Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 19:25

karina22, spróbuj się nie stresować:( Staraj sie mysleć o czym innym , bo dzidzi na pewno twój stres nie służy.
karina22 pisze:juz mi sił brakuje ciągle słysze to samo


a co słyszysz?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 19:52

ze on niechce teraz sie do nas wprowadzac bo z moimi rodzicami sie niedogaduje,ale przeciez niemozemy tak zyc cały czas :ico_noniewiem: co to za rodzina która osobno mieszka :ico_noniewiem:

A niestety na wynajem nas tyeraz niestac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 19:54

karina22, a gdybys ty sie wprowadziła do jego rodziców?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 20:04

nawet o tym niechce myslec :ico_szoking: jestesmy skłóceni

Pozatym oni mieszkaja na dwóch pokojach jeszcze ze starszym bratem męza mojego.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 20:07

karina22, hm czasem trzeba iśc na duzy kompromis,zeby ratować związek, ale mjoze wystarczy w waszym wypadku przeczekać , az sprawa ucichnie i on po prostu sam sie steskni i wróci:) nie tęskni za synkiem?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 20:10

moze teskni na swój sposób.Jest dla niego inny ,niekrzyczy,bawi sie z nim,przytula go.

Jesli chodzi o mnie to niby sie stara,na wizyty do lekarza ze mna jezdzi,jutro tez idzie ze mna do gin :-)

Ale wolałabym zeby był tu z nami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-22, 20:11 ]
żona, własnie chciałam sie zapytac,czujesz ruchy maleństwa???ja mam wrazenie ze czasem mi cos tam pływa,ale przez te newry ciezko to wyczuc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 20:13

karina22, czuje jak mi coś bulga, a dziewczyny na wątku 9msc powiedziały mi,ze to ruchy, ale czułam to tylko raz tak mocno, teraz czekam, nasłuchuje, ale cos dzidzius chyba nie jest az tak ruchliwy:) a moze wtedy to było co innego, ale to nic w koncu poczuje ruchy i beda tak mocne,ze bede miała 100%pewnosci,ze to dzidzius;)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sie 2007, 20:17

żona, ja juz tez sie niemoge pierwszych kopiaczków doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spadam cos zjesc bom głodna :-D

Miłego wieczorku :516:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sie 2007, 20:27

karina22, miłego wieczorku :ico_oczko: ja tez ide męzusiowi odgrzać kolacyjke, bo zaraz wróci z pracy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

22 sie 2007, 21:58

Hello girlsy!
Ale tu dysputy psychologiczne sie zaczely :D
Karina, wspolczuje Ci z powodu tej sytuacji. Moze nie mam wielkiego stazu malzenskiego, ale widze ze "rodzice" to jeden z pierwszych elementow, ktory niszczy malzenstwa. Czesto nam sie wydaje ze przeciez jest ok, nie sa zli, ale nasi malzonkowie mysla i odbieraja pewne rzeczy inaczej. Nasi malzonkowie potrzebuja sie troche wykazac, chca wolnosci, decyzyjnosci, chca byc mezczyznami w rodzinie. Niestety tesciowa za sciana, chocby najmilsza z jakiegos powodu im w tym przeszkadza. A jeszcze gorzej jest, kiedy widza zony, ktore popieraja strone swoich rodzicow w tematach, w ktorych oni maja inne zdanie. Do tego faceci jakos bezpiecznie czuja sie przy swoich mamusiach i czesto jest to temat nietykalny. Krotko mowiac jesli macie taka sytuacje, ze mieszkacie z rodzicami, a on uciekl do swoich, to rozumiem, ze jest bardzo ciezko. Gdybym mogla wam cos doradzic, to bym powiedziala - wiejcie na swoje poki jeszcze sie kochacie! Znajdzcie tanie mieszkanie, chocby jeden pokoj, byle byc razem i nie sprzeczac sie z powodu rodzicow badz tez z nimi. Po prostu musicie trzymac razem! Ty i on! Wasze malzenstwo jest teraz najwazniejsze! Ale oczywiscie Ty znasz sytuacje najlepiej. Tylko walcz dziewczyno! I pozwol mu byc facetem - glowa rodziny! Oni tego potrzebuja... aha... i chyba nie lubia gadac za duzo :) Przepraszam ze tak sie wtracam, ale naprawde Ci wspolczuje i jak czytalam Twoje posty to pierwsza mysl jaka mi wpadla do glowy, to fakt, ze gdybyscie mogli byc na swoim to byloby znacznie lepiej, a rodzice i tesciowie zawsze beda psuli - nawet niechcacy...

A wracajac do tematu wieku - ja mam 29 lat. Mam wygodna prace, bo wlasny wymiar czasowy - pracuje glownie w domu - przy kompie. Poza tym muzykuje...

Nie mam problemow z nerwica jak niektore z was, ale chyba zawdzieczam to wlasnie takiej spokojnej pracy i bardzo wyrozumialemu mezowi.

Dziewczyny, jakiej firmy ten olejek stosujecie na brzuszek?

Ja sie strasznie ciesze, bo wracam do zywych. :ico_brawa_01: Zaczelam nawet dobrze jesc, co wiecej - wchodze do kuchni i powoli wracam do gotowania. Moze nawet zabiore sie za mieso, ktorego wczesniej dotknac nie moglam.

Czy macie tez problemy z dziaslami? Ja nie moge pozbyc sie infekcji. Ciagle wychodza mi bable na dziaslach i podniebieniu, jezyk tez mam obolaly. Bylam u dentysty i mowi, ze w ciazy tak jest. Dala mi jakies specjalne masci i pasty. Ale boli to jak piernik. Przy okazji dowiedzialam sie ze dwa razy w roku z funduszu przysluguje nam sciaganie kamienia z zebow :-D

Jesliby wierzyc w to co sie mowi, to ja pewnie moge spodziewac sie chlopca, bo nie mam problemow z cera czy owlosieniem. Wygladam calkiem niezle, tylko nikt nie wierzy ze jestem w 4 miesiacu bo brzuchol maly, co najwyzej najedzony :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość