Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 sie 2007, 10:11

hej dziewczyny
kurcze ale sie rozpisalyscie od wczoraj!!
:ico_olaboga: normalnie mialam mase do czytania ale tak mnie zaciekawily tematy hihihi

karolas mi sie wydaje ze ta druga wlasnie bardziej by pasowala do twojej twarzy ale ja sama dla siebie wybralabym pierwsza, ale prawda jest co mama kasia mowi ze trzeba bedzie tam czas spedzac na ukladaniu bo jak tyle jest wycieniowane to zeby ladnie wloski wygladaly trzeba bedzie wiecej ukladac,
a jesli chodzi o kacperka to widac ze on jest po prostu zazdrosny, a sama mowisz ze nie masz dla niego czasu, ale moze znalazloby sie choc troche, albo zeby mezulek znalazl jeden wieczor czy popoludnie zeby spedzic z nim tak sam na sam czas po mesku, albo czy jak jestes z Amelka to zachec go zeby i on jakos sie ladnie z nia pobawil, ze zrobisz filmik jaki on to grzeczny i nam tu pokarzesz hihii poczuje sie pochwalony i napewno bedzie grzeczniejszy, ja wlasnie jak sie opiekowalam dwojka dzieciaczkow to tam czesto byly wojny bo jedno starsze drugie mlodsze, ale trzeba rozumiec dwie strony i musialam kombinowac, ale zawsze to lepiej niz byc zlym na to starsze, albo zeby ono bylo niegrzeczne, to juz wolalam cos wykombinowac hihihihi, ale rzeczywiscie jak sie nie ma sil to ciezko, ja do samej julci niemam czasem sil i mi ciezko ale wykombinowalam ze ja sobie klade ze mna na lozku i sobie leniuchujemy a ona lubi takie przytulanki hihihi a ja sie odprezam. :ico_brawa_01:
mama kasia hihihi przepraszam ale tak mnie rozbawilo to co napisalas* tu boli, tu dretwa, tu skurcz dostalam podczas* hihihih :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale co tam, lepiej sie smiac niz plakac, a z tym zezkiem to rzeczywiscie on musi cwiczyc, ale moze namow go ze dostanie cukierki czy cus jakas mala nagrode za to ze dzielnie pocwiczyl?? albo tak jak w superniani ze naklejki i jak uzbiera 5 czy 10 to dostanie jakas mala nagrode hihihihi ale tu wymyslam, no ale takie cos dziala na dzieciaki hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo grozba to jeszcze bardziej sie zniecheci sama zauwarzylam po Julci jak jej witaminki podaje, lepiej spokojnie podejsc tysiac razy niz nigdy nie dopiac swego hihihi
dorota.m no z tymi tabletkami to wlasnie ja tak mam ze jakos mi sie tak niechce, ale jak juz mi sie zachce to musi byc cos fajnego, wartego calej sprawy, a nie tam, bo zadnej przyjemnosci z seksu niechcianego to niemam hihi chociaz czasem po dluuuugiej grze wstepnej sie uda :ico_oczko: ale chyab zmienie te tabletki....
kajunia oooo to ci ladnie zasnela, a widzisz moze naprawde potrzebowala poczucia bezpieczenstwa?? czasem to wystarczy, myslimy ze jak sie polozy nasze malenstwa same to zaczna protestowac ale jednak jak sie je poprzytula to same potrafia ladnie zasnac :ico_brawa_01: pamietaj tylko ze to moglo sie teraz zdarzyc ze tak zasnela ale juz jutro sie jej odechce hihihi Julcia zawsze takie numery wykrecala hihihi ale z tym poczuciem bezpieczenstwa to prawda, dzis pobawilam sie z Julcia i sluchaj od wczoraj jak pisalam ani razu nie krzyczala :ico_szoking: no normalnie w szoku jestem, po prostu siedze tak 10 minutek dluzej niz zwykle z nia bardzo skupiona na niej, i ona sie chyba wtedy czuje bezpiecznie bo dzis rano jak sie bawila to tez sama przez 1,5 godzinki a potem ja z nia przez 15 i wtedy ogladnelismy torche bajki *bob budowniczy* i polozylam ja spac,
no a zaraz sie zajme filmikiem bo zrobilam filmik jak ona idze spac, i ona tak zawsze od dlugiego czasu kiedy ja odzwyczajalam ale to pisalam chyba juz na starym forum jak ja odzwyczajalam i ona tak zasypia, zaraz wkleje filmik.

[ Dodano: 2007-08-24, 10:13 ]
karolas a ty sie nie schizuj ze nam za duzo piszesz bo nam nigdy dosc hihihi tak fajnie zywo piszesz ze milo sie czyta hihih ja to tiktaczka czytam jak poranna gazete bo niestety nic po polsku tu niema ale wiem ze jak karolas cos napisze to jest cos do poczytania hihih wiec ani mi sie waz pisac mniej hihihihi bo ostudzisz moje poranki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 sie 2007, 10:19

Hekkate, witaj,ja Patryka podobnie motywuje,znaczy pilot lub butla haha

asiam
ja zjezdzam z Patrykiem wozkiem,po malu to idzie,zeby go za bardzo nie szarpalo ale jest ok,nie gorzej niz na niejednym chodniku
Ta spacerowka karolas
jest faktycznie fajna,podoba mi sie bo ma takie zabezpieczenia z boku jakby glowka dziecku opadla,mi tego brakuje w naszym wlasnie,tylko z tymi kolkami by byl problem na moich chodnikach,bo u mnie naprawde fatalnie jest na osiedlu,normalnie jakas terenowka by sie przydala

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 sie 2007, 10:29

moja siostra ma wlasnie taka spacerowke jak ma Karola
i jest BARDZO zadowolona :-D
wczesniej miala wozek czolg - jak go nazywam ;-)
nie dalo sie nim kompletnie jezdzic
jak byla gondloka jeszcze bylo jako tako
ale po zmianie na spaccerowke to byla kompletna porażka

[ Dodano: 2007-08-24, 10:35 ]
wstawiam fotki z wczorajszej zabawy Dominisia na dywanie ;-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 sie 2007, 10:42

mama Kasia nie wiem czy nie jest wyjściem ten zabieg u Arusia. Moi rodzice ze mną ćwiczyli (ja mam zeza zbieznego) i guzik to dało a koleżanka u której wcześniej zdecydowali się na zabieg ma zdrowe oczy
Karolas ale numer może mojemu mężowi też zaaplikuję okulary hi hi!
a na naszych drogach sie baby dreams nie sprawdzaja bo im kółka odpadaja :D

Lutówki ten etap rozwoju naszych dzieci kiedy piszczą i głośno demonstruja swoje niezadowolenie jest zupełnie normalny - niepokojące byłoby raczej gdyby dziecko na wszystko się zgadzało, choć dla mnie też to jest uciążliwe. Ja mam w domku teraz dwie złośnice - moje panienki chyba będą miały takie same charakterki... :ico_olaboga: Ja nie mam takiego problemu jak karolas bo u mnie Zuzia ma to już za sobą - choć nie wiadomo jak będzie kiedy Nina zacznie raczkować...
Karolas ja też jestem za drugą fryzurką choć ta pierwsza też jest ładna ale możliwe że bardziej pracochłonna do pielęgnacji..

[ Dodano: 2007-08-24, 10:43 ]
Eva_1977, ale fajnie się bawi ! Ale kapitalnie już sam siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-24, 10:52 ]
Znalazłam swoje zdjęcie - kiedy jeździłam 5 koni dzinnie...


[ Dodano: 2007-08-24, 10:53 ]
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 sie 2007, 10:54 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 sie 2007, 10:54

dzieki QUNICK
Dominis juz ladnie siedzi ale nie mysli wcale o raczkowaniu
strasznie sie denerwuje jak klade go na brzusiu

Moja Nacia tez nie raczkowala
zaczela chodzic i wtedy rowniez zaczela raczkowac :ico_oczko: hihi

[ Dodano: 2007-08-24, 10:55 ]
Qunick super foteczka!!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 sie 2007, 10:58

Eva_1977, Zuzia zaczęła raczkować jak miała 9 m-cy bo położylismy dywan na podłogę...A chodziła jak miała 11

Od dziś zaczynają się u nas dni gminy Ogrodzieniec połączone z międzynarodowym studenckim festiwalem folklorystycznym i chyba wybiorę się z dziewczynami na zamek jutro . A dziś nas czeka wiejska zabawa niedalego mojego domku :ico_olaboga:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 sie 2007, 11:01

a my juz tyle razy wybieralismy sie do Ogrodzienca
i do tej pory nic z tego nie wyszlo :((

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 sie 2007, 11:02

Eva_1977, zapraszam!!!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 sie 2007, 11:06

chyba bede musiala mojego M wyciagnac hihihi za uszy
aby w koncu nas tam zabral :-))))

[ Dodano: 2007-08-24, 12:32 ]
moj dzisiejszy scrapek z fotkami z zabawy na dywaniku;-)

Obrazek


wykorzystane materialy:
ramki: 5PhotoCluster_by_Seebee
tlo: kb-bygonegents-16
guzik: kb-bygonegents-button3
tasiemka: kb-bygonegents-tie2

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

24 sie 2007, 13:18

Wpadalam tylko na chwilke jestem w Stargardzie Szczecinskim Ucze sie dzisiaj robic kwiatki z akrylu ale ze Mirelka strazie płakła mojej mamie bo ja pilowała musiałam wrócic domu przy mnie odrazu sie uspokoiła, a zatrzymałysmy sie u kuzynki jest fajnie gdyby nie to ze cały czas mysle o mojej malutkiej.

Hekkate, Mirelka tez ma taka lekka ciemienuche juz raz zaleczyłam i teraz znowu musze sie za nia wzias.]
Eva_1977, ale twoj synek ładnie siedzi Mirelke jak posadze bez oparacia to sie giba na boki albo w przód.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość