Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 sie 2007, 09:32

ewasiek, no to czekamy na wieści!!
Dominisia, super brzuszek, bardzo zgrabniutki!
paulina1978, ja to zawsze trafiam w analityce na takie sympatyczne dziewczyny i gaduły, że chodzę tam wręcz z przyjemnością :-D

[ Dodano: 2007-08-22, 09:34 ]
eve81, śliczne to ubranko dla małego! Ja podobne cuda wynajduję czasem dla Zuzi w sklepach z używaną odzieżą. Za grosze dosłownie. Też mam parę dzinsików i sztruksików takich maleńkich, słodkie!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 10:44

Ewasiek to super :ico_brawa_01: pewnie będziesz pierwsza :ico_brawa_01: daj znać koniecznie!!ja tez już chcę!!
Mamo Zuzi tak,ja też jestem taka nerwowa,coś mi dziś minęło to trochę,jestem w trochę lepszym humorze, ale tak kilka dni to była masakra,wszystko mnie wkurza i wszyscy!Najchętniej wyjechałabym na bezludna wyspę :-D :-D :-D
Paulina jakie zombi???hehe,to ja tez będę niedługo takim zombi,hehe,tylko muszę dokończyć studia!JA też jutro idę na badania i nielubie tego że muszę być na czczo,bo zazwyczaj rano to umieram z głodu :ico_placzek: !!

[ Dodano: 2007-08-22, 10:46 ]
o matko :ico_szoking: zostało tylko 19 dni jak ten czas szybko leci!!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

22 sie 2007, 11:02

a ja juz po badaniach i po sniadanku bo glodna jak wilk bylam :-D
a dzisiaj na obiadek wymyslilam sobie nadziewane pieczareczki. mezus rano przed praca pojechal do sklepu i zrobil mi zakupy to teraz ja sie wezme za gotowanie. jak kiedys nienawidzilam tego robic to teraz jak tak siedze w domu i usycham z nudow to przynajmniej moge poszalec w kuchni :-D

aha! dziewczyny bo widzialam ze kupowalyscie posciel do lozeczka tato-mamo i jak wasze opinie o niej?? bo sie zastanawiam chociaz u mnie w Bielsku jest producent poscieli dla niemowlat i szyja swietne rzeczy i bardzo dobre gatunkowo. niby drozsze niz to mamo-tato ale jest tu hurtownia i moze cos taniej dostane. dlateo chcialam sie zapytac czy warto ta posciel mamo-tato kupic??

a tutaj link do tego producenta u mnie: http://www.blanca.com.pl/

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 11:15

JA to bym kupila te Blanca, jest sliczna. :ico_brawa_01: Moim zdaniem ladniejsza od mamo-tato.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 sie 2007, 11:24

Dzien doberek!
Ewasiek ja przeczytalam Twoja wiadomosc to poczulam sie jakbym sama miala zaczac rodzic... Az mnie takie dziwne ciarki przeszly po plecach :-D

Paulina ja na Twoim miejscu wybralabym ta Blanco! Jest sliczna :ico_brawa_01: Ja mam jeden komplet poscieli mamo-tato i jestem srednio zadowolona, bo jak juz kiedys pisalam to ochraniacz po wypraniu zrobil sie zupelnie plaski, a posciel jest taka dziwnie sztywna... No i te wzorki sa w sumie takie oklepane... A tutaj widze cos nowego!

Mamo Zuzi niczym sie nie martw, pewno tylko wmawiasz sobie tego dola (jak ja), pomysl o czyms pozytywnym, znajdz sobie jakies zajecie i od razu bedzie lepiej. Ja zaraz lece do sklepu, zabieram sie za robienie hurtowej ilosci kotletow mielonych :)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 sie 2007, 11:28

EWASIEK :ico_brawa_01: super po prostu masz, ja też już bym chciała, jakbym wiedziała że mały jest gotowy a dowiem się w piątek :-D a tak wogóle to prawie pewna jestem że ten czop mi powoli odchodzi bo co rusz jakaś mała galaretka mi wylatuje :ico_wstydzioch:
DOMINISIA fajnie masz że ci nóżki nie puchną bo faktycznie jak u sarenki :ico_brawa_01:
ja to wczoraj wyglądałam jak balon, taka spuchnięta :ico_olaboga: :ico_placzek:
dziś pakuję torbę do szpitala, tylko jeszcze najpierw muszę resztę poprać :ico_noniewiem:
PAULINKA to może się załapiemy z julcią na obiadek u ciebie, bo mój W. w pracy a u mnie w głowie pustka co tu ugotować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 11:48

Witam!! :ico_brawa_01: Byłam u gin. no i zbadała ASP podotykała brzucha, nawet mnie nie zbadała powiedziała że dobrze wszystko i w piątek umówiła Nas na USG... skończyłam sprzątać jużteraz naprawdę nie mam nic do roboty, obiadek już zrobiłam i szczerze to dopada mnie słodki leń :-D Idę jeszcze po soczek do sklepu a potem do wyrka i TV :P

A co do nerwów to nic tak niekoi jak herbatka z melisy... mi lekarz zalecił pić i nawetpomagało :P

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

22 sie 2007, 11:55

agnieszka to zapraszam z Julcia na obiadek he he :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 12:02

:ico_ciezarowka: jak mam tutaj wkleić zdjęcie...? Bo nie umiem :(


[img]http://C:\Documents%20and%20Settings\Gość\Pulpit\fotoski\IMG_1050/[/img]
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 12:18 przez Justyna_Bochnia, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 12:07

Ja wstawilam zupke, barszczyk i teraz zajadam drugie sniadanko.
Dominisia pewnie masz racje z tym wmawianiem, to wszystko przez nadmiar czasu. Tez juz bym chciala urodzic...
Agnieszka, slyszalam ze czop to okolo tygonia przed moze odchodzic wiec badz zwarta i gotowa :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość