Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sie 2007, 18:19

Kasieńko nie przejmuj sie kochana, skoro baba Ci nie dała umowy to olej ją ciepłym moczem, na słowa to nic nie załatwisz, a skąd wiesz ze bys miała robote na przyszły rok na 100%????? tego nie wie nikt skoro nie masz tego na piśmie, jakbym tam była to zaraz na piwko byśmy skoczyły :ico_oczko:
Jasnie Pani coraz bardziej mi sie podobasz :ico_oczko: :ico_brawa_01: tak trzymać :ico_brawa_01: niech chłop wie ze Ty w domu rządzisz, a ustawic go trzeba skoro mamusia nie umiała :ico_brawa_01:
Sandrusia ale nonono fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka a ja przez Ciebie dzis do tik maxu poszłam i jeansy " na oko " kupiłam bo nie miałam czasu przymierzyć, a moze mi sie nie chciało :ico_oczko: fajne są bo morgana ale juz przymierzyłam w domku, pasują :ico_brawa_01:
ja to mam oko :ico_oczko: :ico_szoking:
Ps u nas dzis znowu gorąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 18:22 ]
Sandrusia ale masz ładny profil, Ty tu pewnie furorę siejesz ze swoją urodą bo te Irolki tu brzydkie jak moja kupa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-23, 18:24 ]
Fela co ja za to moge ze moje dziecię tak myśli :ico_olaboga: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 18:25 ]
Sandrusia Kubuś wypisz wymaluj tata :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 18:46 ]
to foty z telefonu
poza typu: "ale mam problemów na głowie"

Obrazek

hmmmm... jestem jeszcze głodny czy nie???? musze pomyśleć ...

Obrazek

Obrazek

najedzony i szczęśliwy

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 18:48 ]
ILONKA i zeby nie było, ze nie wklejam :ico_zly: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 21:15

martuchafrost, Franio uroczy kotus taki kochany chyba jednak cie odwiedze alebo jego bardziej hi hi :ico_brawa_01: aha masz taka posciel jak ja hi hi i wiem gdzie ja kupilas :-D ........................na targu :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 21:18 ]
aha i jeszcze jedno ile chcesz pozyczyc :wpale: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sie 2007, 21:35

Sandrusia koniecznie mnie odwiedź, aha i masz racje na targu za 10 f :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 21:40

ale tu pustki co kolezanki nam uciekly gdzis :ico_noniewiem: madzirka pewnie na zakupy poszla hi hi, jasnie pani maza szkoli :-D
kaska pracy szuka :ico_oczko: fela pewnie rybki karmi :ico_olaboga: julie lata ilonka stroi corcie a reszta piwsko chleje :-D a my dwie oczywiscie na tt siedzimy :ico_puknij: hi hi hi hi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 sie 2007, 21:49

hey kochane kobiecinki!!!
Ja dzis umieram,Sandrusia nas to chyba jakis podbny gad zlapal...od wczoraj wieczora chodze do tylu,poszlam na miasto z Vinee i musialam zadzwonic do Bablu,zeby po nas przyjechal szybko,bo slabo mi sie zrobilo,i cala zaczelam sie telepac,a szczegolnie rece i prawie nie zemdlalam.. :ico_olaboga: pozniej mnie caly czas mdilo i niedobrze mi bylo a wieczorem juz mnie jakies sensacje zoladkowe wziely,wiec od rana na kibelku z biegunka...ledwo zyje,caly czas mnie boli zoladek...i slaba jak mucha jestem..zaraz wezme tabletki,bo Bablu mi naszykowal przed nocke tylko cos zjesc musze,bo nic nie jadlam...
Sandrusia Kubunio sliczny przystojniaczek,slicznie razem wygladacie...piekna mamcia to i synek pikny!!!! :ico_brawa_01:
Martus jestem dumna z ilosci fotosow jakie nam zaserowalas... :ico_brawa_01: Frania to bym zjadla taki slodki... :-) a jakie minki strzela bombowe!!! :ico_buziaczki_big: Siostrzenica tez sliczniutka blondyneczka!!! :ico_brawa_01:
Kasiula nie przejmuj sie kochana,i nie bierz tak tego do siebie,po pierwsze ta babka nie daje Ci zadnej gwarancji na nastepny rok z praca,po drugie to Twoja decyzja i nie cichi siedzi,dlaczego Ty masz zgrywac siostre milosierdzia,wybieraj to co Tobie wydaje sie sluszne i bardzie Ci pasi a nie co ona Ci bedzie gadac!!!!!Buziole wielkie i usmiechnij sie Kasiulko!!!! :ico_pocieszyciel:
Madziorka Stafford jest w West Midlands :-)
Jasnie Pani:) dobrze zrobilas kochana,niech wie kto rzadzi w domostwie,przeciez musi miec jakies obowiazki,a co Ty mu bedziesz wszystko na gotowe...dobrze,ze mu dalas reprymende to moze sie obudzi i zrozumie,ze Ty tez masz byc prawo zmeczona...a podzial obowiazkow musi byc i kropka!!!
Ela ja bym sie dala namowic na wyjazd do Rzymu..chociaz u mnie to musi byc zaplanowane wszystko na ostatni guzik,poczawszy od majtek jakie ubiore do lyzeczki jaka Vinee zapakuje...hihih...ale takiej oferty jak Pawel Ci zaoferowal bym nie odpuscila...licza sie jego checi i to ze chce Wam mily weekend zaplanowac!!!!daj sie skusic..My tez cos planujemy na weekend,Bablu ma wolny Bank holiday,powiedzial,ze mam sobie cos wybrac,ale jak na razie to kiepsko sie czuje,wiec nie mam ochoty planowac,ale mam nadzieje,ze mi przejdzie i weekend bedzie zaliczony!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 21:59

ilonakk9, no i jestes hi hi zdrowiej szybcitko co to za chorubska nas dopadly to nie weim :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 sie 2007, 22:04

czesc kochane :ico_oczko:
jeszcze mnie trochę dręczą mysli o tejdyrektorce, teraz obiwaim sie, ze jakies świństwo miz robi, bo moich papierow mi nie oddała, co prawda to ksero, ale jak wychodziłam to powiedziała: "jeszcze paipiery, a zresztą nie, będe ich potrzebować" do czego? :ico_olaboga:
dzien mam przez nią do nonono, dziekuję, ze mnie tak wspieracie, kochane jesteście :ico_oczko:

ja juz właże do łózka, bo tylko kompa odpaliłam, zeby komóre naładować, dobrej nocki, pa!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sie 2007, 22:04

SANDRUSIA)) pisze: jasnie pani maza szkoli

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a co? niech se nie mysli :-D :-D
a tak powaznie to nawial skurczybyk z kolegami na piwo, a ja z mala w domku. wlasnie zasnela wiec ja do was a tu rzeczywiscie pustki....
ilonakk9 pisze:slabo mi sie zrobilo,i cala zaczelam sie telepac,a szczegolnie rece i prawie nie zemdlalam..

tez tak mialam, ale to byl kac :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a tak powaznie to doktora masz w domu i chorujesz? cos sie zle za kuracje wziol... tabletki? oklad z mlodego torsu podobno lepszy :-D :-D
marta twoj syn to chyba strasznie do ciebie jest podobny.... wypisz wymaluj mini marta. pozyczysz stowe :-D :-D :-D :-D ?
SANDRUSIA)) pisze:chyba jednak cie odwiedze

martuchafrost pisze:koniecznie mnie odwiedź,

a mnie kiedy ktos odwiedzi? ja nie mam wogole kolezanek z malymi dziecmi tylko singielki - alkoholiczki... musze sie zapoznac z jakimis mamami i z nimi bardziej przybijac, bo mi watroba padnie przez te moje... wczoraj im o 1.00 w nocy nawialam hihi, podobno wszystkie zle skonczyly... :587:

[ Dodano: 2007-08-23, 22:05 ]
kaasiaa79 pisze: bo tylko kompa odpaliłam, zeby komóre naładować

czegos chyba nie rozumiem... przeciez komury i komputery sa niekompatybilne...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 sie 2007, 22:08

Jasnie Pani:) nawet zonki doktorkow wirusy nie opuszczaja..a torsu nie mogl zostawic,bo na nocke poejchal :ico_placzek: ale tors byl w ciagu dnia:)))hihih

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 22:10

no prosze kolezanki tylko troche poobgaduj i sa :614:
Jasnie Pani :), ja tez nie mialam zadnych kolezanek i poszlam w slady madziorki ruszylam dupke i prosze w pierwszy dzin sie znalazla i to calkiem fajna :) tylko do pl poleciala teraz chyba uciekla prze demna hi hi
a dzis przyjechala siostra mojej zanajomej z pl na 2 tyg do takiego kolegi nie znalam jej wczesniej ale juz poznalam :ico_brawa_01: i juz sie na zakupki umowilysmy trzeba troche kasy wydac bo skarpeta sie ze mnie robi chyba pierwszy raz w zyciu :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-23, 22:12 ]
kaasiaa79, glowa do gory to babsko nic ci nie moze zrobic :ico_nienie:
ilonakk9, takim to dobrze ja to bym z checia sie pochorowala na calego zeby tylko L sie mna w zboczony sposob zainteresowal :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość