Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 sie 2007, 12:02

witajcie :ico_ciezarowka:

Kocura Bura wspolczuje calej tej sytuacji z okiem. a moze warto jeszcze zasiegnac opinii innego specjalisty?? moze ktos inny jeszcze cos by ci doradzil?? A co do cc to u mnie w klinice jest tak ze maz obserwuje caly zabieg zza zaszklonych drzwi. kiedy dziecko sie rodzi to on jest przy wazeniu mierzeniu itp. Pozniej dziecko jeszcze na sali mamie przynosza zeby sie mogla nim nacieszyc no i mame zszywaja. Wszystko trwa ok. 40 min.

mamo_zuzi ja sie boje jak fiks ale rany sie u mnie goja szybciutko wiec i lekarz powiedzial ze po cc tez sie ladnie beda goily. przynajmniej podczas cc mam nadzieje ze nie dostane zawalu bo jakbym miala isc normalnie rodzic to znajac mnie panikare pewnie bym nie poszla bo bym sie ze strachu skichala he he :-D

no a ja dzisiaj rano bylam kupic posciel do lozeczka, pieluchy, reczniczki i inne pierdolki. tak wiec juz tylko mi zostalo zaliczenie apteki i bede miala wszystko. lozeczko ma przyjechac jutro wiec mezus bedzie mial zajecie he he :-D

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

28 sie 2007, 12:20

Ja już kupiłam pościel taką w króliczki

http://www.feretti.pl/PL/index.php?opti ... 8&Itemid=0

tylko bez tego ochraniacza :)

Jadę do przyszłej szwagierki hehe bo ma mój słój a chciałam zrobić ogórki małosolne :) Będę pewnie dopiero wieczorem, pozdrawiam trzymajcie się :ico_ciezarowka: Może do mojego powrotu któraś się już rozdwoi hehe

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 sie 2007, 12:26

a dziewczyny czy posciel cala pralyscie lacznie z rozkiem, ochraniaczem i przescieradlem?? bo ja juz sama nie wiem czy wszystko prac czy tylko poszewki na kolderke i podusie??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

28 sie 2007, 12:29

paulina1978, ja piore własnie prześcieradełka i poszewki, a wkład czyli kołderke i podusie i ochraniacz wywiesiłam na balkon na słoneczko zeby się wywietrzyło. Piote jeszcze kocyki bo w sumie niewiadomo kto tego dotykał w sklepie a kołderka była zapakowana hermetycznie więc tylko ją wietrzę:)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 sie 2007, 12:32

Dzien doberek!
Moj maz paskuda obudzil mnie o 10, kto to widzial wstawac w srodku nocy?? :-D Bylam w urzedzie zlozyc wszystkie dokumenty o becikowe i teraz tylko czekac na pieniazki, chcialabym zeby byly jeszcze przed porodem ale to nigdy nic nie wiadomo i moga byc po :) Ale dobrze ze dalo sie zlozyc dokumenty wczesniej bo nie bede musiala z Dzidzia po urzedach latac. A i tak po urodzeniu trzeba bedzie zalatwiac paszport itd.

Kocura Bura strasznie wspolczuje Ci problemow z tym okiem, ale dobrze ze dowiedzialas sie przed porodem. Mam taka nadzieje ze potem bedzie sie dalo cos z tym zrobic... Nie dziwie sie wcale ze jestes zla, masz do tego zupelne prawo!

Mamo Zuzi ja lece norwegianem Oslo- Krakow, dwa tygodnie wczesniej przyjezdza moja tesciowa tak wiec bedzie mial mi kto pomoc w trasie do Polski :) Cena za Bobaska do lat dwoch to 10 procent ceny biletu. Tylko dokladnie jeszcze musze sie zapytac o fotelik bo wyczytalam ze standardowo dziecko trzyma sie na kolanach, a jak sie chce zeby bylo w foteliku to cos tam trzeba doplacic. Mam jeszcze czas zeby sie dowiedziec... W kazdym razie zaryzykowalam i wpisalam dane chlopca :-D Oby potem nie trzeba bylo zmieniac biletu :-D Jak bedziesz po wizycie to napisz jak tam humorek i co u Malutkiej!

Justyna i tak jeszcze nie masz tak zle skoro M. przyjezdza co tydzien... Ja nieraz mialam tak ze nie widzialam Krzysia przez 3 miesiace, az czasami sie dziwie jak my to przetrwalismy. Taka rozlaka czasami bardzo wzmacnia zwiazek!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2007, 12:33

Ja tez prałam poszewki na kołdre i podusie + ochraniacz i rożek , samą kołderke i poduszke wywiesze na słoneczku tak jak Justyna. Do prania został mi jeszcze kocyk ale czekam na inne niebieskie pranie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 sie 2007, 12:35

A i zapomnialam znowu... Justyna sliczna posciel!

Paulina ja wklad czyli podusie i kolderke wywietrzylam (zreszta to chyba nie nadaje sie do prania), ale posciel, przescieradelko, rozek, ochraniacz, baldachim i takie inne pierdolki wypralam. Chociaz po praniu jeden ochraniacz zrobil sie plaski jak nie wiem... Ale za to drugi ochraniacz (nie pamietam firmy) wogole sie nie odksztalcil w praniu.

[ Dodano: 2007-08-28, 12:37 ]
ok, zmykam na sniadanko, wlasnie ugotowalam sobie jajka i ide zrobic kolorowe kanapki :-D Hehehehe fajnie jesc sniadanie o 12.30... To sie nazywa zdrowy styl odzywiania :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2007, 12:38

Justyna pościel super !!
Dominisiu 3 mies bez chłopa :ico_olaboga: jak ty to wytrzymywałaś? Ja to chyba zapłakałabym się na śmierć, mięki ze mnie człowieczek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 sie 2007, 12:39

dzieki dziewczyny za rade. to ja zaraz wrzuce wszystkie poszewki do prania a jutro poproasuje i jak mezus zlozy lozeczko to strzele kilka fotek he he :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2007, 12:41

Hmm a ja myślałam dziś wziąśc się za wózek i wyczyścić gondole, ale coś słoneczko się chowa za chmurki więc chyba sobie odpuszcze czyszczenie, poza tym nie bardzo mam dziś chęci.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość