Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 sie 2007, 16:26

Mamo Zuzi wielkie dzieki, juz wiem gdzie szukac :ico_sorki: Co ja bym bez Ciebie zrobila?

eSKa pewno ze to nic zlego kupowac w ciucholandzie, tylko ze do tego trzeba miec talent... Ja nigdy nie umialam wyszukac niczego fajnego a poza tym przeszkadzal mi zapach ciuchow i szybko uciekalam. Za to moja kolezanka zawsze umiala wynalezc cos wystrzalowego.

Ewasiek ja tez jestem chetna na czyszczenie prysznica... Moj wyglada tragicznie nawet jak jest czysty. Na silikonie powychodzily okropne czarne kropki, pewno jakis grzyb i niczym nie mozna tego doczyscic, pakudnie to wyglada. Probowalam juz roznych srodkow i nic nie pomaga... wrrr

Justyna ale Ty laska jestes :ico_szoking: Zazdroszcze tych spodni, ja to nie pamietam kiedy ostatnio mialam na sobie cos normalnego, no i pasek wystrzalowy.... hmmm w sumie to powinnam brzuszek chwalic :) Swietny jest!!

A ja wlasnie zrobilam 40 kotletow mielonych :) Czesc pojdzie do zamrazarki, a troszke zostawie na obiadek. No i zrobilam jeszcze zupke pomidorowa. Ziemniaczki wstawione, teraz tylko czekac na Krzysia rozbojnika.

[ Dodano: 2007-08-22, 16:28 ]
eSKa mycie okien?? A kto by sie chcial na to skusic?? :-D Ja slyszalam cos jeszcze o masazu sutkow ale nie wiem czy to prawda...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 16:29

Justyna bardzo ładny masz brzuszek i taki malutki :-)
Gosiu,Eska no to już wasze maluszki spore,ponad 3 kg. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez mam nadzieję że zobaczę swojego dzidziusia w piątek,bo w tamtym tygodniu nie zrobił mi usg.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 16:31

Dominisia, Dziękuję :) Ja w tych spodniach chodziłam nawet przed ciążą hehe wogóle to mam spodnie ciążowe najmniejszy rozmiar ale kurde nie lubię w nich chodzić bo mi lecą.

eSKa, podobno zakupy :P

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 sie 2007, 16:33

Dominisia, 40 mielonych :ico_szoking: ty to chyba też o koleżankach z tt pomyślałaś :ico_haha_01: , a tak poważnie to świetny plan z tymi zapasami, jak juz teraz do pracy nie musze chodzić to chyba też zaczne składować żarełko :-)

[ Dodano: 2007-08-22, 16:34 ]
Justyna tego akurat nie słyszałam ale chętnie wypróbuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 16:36

Eska ja też słyszałam o tym masażu sutków,a poza tym jeszcze lampka czerwonego,trochę rozwodnionego wina,ananasy,nie wiem co jeszcze,chyba najważniejsze żeby sie nie stresować tylko rozluznić i czekać spokojnie,bo czasem stres hamuję cała akcję!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 sie 2007, 16:40

Hehe ja to ostatnio nie wiem co to stres, żyje na takim luzie że sama sie dziwię, chyba dzieje się tak dlatego że tak na prawde nie wiem co mnie czeka :ico_haha_01: A wy macie stresik przed porodem?

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 16:58

Ja to już bym chciała ale boję się trochę tego że będzie bolało albo że nie zdążę do szpitala bo nie będę wiedziała że to już :D

eSKa, a i jeszcze podobno mocna kawa...!! Gdzies tutaj na forum jest o tym napisane ale kurcze nie pamiętam juz gdzie :]

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 sie 2007, 17:16

eSKa, ja bardzo lubie buszować po ciucholandzie, a jeszcze mam taki "swój" obiekt wielkości małego hipermarektu to jak tam wpadne to gine między wieszakami na 2 godziny :ico_szoking: naprawde można wyszukać fajne oryginalne ciuszki dla maluszka i nie tylko :ico_oczko:

a co do przyspieszenia porodu to jeszcze podobno pomaga herbata malinowa :-D

ciekawe co nam wyjdzie z tych sposobów, pewnie jak maluszek nie bedzie chciał to i tak nici z tych wszystkich sposobów :ico_ciezarowka:

powiem wam że ja się wogóle nie boje :ico_szoking: po prostu wiem że bedzie bolało i tyle, no tylko ciekawe czy ja sobie dobrze ten ból wyobrażam :-D ale co tam dam rade :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 sie 2007, 17:18

Hehe Justyna ja też mam obawy że nie będe wiedziała czy to już ale jak już wczesniej pisałam pamiętaj że im później zorientujesz się że to TO tym krócej poród potrwa w szpitalu, przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę i chyba będe robić wszystko żeby opóźnic wyjazd do szpitala :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-22, 17:20 ]
eve widze że mamy podobne podejście do tego co nas czeka :ico_brawa_01: Ale co tam najważniejsze nie stresować się na zapas i być optymistycznie nastawionym :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-08-22, 17:21 ]
Będzie co ma być i nikt na to większego wpływu nie ma :-)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 17:39

eSKa, tam możemy sobie wmawiać ale jak przyjdzie co do czego to przy pierwszym mocniejszym skurczu pognamy na sygnale do szpitala :-D :-D I będziemy tam leżeć i czekać... :ico_ciezarowka:

Ja chciałam sobie kupić jakąś spódniczke ale kurcze troche mi szkoda wydawać kase na troche większą niż normalnie nosze a potem ją przeszyać, dlatego stwierdziłam że pójdę do ciuchowego i tam czegoś poszukam, pamiętam jka wchodziły takie lumpeksy to był szał na takie zakupy później zrobił się z tego obciach że u mnie to nawet stanie koło takiego slepu to było :ico_olaboga: a teraz ludzie nie zarrabiają aż tak a ubrania są no nie oszukujmy się drogie. Pozatym faktycznie w ciuchowym można znaleść dobre i zcasem markowe ciuchy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość