Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 sie 2007, 16:47

A co tu tak pusto dzisiaj?? Jak mnie nie ma przez chwilke to 3 strony do czytania a jak mam czas to tu pustki... Ja wlasnie zrobilam obiadek, barszyk czerwony i lasagne. Pychotka!! Mezu wraca dopiero o 19... Kurde a myslalam ze sobota i posiedzimy razem a tu lipa, bo kogos musi gdzies zawiezc, zabawy w taksowkarza sie mu zachcialo :ico_zly:

eSKa kazdy od czasu do czasu potrzebuje pomocy, obojetnie jakiej, nawet chodzi o takie wsparcie psychiczne. W koncu czlowiek to istota spoleczna i nie moze zyc tylko sam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 sie 2007, 20:01

Witam dziewczynki :-) Ewasiek napisała do mnie rano smska cytuje "Jestem w szpitalu bo w nocy zaczęły sie skurcze,ale lekarz stwierdził że to nie porodowe.pozdrów dziewczyny z tt."a więc pozdrawiam wszystkie laseczki :-)
No to chyba dziś jakaś taka noc była dziwna bo ja też miałam skurcze,były tak bolesne że się obudziłam,jak przechodziły to zasypiałam i tak w kółko i jestem dziś strasznie niewyspana :ico_placzek: ,po prostu padam już z nóg.Oczywiście wszystko rano przeszło i w dzień czułam sie ok.
Agnieszka na pewno będzie ok z tym zakażeniem,nie martw się :-)
Ula no to miałaś przygody dziewczyno!!A jak maluszek?
Eska nie przejmuj sie teściową,powiedz jej co na ten temat myślisz,że niechcesz tyle osób na chrzcie a może kobieta zrozumie.
Kocura to wklejaj zdjęcia zakupów :-)
Ja lecę poleżeć bo czuje się jakby mnie walec przejechał :ico_chory: .
A pochwale sie wam czymś :ico_wstydzioch: ,dostałam wczoraj od Łukasza różową orchidee,marudziłam mu że tak bym kiedyś chciała taką dostać i że tak bardzo mi sie podobają i kupił mi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 sie 2007, 20:05

ojej :ico_szoking: faktycznie dziś puściutko :ico_szoking: ja to po południu się położyłam i spałam jak zabita :-D tylko nie wiem co w nocy będę robić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 sie 2007, 21:07

A u mnie pracowity dzionek- dwa pranka, prasowanko nowych pieluszek (które dziś przyszły), obiadek.... A mężu malował koło okien, bo jeszcze tego nie zrobił po wymianie. Pięknie się robi w naszym domku!
Kicia10, takie te zakupy, pościelowe, nie ma co oglądać... Może jak wreszcie łózio złożymy to będzie co prezentować :-)
A to nam Ewasiek adrenalinkę zrobiła!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 sie 2007, 21:54

my właśnie wrócilismy od znajomych i uciekam na kąpanko i do spania :ico_haha_01:

mężu mi usnął na dywaniku w pokoju :ico_szoking: musze go zbudzić i do łóżeczka zaprowadzić :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 sie 2007, 22:16

Ze mna i z Beniem jest ok.
Mieliśmy odpocząć jutro po remonciku a tu wieczorem teść dzwoni że teściowa trafiła do szpitala.Jutro do niej jedziemy.I pewnie zostane tam kilka dni nim ona nie wyjdzie ze szpitala , bo teść ma 2 lewe rece,Nawet wodę na herbate jak gotuje to czajnik spali.
A teściowa ma 49 lat i wybrała sie na pielgrzymke.No i z kościoła ją Erka zabrała.Ma problemy z sercem ale nic o siebie nie dba.
Jutro bym sobie odpuściła jazde na wies ale jak ja tam byłam to oboje z tesciem skakali nade mna jak nad jajkiem, wiec czuje sie w obowiażku.
Ale fajnie mi sie zaczyna 9 miesiać.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 sie 2007, 02:44

a ja dziewczyny nie mogę spać :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moja julcia się śmieje w głos przez sen :-D słodkie :ico_brawa_01: kurcze chciało mi się poobiednich drzemek :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 sie 2007, 08:18

agnieszka01.04, ja walczę z drzemkami popołudniowymi, właśnie po to,żeby nocy nie zawalać i udaje się :-) Nocki przesypiam spoko, chyba, że jest gorąco to częściej się budzę. No i w weekendy, jak jest mąż to się budzę wcześniej, a w tygodniu o 9!
Dziewczyny, zrobiła Wam się ta ciemna kreska na brzuchu?? U mnie ani śladu.... Na szczęście rozstępy też mnie ominęły i mam nadzieję,że już tak zostanie :-)
Nocuję dziś w Wieliczce, bo jutro idę z teściową do okulistki- chirurga, ciekawe, co powie na to moje nieszczęsne oczko :ico_placzek:
Miłego dnia! U mnie pogoda się robi piękna... Oby nie za gorąco!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 sie 2007, 08:29

ulamisiula, no to współczuje tych przeżyć, najważniejsze żeby wszystko dobrze sie skonczyło.

agnieszka01.04, ja też czasami nie moge w nocy spać, szczególnie wtedy jak myśle o czyms intensywnie :ico_oczko: dzisiaj wstawałam 3x w nocy bo budziły mnie komary :ico_placzek: i do rana zdążyłam zabić 7 sztuk :ico_zly: pewnie dlatego pospałam troche dłużej.

Kocura Bura, trzymam kciuki za wizyte u okulistki, nie ma co martwić sie na zapas, głowa do góry :-)

uciekam na śniadanko, a później to sama nie wiem co bede robic nie mam żadnego pomysłu, za to na jutro wymyśliłam sobie wypad na zakupki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-26, 08:31 ]
ulamisiula, podaj dane do uzupełnienia naszej listy :ico_oczko:

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 sie 2007, 11:00

Dzien doberek! Ja dzis sie melduje :ico_ciezarowka:
Nocka spoko, chociaz wstawalam siku chyba z 10 razy, ale to chyba przez to ze wieczorkiem wypilam w hurtowej ilosci Sprita, oczywiscie zero koalorii, zeby potem nie miec wyrzutow sumienia :) Teraz zmykam z mezem do centrum do kosciolka, popoludniu ma nas odwiedzic kolega Krzyska, wiec pojawie sie dopiero wieczorkiem! Milutkiego dnia!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość