ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 16:23

a my po długim spacerku, niunia cały czas spała, jak wróciłsmy to ta by sie bawiła, a mame drzemota chwytała, wiec jakos na maice rzewegetowałam do karmienia, potem mleczko i oczywiscie kupa w trakcie jedzenia - to juz u nas normalka - i spanko, mama i córcia na sypialnianym łożu, coz tylko godz, ale zawsze cos, teraz niunia dalej spi w wózeczku, a ja chwytam sie za obiad..
czy ja gdzies przeoczyłam massumi'na sukienke, ktrora miała na wesele?cosik o tym tu czytam i nie wiem o co chodzi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 17:21

My też po spacerku, ale dziś mi pospał w wózku, nogi mi w d...wlazły, ale cieszę się, bo i mnie powietrze dobrze zrobi, no i w końcu dziś tak nie wiało, ale już chłodek jesienny czuć.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 17:48

hejka
my już po szczepieniu. Mam super dzielną dziewczynę, nawet nie zapłakała :ico_brawa_01:
Ala waży 5790g i mierzy 69cm, następne badanie i szczepienie za 6 tygodni.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 17:58

to :ico_brawa_01: dla Aluni, byle by tylko zadnych objawów poszczepiennych nie miała :ico_oczko:
ciekawa jestem ile moja pociecha wazy, ale my dopiero po wczasch pojedziemy na szczepienie to sie wtedy dowiem :/ :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 18:05

szarze mówiąc myślałam że waży więcej.........

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 sie 2007, 18:35

No i znowu nie wiem co komu i wogóle...mam napisać.
Od rana nie mogłam tu wejsc bo coś z TT się działo a ja :ico_zly: :ico_zly: a teraz jak z tym spoko to z moim netem źle...echhh :ico_zly: nie będe sie denerwować.

Po pierwsze Ewcik
Obrazek
Wszystkiego Najlepszego i żeby Alunia zawsze taka spokojna i grzeczniutka była.

Dobra, idziemy dalej o ile sobie przypomnę.
Anza moja tez mały spaślaczek, nie wiem skąd tak przybiera wygląda bo mi od początku karmienia wydawało się że mam mało pokarmu a tu proszę, rośnie tak że ubranka na 3-6M są już na styk.

Kate Mały słodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i my też po szczepieniu, na szczęście rotarix już się skończył, dobrze bo bym poszła z torbami jak miałabym znowu go kupować, Mała dzielna, zapłakała jak już tylko igłę pielęgniarka wyciągała, no i waga 6400, duża jest chyba nie...jak na dziołchę.

Buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 18:43

Hej...no to super że Alunia dzielna! no i w sumie mi się też wydawało, że więcej waży...ale to i tak sporo...
Ja dziś normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pojechałam kupić pościel dla mojej bratanicy...flanelową...obeszłam 6sklepów i :ico_olaboga: nie ma!!! :ico_zly: bo flanelowa jest dopiero w październiku!!! noż kur...gdzie ja żyję??? to jak moje dziecko teraz śpi we flanelowej, to mam jej powiedzieć "wyskakuj z tego!teraz jest lato i się śpi w bawełnianej!"??? no kuźwa...rozniesie mnie zaraz!!!
Wróciłam...młoda od razu mnie wyczuła i się skończyło spanie...zjadła odrobinę...i ryk...chwilę poleżała...i dojadła...uf...ale już z butli nie chciała wredna jędza! Potem soczek z marchewki...oczywiście połowa ściekła po brodzie :-D A teraz spacer...tyle, że ja przeszłam 20metrów i :ico_zly: wróciłam...Bo oczywiście J nie pasuje spacer po polnej drodze...a mi się nie chce stresować więc wróciłam...
Mam kuzyneczkę na wakacjach :-D więc mniej tu będę pewnie... lecę...
przyjdę się wyżalić po kąpieli i karmieniu...Bo nawet przez smoczek 2wypiła dziś 70ml i koniec! to ja już nie wiem...możliwe, żeby co 3godziny tylko tyle jej wystarczało? :ico_szoking: trochę mnie to dziwi...ale może?no nie wiem...poczekam do szczepienia-11.09...to się może dowiem. A po 7.09 zacznę jej dawać mleko 2, no i mama już zapowiedziała, że ugotuje jej zupę z marchewki! :ico_szoking: więc mleczko to już będzie pewnie dodatek...
ok,spadam...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 18:46

Ewcik, mama_Dominika, jak ja wam zazdroszczę, tych fałdek u dziołszek :ico_sorki: :-D

Zbora , a ile razy Hanka dostaje butlę???

ladybird23, tak wyglądał dekolt młodej:

Obrazek
a tak mój i świadkowej... :ico_oczko: :-D

Obrazek

i była to jedyna kiecka, w którą zmieściłam biust... :ico_noniewiem:

A właśnie kupiłam sobie tunikę i spodenki... muszę jeszcze poszukać pasa wyszczuplającego na allegro hehehee :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 18:56

Massumi daję jej 1w dzień, po południu, a drugą na noc...za tydzień będę chyba dawać 2w dzień...
No dekolt młodej ładny...ale Twój :ico_brawa_01: No i te Twoje oczęta...ech...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 sie 2007, 18:58

Zbora właśnie ile razy dajesz butlę??

A powiedzcie mi czy któraś z Was ma zamiar wprowadzać inne rzeczy dopiero w 5 miesiącu?? Ja nie wiem, może teraz się pozmieniało, w sumie muszę popytać lekarki jak to z tym jest, ale jak ja karmiłam Dominika piersią to własnie zaczęłam wprowadzać dopiero w 5 miesiącu i teraz też tak chciałam zrobić.

[ Dodano: 2007-08-29, 19:05 ]
Massumi no laseczka z Ciebie...z tym dekoltem :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości