Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 sie 2007, 20:48

Za to dziś sobie obiecałam że jeszcze mu pokarze i jak tylko będzie można to zaczynam ćwiczyć i dietka,ale jak narazie to korzystam jeszcze z tego że mogę jeść wszystko,bo potem dietka dla dzidziusia,no i nie żałuje sobie niczego :-D :-D

A tak poza tym to zauważyłam że ten mój zły humor to chyba był dlatego że siedziałam w domku i nie miałam co robić za bardzo,bo dziś pozałatwiałam parę rzeczy i całkiem inaczej się czuję,oj będzie mi brakować szkoły przez ten rok :ico_placzek: ,zawsze tyle sie działo a teraz wolne,ale mam zamiar nie tracić czasu za bardzo i chyba zrobię sobie prawko :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 20:59 ]
Hehe Dominisia twój post podniósł mnie na duchu,ja sama wiem że jestem grubasek i mi to nie przeszkadza bo wiem że to dzidziuś jest ze mną i niedługo znów będę taka jak przed(no może niedokońca :ico_oczko: )to chyba naprawdę hormony tak działają :ico_oczko:
A wiecie dziś byłam w sklepie i przymierzałam staniczek i była taka przymierzalnia w kącie a przy ścianach stały półeczki i było dość ciasne wejście i nie mogłam tam sie wcisnąć,hehe,myślałam że wszystkie półki zaraz spadną od tego mojego przeciskania się :-D :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 21:17

no DOMINISIA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , mój W. mi ciągle powtarza że nie jestem gruba tylko w ciąży, kochany jest ale co ja poradzę ,że tak mnie wszystko wk..... czasami, ja to zaczynam myśleć że nienormalna jakaś jestem :ico_olaboga: to dlaczego wtedy nie rozumie że tylko w ciąży :ico_ciezarowka: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 sie 2007, 21:26

Rany Kobiety!! Przerażacie mnie!! To mój M pewnie tam w Wiedniu też się oglada dowoli za laseczkami :ico_placzek: :ico_placzek: Wiecie byłam wziąć teraz gługą kąpiel zrobiłam sobie peeling czego tylko się dało nasmarowałam oliweczką ubrałam obcisłą koszulkę ( no z brzuchem to wszystkie są obcisłe ) i zamierzałam położyć się spać i czekać na miłą pobudkę jak mój M wróci ale po tym co tu przeczytałam to stwierdziłam że wcale zachęcająco nie wyglądam... może nie jak wieloryb ale taka spora Orka!! :ico_olaboga: !! A i jeszcze zdołowałam się tym że z trudem sięgam do stópek a chciałam sobie zrobić jakiś wzorek a tu nie da się!! :ico_placzek: :ico_placzek: !!

Przestańcie się dołować :ico_puknij: My brzuszki zrzucimy a Oni koło 40 będą chodować piwne brzuszki :-D :-D To wtedy My będziemy się oglądać a do nich mówić wieloryby!! :P (kaszaloty)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 sie 2007, 21:31

Agnieszka, Kicia kazdy ma lepsze i gorsze dni, wystarczy przejrzec moje posty i wylania sie hustaweczka nastrojow jak malowana. Ja akurat teraz przechodze pomyslna faze :-) Zobaczycie ze wszystko minie, hormony sie ustabilizuja i bedzie super. A juz na pewno widok malego brzdaca wszystko nam wynagrodzi!! Glowy do gory!! Nie my pierwsze i nie ostatnie przez to przechodzimy i musimy sie strac o to zeby wspominac czas ciazy z lezka w oku! Bo bez tego okresu nie mialybysmy cudownych Dzieciaczkow! damy rade!! Kto jak nie my-wrzesniowki!!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 21:35

moja babcia mówi często do mnie grubasku, a ja tego nie odbieram że to złośliwość z jej strony, ja to tak mam że mówie że ciągle ten mój brzusio wydaje mi sie mały, wszyscy mówią że jest ok, ale ja tam swoje sobie. Mojemu M to podoba się brzuszek, a jak już położy ręke i mały się rusza to jest w siódmym niebie. Dziewczynki nie stresujcie się, jesteśmy piękne :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: a na zrzucanie kilosów jeszcze przyjdzie czas, teraz nie ma sie co przejmować :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 sie 2007, 21:36

Justyna ogladac moze i sie oglada, najwazniejsze zeby nie robil nic innego, a popatrzec zawsze wolno, taka jest juz ta meska natura :-)

Podobno kobiety w ciazy sa bardzo atrakcyjne i pociagajace dla mezczyzn, tylko same wlascicielki brzuszkow tego nie zauwazaja...

Ja postanowilam czuc sie sexi z brzuszkiem tez, i chociaz mieszcze sie w malo fajnych ubran to staram poprawic sobie nastroj jakims delikatnym makijazem, pomalowaniem paznokci (u raczek, bo u nozek to ciezko :) , ulozeniem wloskow, takie male pierdolki potrafia zdzialac cuda. I robie to dla siebie!! Zeby sie sobie podobac!! (przypomnijcie mi to nastepnym razem jak sie zdoluje :-D )

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 21:38

teraz uciekam na kolacyjke :-D a co...napewno sobie jej nie odmówie :ico_brawa_01:

uciekam...do juterka śliczne brzuchatki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 sie 2007, 21:38

No tak masz rację!!

Ja zmykam się położyć... postaram się tu wpadać ale do wtorku może być troszke ciężko.

PAAA MIŁEJ NOCKI ŻYCZE DOBRANOC WSZYSTKIM :ico_ciezarowka: !!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2007, 21:41

Dominisia, :ico_brawa: pięknie napisałaś! Podpisuje się obiema łapkami, a nawet czterema :-D
Kicia10, pisałam już kiedyś o tym, dlaczego cc mnie czeka. Mam dużą wadę wzroku, ale wiedziałam,że to nie jest przeciwskazanie, ale była potrzebna konsultacja okulisty i wtedy mi wybadał rozwarstwienie siatkówki :ico_placzek: Dużo jeszcze przede mną w związku z tym oczkiem, byłam już u jednego doktorka, ale nic mi jednoznacznie nie powiedział. W poniedziałek jadę do drugiego do Krakowa, a potem będę czeka na wizytę w Klinice Okulistycznej, ale to po urodzeniu Zuzy.
eve81, a ja mam rodzinkę w Sławkowie! Chrzestnego i jego syn też tam mieszka z rodzinką. Ale nigdy u nich nie byłam....

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 21:43

no właśnie oni nie stresują się swoimi brzuchami :ico_noniewiem: wogóle wydaje im się że jak najlepiej one wyglądają :ico_noniewiem: a ja właśnie wróciłam z łazienki i co stwierdziłam,że mam tyłek jak szafa pięciodrzwiowa :ico_olaboga: :ico_puknij: no i weź tu pozytywnie myśl :ico_puknij: może mi przejdzie do rana, a o 12.10 mam wizytę u ginka, to myślę że wyjdę w skowronkach chociaż z tą samą dup(k)ą :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość