Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 sie 2007, 12:30

ania25 pisze:kilolek jak miło, jutro zaskoczysz koleżanki w szkole :ico_oczko: a na jaki kolorek farbujesz ?

"Złoty, jasny szatyn", ale nikt nie zwrócił uwagi, bo wszyscy na brzuch patrzyli :-D
Troszkę mnie nonono boli od siedzenia :ico_haha_02:
a teraz jeszcze paluszki mnie bolą jak piszę, takie mi się opuchlizny i drętwienia porobiły (położna twierdzi, że od nadmiaru wody), więc dziś od rana znów mleczna dieta i jutro niestety też, ale w sumie już o tym wczoraj pisałam. Tyle tylko, że kupiłam w piekarni dla mężusia świeże bułeczki i tak mi się teraz strasznie chce tej bułeczki.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 sie 2007, 13:30

A ja dziś ostatni dzień samotna bo mąż wraca wieczorem do domu. Korzystam jak mogę i już byłam u jednej koleżanki, zaraz lecę do drugiej a wieczorkiem zrobię leczo bo dziś wszystko kupiłam na rynku i aż mi ślinka leci :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

28 sie 2007, 13:36

kilolek pisze:"Złoty, jasny szatyn", ale nikt nie zwrócił uwagi, bo wszyscy na brzuch patrzyli :-D
Troszkę mnie nonono boli od siedzenia :ico_haha_02:

no to piekny kolorek :ico_oczko: ja też juz wróciłam ze szkoły, miło było, też mi brzuszek oglądały koleżanki :ico_oczko: .

U nas dziś chłodno i miło, troszkę posprzątam, obiadek i odpocznę.

Pozdrawaim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 sie 2007, 14:44

Evik.kp pisze:a wieczorkiem zrobię leczo bo dziś wszystko kupiłam na rynku i aż mi ślinka leci :ico_brawa_01:

Mi teściowa leczo obiecała :ico_haha_02: właściwie to mojemu mężowi. Dostała cały wór papryki i stwierdziła, że zrobi nam leczo.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 sie 2007, 14:55

a my właśnie jemy pierogi i mam nadzieje że dzieciaki padną bo chciałabym sie położyć na chwilkę i tak troszkę w spokoju odpocząć i tv obejrzeć :ico_haha_01: a dziś trochę te moje maluchy przesadzają już z samego rana córa zbiła szklankę a jak poprosiłam aby ubrała paputki to ubrała na chwilkę ja sprzątnęłam ale ona jak zwykłe swoje zdjęła i latała na boso i depnęła na kawałeczek szkiełka (musiałam go przeoczyć) no i był krzyk zaraz kazała mi dzwonić do taty i babci aby powiedzieć co jej sie stało a tam prawie nic nie było ale opatrunek kazała sobie założyć jakby jej nogę ucięli :ico_puknij: a we wrześniu mam zamiar kupić koc hiszpański i cudne butelki TOMMEE TIPPEE a maż niech kupi fotelik w końcu sobie poszaleje :-D bo dostane 200zł dla dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jeszcze mi zostanie na jakąś wyprawkę no i mój jeszcze chciał abyśmy kupili taki fajny zestawik nike (buciki,czapeczka,rękawiczki i chyba szalik) bo mu sie spodobał jak sobie buciki kupował ale dla mnie to trochę zbędne bo 149zł sie wyda tylko na chwilkę bo to takie maluchne :ico_noniewiem: teraz tylko czekam bo mówił że on zajmie sie łóżeczkiem bo też jeszcze nie mamy i jestem ciekawa jakie to będzie łóżeczko bo niby już je mam ale musi po nie jechać no zobaczymy :ico_noniewiem: czy was też dopada taki szał ?? bo ja to wszystko bym kupowała ,wczoraj sobie wyprałam bo dostałam od siory zestaw do chrztu becik,kombinezon,pajac i pelerynka ale ja planuje kopić jakiś gajerek no mówię wam dziewczyny normalnie mi odbija :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 sie 2007, 15:23

ja też tak mam. Przed szalonymi zakupami powstrzymuje mnie tylko brak kasy :ico_haha_02: Mam tyle upatrzonych rzeczy, że wypłaty mi nie starczy :-) Najważniejsze, że zaraz po pierwszym zamawiam wózeczek :ico_haha_02:
Też mam butelki tomme tippee. A myślałaś o jakimś termoopakowaniu na nie? Bo do standardowych nie wchodzą. Gdybyś spotkała coś co by do nich pasowało to daj znać.
Ostatnio znalazłam przypadkiem na allegro zakrętki do nich i muszę pamiętać żeby kupić, bo w slepie nie mogłam dostać, a w zestawie nie ma.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

28 sie 2007, 15:56

Hejka
Ale jestem panięta :-(, dziś odwiedziłam kilka urzędów, zresztą tak jak wczoraj. Rejstrowanie samochodód sprowadzonego z Niemiec jest wykańczające i wymaga dużo cierpliwości. Nikomu nie polecam. No ale w końcu udało mi się go zarestrować a także odebrać nowy dowód osobity i prawko. W urzędzie miejski nawet nie spytałam się czy mogę wejść bez koleiki tylko poprostu weszłam bo byłam już tak padnięa, że widziałam podwójnie.

Co do jedzonka, wyobraźcie sobie, że jestem u teściowej od piątku a już zdążyłam przytyć 1 kg, wczoraj się ważyłam i już 71kg ważymy z Julką. Dziś objadałam się pyszną pomidorówką i wielgachnymi gołąbkami. Nie wiem czy jadłyście kiszkę ziemniaczaną, palce lizać. Mama zrobiła w niedziele, pychotka. W sobotę za to miałam pyzy z mięskiem nio ale pyzy w wykonaniu mojej teściowej są ogromne. Zawsze jak przyjeżdżamy z mężem do domku to robi regionalne potrawy heheh bo ja niestety nie umiem a na o9polszczyźnie nie ma takiego miejsca gdzie można zjeść kiszke ziemniaczaną a pyzy są zupełnie inne.

Ja już mam prawie wszystkie zakupki porobione, zostało mi tylko skręcić łóżeczko (ale to męża działka), kupić sobie rzeczy do szpitala i dla dzidzi do noska sprey, spirytu takie tam apteczne rzeczy. Zastanawiałam się nad tymi buteleczkami co piszecie. Czy żeczywiście są one takie dobre ??? Ja mam narazie 2 po 125ml z aventu i 2 wieksze też z aventu. Tylko za bardzo w sumie nie wiem ile tych butelek będę potrzebować... jak myślicie ile powinnysmy mieć ???

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

28 sie 2007, 16:54

mambii82, ja tez mam butelki z aventu mam ich 5 ale wszystkie 125 ml. Puki co planuje nasza Julke karmić piersią jak najdłużej ale jak coś to poprostu wyślę męża po butelkę do sklepu i tyle :).
My własnie skrecamy biureczko dla męzunia zeby mogł swoje miejsce pracy przeniesć z pokoju Julki.
Jakiś parszywy dzień dziś mam tak mi smutno, nic mi się nie chce, nic mnie nie obchodzi...ehh :(

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 sie 2007, 17:32

kilolek, jak znajdę jakieś termoopakowanie to dam znać,bo co prawda myślałam że będą pasowały do takiego do którego pasują butelki np avent czy te balonik :ico_noniewiem: a jaki wózeczek kupujesz bo nam sie bardzo zaczął podobać traxx jaguar :ico_oczko:
mambii82 pisze:Tylko za bardzo w sumie nie wiem ile tych butelek będę potrzebować... jak myślicie ile powinnysmy mieć ??
No ja zawsze na początek używałam małych (125ml) i to jednej bo dziecko sie przyzwyczaja i nie chce pic z innej ewentualnie drugiej do picia a z czasem tych większych wiec na moje to 2 duże i 2 małe to w sam raz :ico_oczko: i powiem wam że mój synek ma jedną swoją ulubioną i zawsze tylko jej używamy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-28, 18:27 ]
A jeszcze wam pokażę jaki fajny welurowy pajacyk dostałam od mojej mamci (to już będzie drugi taki świąteczny) mojej mamy koleżanka go kupiła komuś tam ale okazało sie ze jest za mały (bo na nim jest rozm.9-12 mcy a na moje on nie jest na więcej niż 3 m-ce)i moja mamcia go odkupiła jest naprawdę słodki Obrazek

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

28 sie 2007, 19:25

ika piekny pajacyk :ico_oczko: a co do szału zakupowego to też mam :ico_oczko: cały czas oglądam ubranka na allegro i jak mi się coś spodoba to nie odpuszczę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość