ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

24 sie 2007, 13:08

Hej, ja pracuje w budżetówce czyt. nauczycielka. Skończyłam matematykę na UŚ w Katowicach. Bardzo lubię robić to co robie, choć nie przekłada się to na konkretne pieniążki.
Momo Zuzi mam nadzieje że u adwokatki wszystko załatwiłaś pomyślnie.
Ide przekładać ciuszki małego do nowych mebelków :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

24 sie 2007, 13:22

a ja wlasnie kupilam lozeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w przyszlym tygodniu kolega ma mi je przywiezc z Warszawy a we wtorek jade po posciel i po brakujace rzeczy do wyprawki i w koncu bede mogla wszystko zlozyc i zrobic zdjecie jupi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 sie 2007, 14:50

i jestem :ico_brawa_01:
nikt mnie nie uzupełnił w liście :ico_placzek: jeszcze raz, ja mam 24 latka i jestem ze Słupska, woj. pomorskie, a studiów niestety też jeszcze nie mam , no bo najpierw julcia, a teraz dariuszek , planuję od przyszłego roku :ico_noniewiem: także wykształcenie ogólne :ico_noniewiem:
MAMOZUZI trzymaliśmy kciuki :-D jak spotkanko? :ico_noniewiem:
WRÓCIŁAM OD GINKA :ico_brawa_01: no i tak...mam 1 cm rozwarcia :ico_brawa_01: ale lekarz mówi że myśli że wytrzymam jeszcze z 2 tygodnie :ico_noniewiem: zobaczymy...Dariuszek waży 3 kg :-D :ico_brawa_01: także kawał chłopa, i na pewno chłopa bo widziałam WIELKIEGO siusiaka :ico_brawa_01: ,jedno tylko nie tak, mam zatrucie ciążowe jak się okazało, stąd te olbrzymie obrzęki, ciśnienie mam wysokie 95/145, no ale poza tym super, mogę niby już spokojnie rodzić i nikt mnie nie będzie hamował :ico_haha_01: ,lekarz mówi ,że mam się nie oszczędzać, sprzątać, myć okna i kochać się na potęgę :ico_brawa_01: :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

24 sie 2007, 14:56

agnieszka01.04 pisze:lekarz mówi ,że mam się nie oszczędzać, sprzątać, myć okna i kochać się na potęgę


he he to mi się spodobało :ico_brawa_01:

i juz liste uzupełniłam :-D :

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly
Ostatnio zmieniony 24 sie 2007, 15:39 przez paulina1978, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 sie 2007, 15:34

No wiec jestem z powrotem, nienawidze Centrum :ico_zly: sie wygrzalam w tramwajach, duchota, smrod i w ogole lepiej siedziec na naszym osiedlu a na zakupy w samochodzie z klima niz wybierac sie do Centrum.
Ale u prawniczki bylo dobrze. Podniosla mnie na duchu :ico_brawa_01: no i w ogole jakos tak sie bezpieczniej czuje wiedzac ze moja sprawe trzyma w rekach ktos o jej renomie i umiejetnosciach.

JA koncze obiadek, bo zaraz pewnie mezu bedzie. A jutro bym chciala na basen wyskoczyc, ale nie wiem czy sie zmobilizuje, taki len ze mnie.
Kazdy sie pyta ile mi miesiecy zostalo... :ico_noniewiem: a jak mowie ze 4 tygodnie to sie po glowie pukaja hehehe...
Dzieki za komlementy nt. moich cyckow :-D Takie sobie skromne D, a co to bedzie przy karmieniu...
JA tylko chce aby mi te sutki sie rozjasnily bo normalnie az mnie obrzydzaja takie ciemne (z Zuza takich nie mialam :ico_szoking: ) ... i sie wstydze pokazywac nawet Malzowi :ico_olaboga:
No Dominisia, to dawaj czadu z podworkiem od dzisiaj hehehe
Agnieszka, moze Dariuszek szybciej wyskoczy? a dal jakies lekarz zalecenia odnosnie zatrucia ciazowego? na jakiej podstawie to stwierdzil?
Ewasiek, podziwiam za te matme, ja zawsze bylam cienka w te klocki, mozg humanistyczny. :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 sie 2007, 15:40

PAULINKA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za uzupełnienie, no i zamierzam z tego polecenia korzystać, tylko troszkę później bo troszkę plamię po badaniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

24 sie 2007, 15:44

mamo_zuzi super ze spotkanie sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no ja tez ide robic obiadek bo mezus za niedlugo bedzie wracal.
a chcialam tylko wam pokazac naszego malego lokatora jak spi kiedy za oknem jest tak gorąco he he:

Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 sie 2007, 15:47

Paulinka, Twoj kot mnie normalnie rozwalil. Za..isty!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 sie 2007, 16:18

Ale sie wkurzyłam :ico_zly: Napisałam taki długi post i mi go zjadło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiec piszę jeszcze raz.
Mamo Zuzi to super że załatwiłaś sobie i jesteś spokojniejsza :ico_brawa_01:

Wróciłam od doktorka i od razu weszłam na tt :-D
Doktorek pomasował szyjkę i dzięki temu zrobił mi rozwarcie wewnętrzne bo miałam tylko na zewnątrz,szyjka trochę się skróciła,powiedział że jeszcze tak z tydzień i urodzę,chociaż przez ten masaż to może już zacząć się coś dziać :ico_brawa_01: ~Więc ja tak jak Agnieszka zamierzam sie nie oszczędzać i dużo chodzić,dużo sprzątać i dużo się kochać,hehe :-D A wogóle to przytyłam 2 kg w ciągu tygodnia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a myślałam że nic nie przytyje bo mało jadłam i nie miałam apetytu za bardzo i nawet nie jadłam dużo słodyczy!

A co do zawodu to ja jeszcze studiuję.Na ten rok wzięłam dziekankę żeby zaopiekować się maleństwem ale mam zamiar skończyć studia.Studiuję biologię na Uniwerku w Szczecinie ze specjalizacją diagnostyka laboratoryjna.Bardzo chciałam studiować medycynę ale tam się dostać to graniczy z cudem,przynajmniej takie moje odczucie bo ja naprawdę się starałam,zdawałam trzy razy i nie dostałam się,no cóż,widocznie tak musiało być,ale ze swoich studiów tez jestem zadowolona,są bardzo spokrewnione tylko czasem smutno mi że nie spełniło sie moje marzenie pomimo tego że tak bardzo sie starałam.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 sie 2007, 16:20

MAMOZUZI bardzo się cieszę ,że spotkanko się udało :ico_brawa_01: a to zatrucie stwierdził po moczu ( białkomocz ), wysokim ciśnieniu, obrzękach chyba przede wszystkim, po prostu organizm nie daje sobie rady z ciążą i tak reaguje, wszystko zawodzi :ico_noniewiem:
PAULINKA kotek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piękny :ico_szoking: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość