobaczę, że patrzy na tv to albo zmieniam jej pozycję, albo wyłanczam . Jada już powolutku zupki, na razie zna dwa smaki :-D , uwielbia deserki, jak tylko widzi słoiczek i łyżeczkę to otwiera buzię ile się tylko da, no i oczywiście najlepiej by było jakby sama już jadła, bo zabiera mi łyżeczkę i próbuje jeść. Oh.........te nasze skarbeńka......ah..... A za Oskarkiem to się bardzo stęskniła i powiedziała żebym napisała, aby częściej bywał ze swoją mamusią na tt :-D . No i oczywiście gorące całuski dla Was :ico_buziaczki_big: . Aha czekamy na relacje z jutrzejszej wizyty u lekarza. I jeszcze raz wielkie :ico_brawa_01: dla Oskarka za odwagę przy pobieraniu krwi
Mordeczko wracaj szybko do nas, petycje już napisałam :569: :568: :569: :569:
Delicja szkoda mi Oleńki, wiem co to znaczy jak mała ma problemy z kupkami :ico_placzek: , mam nadzieję, że wszystko się jakoś wyreguluje i Oleńka nie będzie miałą już takich problemów.
Super, że wreszcie mężulek ma urlop, może nie odpocznie bo jesteście przed chrzcinami, ale razem to zawsze razem :-D . Ja uwielbiam jak mój Slawek ma wolne i jesteśmy w domciu wszyscy razem.
Gratuluje i zazdroszczę Ci wagi :ico_brawa_01:. Wiem jednak co przeżyłaś i szczerze wam współczuje. Są ważniejsze sprawy na świecie niż to ile człowiek waży.
Życzę udanych chrzcin i oczywiście czekamy na zdjęcia po chrzcinach. Dla Oleńki rówież moc buziaczków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 sie 2007, 21:18

Czesc Wam! ja dopiero teraz znalazlam troszke czasu. Pracowite mialam przedpoludnie. Rano po torcik dla meza, pozniej do domku na chwilke nakarmic mala i zaraz pozniej do kolezanki. Do tej, o ktorej pisalam, ze niedawno urodzila dziewczynke. Boze jaka ona malutka i taka sliczna. Miedzy moja Maya a ta dzidzia sa tylko 3 miesiace roznicy. Dopiero teraz do mnie dotarlo jak Maya przez tych kilkanascie tygodni zmienila sie i "wydoroslala" :ico_szoking:

Katrin, historia Waszego (Twojego i meza) pierwszego spotkania jak z filmu, bedziecie mieli co wnukom opowiadac. Bardzo mi sie spodobala, romantycznie i smiesznie za razem. Wyobrazilam sobie jak to nie chcialas swojego przyszlego slubnego do mieszkania wpuscic :-D .

Gabrysia, brawa za bieganie, nawet po nieprzespanej nocy. Ja znalazlabym 1000 powodow zeby zdezerterowac.

Delicja, szkoda, ze malutka tak cierpi. Niewiem, tutaj polecaja na zaparcia troszke soczku ze sliwek (lub owocki w sloiczku-oczywiscie dla Olenki odrobinka)... moze sa Gerber albo Hippa.Albo moze sprobujesz z tym czopkiem glicerynowym :ico_noniewiem: Nie chce zle doradzic, ty bedziesz wiedziala najlepiej.

Mordeczko, wracaj szybko!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 sie 2007, 21:31

Agi witaj pracowita mróweczko :ico_brawa_01: , to mężuś miał jakieś urodzinki? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego dla niego :ico_prezent: :ico_prezent: . No ja też widzę różnicę jak spotykam takie malutkie dzieciaczki. Kiedy to było jak nasze takie były :ico_noniewiem: :ico_oczko: .

Miłej nocki życzę Wam wszystkim i buziaki. Zmykam spać bo po nie przespanej nocy to już ledwo widzę na oczy. Mam nadzieję, że ta będzie lepsza :ico_oczko: :516:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

22 sie 2007, 21:56

Cześć wieczorkiem.
Coś mam problemy z komputerem nie mogłam nic zrobić musiałam go od wczorajszego rana przeinstalować, och duzo roboty i nie wiem kiedy skończe. Biedaczek no ten komp ma juz 7 lat to prawie zabytek, ale do przeglądnia internetu mi narazie wystarcza.

M0rD3CzKa, szybciutko uporaj się z ta przeprowzdzką i wracaj do nas.

delicja, Biedna Olunia, może te jabłuszko pomoże.

Gabrysia, ja jestem zbyt leniwa aby biegać, troszeczke cwicze aby brzuchol spadł i te kilosy bo zostało 6 zbędnych których ciężko mi zrzucić. no i jeszcze nie we wszystkie ciuszki się miescze.

Dzisiaj byłam zważyć Kamila, waży 6200, troszeczke mało, ale najważniejsze że przybiera. Kamil znowu obraził się na cycusie więc dostaje w dzień tylko mleko sztuczne, a w nocy podtykam mu pierś, nieraz da się oszukać. Równiez podaje mu jabłuszko, marcheweczke i soczki, bardzo mu smakują inne dania niż mleczko.

Wczoraj po tak długiej przerwie dostałam okres, uczucie dziwne ale dobrze że jest bo ostatnio jakoś się zmarwiłam że jestem w ciąży, bo było mi niedobrze.

a oto mój Stong Man
Obrazek

A tu w Dziwnówku, Kamil na plaży był jako najmłotszy obywatel
Obrazek
Obrazek

No i jeszcze synuś z tatusiem rozmawiają sobie przed zaśnięciem
Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

23 sie 2007, 17:29

agi, -pochwal sie co to za okazja , ze torcik dla meza kupowalas?W sumie skoro torcik mu sie nalezal to na pewno mial jakies swieto, wiec wszystkiego najlepszego dla Twojego mezula.I wklej pare fotek Majeczki.W tych okularach ma swietne, ale jej malo co zza nich widac :ico_placzek:

hektorka, i widzisz Hektorka jak Kamilek Ci juz na Strong Mena wyrosl.I nie ma na swiecie Strog Mena ze slodsza minka.Przekochany.Ciesze sie, ze udalo Wam powczasowac.

Gabrysia, jak Ty to robisz, ze masz chec i sily biegac.Ja tak jak Agi znalazlaby milion powodow , zeby sobie odpuscic.Podziwiam.A jak dzisiejsza nocka z kochanym Talibkiem?Moj maly tez juz odkryl telewizor-wpatruje sie jakby rozumial o co chodzi, ale tez staram sie nie narazac go na ogladanie

Mordeczko-tu juz jest smutno bez Ciebie :ico_placzek: Wpadaj czasem z Kacpim do kafejek internetowych :ico_sorki:

Caro-jak tam u lekarza???Bardzo fajne macie zdjecie w podpisie.Widac szczesliwa mamusia jestes :ico_haha_02:

Delicja-a probujesz dawac ciepla pieluszke na brzuszek i masowac brzuszek zgodnie ze wskazowkami zegara.Moj jeszcze nie mial zaparc, ale jak widze, ze zaczyna sie meczyc to robie mu masaz brzuszka i mam taka mala podusie z ziarenkami wisni w srodku, nagrzewam i daje na brzuszek.Nie wiem na pwno, ale mysle, ze to pomaga leniwym jelitkom troszke popracowac.Ucaluj Olenke , ufam, ze sobie poradzicie z tym problemem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość