Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 sie 2007, 14:51

papa do poniedzialku :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 sie 2007, 17:44

dziewyczny a ja tez wam zazdroszcze wycieczek dzis nam sie rozwalil samochod ( znacyz wczoraj ) i nigdzie jechac niemozemy i niestety siedzimy w domciu, do tesciowki wycieczki nie bedzie, za to uda sie moze cos jutro z A. siostra jak nigdy hihihihi jakis obiad czy cus,.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 sie 2007, 18:35

a my godzine temu wrocilismy z zakupow na szadolkach w gdansku. ja kupilam sobie 2 komplety bielizny na nowe mniejsze cycki (w ktorych wystapie w nocy bo mamy pierwsza rocznice slubu hihi), maz kupil sobie portki i bluzke a Smykowi kupilismy nowe butelki smoczki i smoczki uspokajajace. wiecej prezentow dostanie w przyszlym tygodniu bo jutro ma pol roczku i juz od samego rana stawiam WSZYSTKIM LUTOWKOM po wielkim kawalku :ico_tort: i do tego kawe jaka kazdy sobie zyczy a wieczorem po drineczku:)

Eva_1977 superowe sa wszystkie Twoje scrapki

[ Dodano: 2007-08-25, 19:01 ]
Lutowki czy cebion multi mozna dac w mleku lub herbacie czy tylko bezposrednio do buzki?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 sie 2007, 19:09

Serdeczne życzenia dla Joasi z okazji 7 m-cy i dla Tatusia też!
I dla półroczniaczków:

Dominiki córeczki myszki_f
Łukaszka synka asiam_26
Tymusia synka kelly

My już wróciliśmy choć co prawda jeszcze tańczą ale Golce dopiero ok 21 a sztuczne ognie jeszcze później to mi dzieciaczki ( w tym mąż ) by już padły...
Ale i tak się rozerwaliśmy! :ico_brawa_01:

Zamek jest bardziej po lewej... ;) :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 sie 2007, 19:17

Qunick polroczniaki dopiero jutro ale jak co to jestes pierwsza
dzieki wielkie @-,-'-

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 sie 2007, 19:42

Wkleję Wam jeszcze zamek żeby nie było - wkońcu mieszkam w Ogrodzieńcu...
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-25, 19:43 ]
kelly, Wiem ze jutro! własnie chciałam byc pierwsza

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 sie 2007, 22:19

mamcia weszłąm na blog Julci, filmik po prostu boski, naprawdę super, aż się wzruszyłam!!!!! Brawo dla Twojej córeczki! :ico_brawa_01:

A moja malutka smacznie śpi, jutro z rana jadę z mężem na giełdę zwierzęcą i potem do Auschan i potem do hmm....się okaże taki wyjazd tylko we dwoje :-)

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

25 sie 2007, 22:51

Cześć!
Dałam radę doczłapać do kompa, choć dopiero teraz, ale się udało... uff
Moja Aluśka się wycwaniła i chwilkę pobawi się w kojcu a potem dźwiga tego swojego pampersa, wstaje i zagląda na świat. Ta pozycja bardziej jej się podoba :ico_haha_01: . Jak już stoi za długo sadzam ją, a ta spowrotem hop i się cieszy że udało jej się wykiwać mamę... Słodka dziewczynka
MamciaKochana, gratulacje dla Juleczki. To takie wzruszające, prawda? I nie wiem jak ty, ale ja z jednej strony się cieszę, a zdrugiej tak troszkę żal, że tak czas szybko ucieka i moje maleństwo co dzień to robi się bardziej samodzielne.... i coraz mniej mnie będzie potrzebować :ico_placzek: . Ale taka kolej rzeczy...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 sie 2007, 23:01

hejo

Mamcia Ale super !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Juleczki :ico_brawa_01:

mama Kasia Witaj ...fajnie, że do nas wróciłaś!

Dorota.M. Wspaniałe zdjęcia Agatki ... i jak ładnie zębolki widać :-D

qunick Ładnie tam u Was :ico_haha_02: No i się ciesze, że wszytsko się udało ..każdy wypad :-D

Mój Wojtuś śpi ...jest grzeczny ...

:ico_prezent: Dla wszystkich półrocznych solenizantów

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 sie 2007, 23:20

mama Kasia, ja tez w sumie z jednej strony sie ciesze ale z drugiej obawiam czy to nie za szybko?? czy nie ejst za slaba na takie wyboje?? czy mam jej nie pzowalac czy niech sie rozwija w swoim tempie jak woli tak?? siedziec normalnie nie chce tylko na kolankach i lydkach no niewiem tak wszystko na opak, ale boje sie ze sobie krzywde zrobi przez to wstawanie wiec lozeczko jej w samych poduszkach obladowane hihihi wklej nam tez fotke Alusi! pochwal sie a co! hihihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość