Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2007, 11:37

A ja chciałam założyć dziś sobie adidaski moje i niema mowy o tym nawet,są tak ciasne i jak chodzę to tak bolą nogi :ico_placzek: chyba pozostaje mi dalej człapać sie w swoich klapeczkach bo wszystkie inne buty za małe się zrobiły!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

29 sie 2007, 11:45

Dzień dobry :) Boże ile czytania :ico_szoking: ja dopiero wstałam ale już czuję się padnięta normalnie zasypiam na siedząco!! Jeszcze zjadłam resztkę sałatki z lodówki i chyba mi zaszkodziło :ico_chory: Mam takiego doła że nawet już sił na płacz nie mam.

Marcelina zaczeła swój taniec pupą po moim brzuchu wprost cudownie... macie też tak że czujecie się takie biedne...? Słabe i wogóle gdyby wiatr zawiał mocniej to by was zdmuchło z powierzchni ziemi...? Ja się tak czuję :ico_olaboga:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 sie 2007, 11:47

dołączam sie do imprezki :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

U mnie Benek skacze jeszcze bardziej niż przedtem także chyba narazie się nie wybiera na zewnatrz.

Eska dobra z Ciebie mama.Ja sie juz rozgladam za ubrankami do chrztu.I to mi sie strasznie podobahttp://www.allegro.pl/item2132882 ... html#photo
wiem że można zamówic komplecik z marynarka bo tez widziałam.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 sie 2007, 11:49

Oj wspolczuje Wam tej opuchlizny... U nas dzis 13 stopni wiec na upal nie mozna narzekac :) Zapomnialam sobie zamknac okna w pomieszczeniu gdzie mam komputer i teraz mi marzna koncowki palcow :) A co do picia, to ja wlewam w siebie ogromne ilosci, chora jestem jak nie mam herbaty mrozonej albo soku jablkowego i to wszystko musi byc mocno schlodzone, herbate goraca to ja pilam nie pamietam kiedy. Tylko dzis w nocy wypilam litr soku i pol litra coli :ico_wstydzioch: a potem siusiu co dwie godzinki...

eSKa ja wogole jestem chora na punkcie dzieciecych ubranek i kupilabym co sie da, a spodni dla Malego to mam az nadmiar :) Ale juz sie mi marzy dziewczynka zeby sukienki kupowac :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-29, 11:52 ]
Justyna no ja mam czasami takie wrazenie ze wiatr mnie moze przewrocic, wogole to ostatnio jak gdzies ide to zataczam sie jak pijana :-D Ale uspakajam sie szybko bo raczej nie ma szans na zdmuchniecie takiej Kluchy jak ja :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2007, 11:52

Justynko głowa do góry :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 sie 2007, 11:52

o rety i o imprezce zapomnialam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

29 sie 2007, 11:54

ulamisiula, Jakie śliczne to ubranko:)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2007, 12:00

Dominisia ja własnie zapowiedziałam że w sobote wybieram się do ciucholandu po jakieś "normalne" ciuszki dla Aleksa tzn spodnie , dresiki moze jakies sweterki fajne, bo przecież chłop w śpiochach nie będzie paradował :ico_haha_01: I jak to powiedziałam mamie i mężowi to zaczęli się ze mnie śmiać :ico_zly: Muszę małego jakoś przekonać żeby do soboty posiedział jeszcze w brzuszku mamusi :-D
Kicia a ja się kiedys dziwiłam czemu kobiety w ciązy przeważnie w klapkach chodzą :ico_haha_01: a teraz sama nic tylko klapuchy zakładam. W nic innego nogi nie wchodzą.

[ Dodano: 2007-08-29, 12:03 ]
ubranko do chrztu rzeczywiście bajeranckie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 sie 2007, 12:03

eSKa pisze: przecież chłop w śpiochach nie będzie paradował I jak to powiedziałam mamie i mężowi to zaczęli się ze mnie śmiać


Swieta racja! Chlop ma wygladac jak chlop :) Ja jak kupuje cos Malemu to juz nie pokazuje Krzyskowi bo on i tak uwaza ze mamy za duzo... A mi ciagle sie wydaje ze jest za malo :)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

29 sie 2007, 12:07

JA TEż SIę ZAPISUJę NA IMPREZę :ico_tort: :ico_brawa_01:
DOMINISIA zazdroszczę ci tego picia, ja ograniczam jak mogę :ico_olaboga:
ULAMISIULA jak mały poszedł po tacie to tyle mojego, że sobie pogadam :-D :ico_oczko:
a Dariuszek jak się rusza to zapycha się nogami o żebra i główką na dół daje :ico_noniewiem: a jak tyłek wypcha :ico_szoking: to sie ruszyć nie mogę,czasami jak zahaczy o żeberko to normalnie jakbym słyszała taki odgłos przeskakującej chrząstki :ico_szoking: bolesne, ale słodkie, wogóle a uwielbiam patrzeć jak mi się brzunio rusza :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-29, 12:25 ]
ja małemu kupiłam z 5 par jeansów, 3 pary ogrodniczek, i z 3 pary sztruksów wszystkie do 3 miesięcy :ico_szoking: :ico_olaboga: nie wiem kiedy on to założy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość