MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 mar 2007, 09:28

a jak juz jestesmy przy temacie kawy... to jak czesto pijecie kawke?ja pije rano do sniadania i po obiedzie, ale znam osoby, ktore potrafia dziennie wypijac nawet 5-6 :ico_szoking:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 mar 2007, 13:38

ja przed urodzeniem Zuzki to mozna powiedziec ze herbate pilam moze 3 x dziennie al kawe to potrafilam duzo pic nawet 5-6 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 mar 2007, 14:00

Ja mam ekspres przepływowy ale na co dzien nie uzywam, bo jakos łatwiej i szybciej nam zrobic rozpuszczalna a pijemy z mężem tylko do sniadania 1 x dziennie takie wielkie kubasy pół na pół z mlekiem :-) zawsze Nescafe :ico_oczko:
Ale moja mama ma ciśnieniowy i czasem u niej popijam pyszna kawę Lavazza w takich malutkich filiżankach i jest pychaaaaaaaa.
Ale wątek chyba miał tez byc o innych sprzetach to ja troch.e zmienie tematyke, ok ??????
ZMYWARKA !!!!!!! Dziewczyny ktoś kto wymyslił to cudowne urzadzenie powinien dostać Nobla. Cieszę sie tym cudeńkiem od 2 miesiecy i nie moge się nadziwić, ile czasu się oszczędza ile bałaganu mniej (bo od razu wszystkie brudne talerze myk do środka a nie zalegaja w zlewie póki ktoś sie nimi zajmie :ico_oczko: ), no i moje biedne ręce, kóre lata całe miałam popekane do krwi, czerwone. zdarte i całe w zmianch alergiicznych odżyły !!!!! polecam wszystkim, chociaz mała, nawet kosztem jakiejś szafki. A sprzety ostatnio tak tanieja, że naprawde na raty to nie jest duzy wydatek i do tego oszczędza sie wode :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 mar 2007, 14:20

wlasniew jasma a ile wasza zmywarka zuzywa wody na jedno mycie ?

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 mar 2007, 14:24

O masz , ale pytanie :ico_szoking: :ico_szoking: coś mi sie kojarzy wartość ok. 15 litrów z czasów poszukiwań tej zmywarki, to mozliwe????? musiałabym sprawdzić w instrukcji :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: To jest taka duża 60 cm (ale i tak 1 raz dziennie jest na full :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: )
A jak wam sie sprawdza kuchenka mikrofalowa??????Bo u mnie owszem, jest uzywana, choc chyba mogłabym bez niej zyc (a bez zmywarki juz bym nie mogła :ico_haha_01: :ico_haha_01: )

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 mar 2007, 14:30

jasma calkiem mozliwe :-)

ja mikrofale bardzo sobie chwale ale glownie w niej pogrzewam posilki mam ja jakies 3-4 lata i jakos lzej mi jest z nia .Czasem odmroze mieso albo ryby .Na swieta np czy jakas wieksza impreze mikrofal w podgrzaniu posilku jest niezastapiona :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 mar 2007, 14:36

No ja tez uzywam tylko do podgrzewania posiłków a zwykle w tygodniu to każdy je u nas o innej porze a ja gotuje zawsze wieczorem, bo w dzien pracuje.....więc obiady odgrzewane sa na co dzień
tylko np. ziemniaki sa ochydne podgrzewane w mikrofali (albo ja cos źle robię???) a zupa to mnie czasem, wkurza, bo talerz parzy a zupa w srodku zimna i tak kilka razy włączam itp......ale ogólnie jest OK, no i to, że nie trzeba podgrzewac na patelence, a na patelenke masło albo olej itp dodatki zupełnie zbędne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 mar 2007, 14:51

tzn zwykly talerz to sie mocno ogrzeje ale np z arkorok (czy jakos tak) to nie ..... chociaz jak za dlugo bedzie ..... ja z mikrofali uwielbiam kielbaske z cebulka .... oczywiscie bez tluszczu bo on sam sie zrobi z kielbaski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 mar 2007, 14:54

ja nie mm ekspresu do kawy, zreszta bardzo mało jej pije. Za to korzystam z mikrofali zazwyczaj do podgrzewania, czasem do rozmrażania. No i zmywarka co 2-3 dni działa :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 mar 2007, 15:33

Su a jak ty to robisz, że zmywarke zapełniasz raz na 2-3 dni ???????
Chyba, ze zmywasz tez na bieżąco drobiazgi??? ja nawet łyżeczki nie opłuczę :ico_oczko: , bo każde moczenie mych biednych rąk w wodzie kończy sie swędzeniem, kremowaniem itp, itd, więc po prostu zlewozmywak słuzy nam jedynie do mycia owoców :ico_oczko: i opłukania deski do krojenia z okruchów :ico_oczko:
Mal - kiełbaska z cebulka z mikrofali ????? jak to się robi???? tzn. ja mam mikrofale bez grilla, taka najprostrzą a to pewnie musi byc z opiekaczem, żeby wyszło ?????

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość