Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 17:46

A wiecie ja też jakoś sie nie boję, czasami zastanawiam sie tylko jaki ten ból jest duży, niektóre kobiety to tak krzyczą jakby jakieś tortury na nich stosowali :-D Kiedyś czytałam że lekarze porównują ból w czasie porodu do bólu w czasie zawału serca,tylko że serce jest małe a macica chyba ze 20razy większa więc i ból tyle samo razy większy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 sie 2007, 17:49

Widzę,że nie tylko ja "poluję" w ciucholandach :-D Dziś upolowałam cieplutki polarkowy pajacyk dla Zuzy- tak fajnie można w nim łapki i stópki zawinąc jak dzidzia jest w środku i robi się kombinezonik. A ciuszki można super wyszperac, no i markowe (chociaż na to nie patrzę).
Byłam w pacy zanieśc zwolnienie i dostałam zaproszenie na piknik rodzinny i jeszcze jedną imprezkę w moim mieście.
Justyna_Bochnia, zgrabniutki brzusio! Ja to wyglądam jak wieloryb....

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 17:50

Kicia10 pisze:lekarze porównują ból w czasie porodu do bólu w czasie zawału serca,tylko że serce jest małe a macica chyba ze 20razy większa więc i ból tyle samo razy większy :ico_olaboga:

No to cholerka pocieszajace hihihi :ico_smiechbig:
Da sie przezyc kochane. A potem sie wszystko zapomina.... A przed kolejnym porodem przypomina :ico_oczko: :ico_szoking: Zartuje oczywiscie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 17:53

Kicia10, :-D :-D wiesz naprawdę po Twoim poście poczułam się lepiej!! Teraz to boję się tak jak macica 20 razy bardziej!! Ja sobie wyobrażam że to jest jakieś kłócie... a ja nienawidze takiego bólu. Kurcze jak czasem przy okresie zdarzało mi się płakać to ja nie wiem co to będzie na porodówce :ico_olaboga:najwyżej pobije lekarza :P :503: jak będzie bardzo bolało hehe


KOCURKA!! jaki wieloryb?? Ja bym chciała mieć troszkę większy brzuch bo jak się mnie ktoś pyta w którym miesiącu to jak powiem że dziewiąty to robią głupie miny!! I mówią ze wyglądam na 5 góra 6 :(

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 sie 2007, 17:57

Justyna_Bochnia, ciesz się swoim brzusiem, przynajmniej nie masz problemów z poruszaniem się. Ja się toczę jak czołg!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 17:58

Justyna_Bochnia pisze:Ja sobie wyobrażam że to jest jakieś kłócie...

Hmmm, raczej nie klucie... raczej uczucie ze cos Cie sciska bardzo, bardzo mocno na wysokosci pasa i krzyza i chce ci zmiazdzyc kregoslup :ico_haha_01: A co Ty myslisz Agnieszka?Ciebie klulo czy sciskalo? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 18:03

Sorki dziewczyny :ico_sorki: nie chciałam was przestraszyć.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 18:21

mama_zuzi1980, o kurcze to faktycznie nie ciekawe.... ja poprosze o znieczulenie na zawołąnie :D i po bólu. A własnie tak można jeśli będzie mnie tak bolało że naprawdę nie dam rady to jak poprosze i zapłace to mi dadzą czy mogą mi odmówić??

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 19:10

Wydaje mi sie ze jesli dysponuja anastezjologiem na zawolanie to powinni ci dac zewnatrzoponowe bez problemu. W koncu dla nich to kasa.
Kiciu, nie wystraszylas nas no cos ty.
Ja sie troszke smieje z tego porodu: bo faktycznie co by nie mowic bol jest ogromny ale nam sie po jakims czasie i tak chce znow maluszka... wiec chyba nie jest tak strasznie.
Justyna, ja mialam bole krzyzowe stad to uczucie rozmiazdzania kregoslupa ale wiem ze nie kazda kobieta ma bole krzyzowe. Mozna miec tez tylko brzuszne i wtedy podobno o wiele mniej boli.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

22 sie 2007, 20:16

Ale się opisałyście :-D
U mnie dalej śluz schodzi, taki zabarwiony trochę na ciemno, jakby krew ale taka starsza. Koleżanka mi powiedziała że to po badaniu, fakt trochę mocno mnie dociskała. Powiem wam że najgorzej to mi siedzieć bo zaraz mnie kłuje i uciska na dole. Zobaczymy co jutro wyjdzie na KTG, może zostanę w szpitalu, sama już nie wiem. Mam tylko nadzieje że wszystko jest ok z bąblem, wierci sie jak siedze, jak się położe to troszkę mniej się wierci.
Zobaczymy jaka będzie nocka, pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość