mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 sie 2007, 12:42

Hej, to ja tez chlup soczkiem za stronke :ico_zdrowko:

Przede wszystkim Justynka, jak ja Ciebie rozumiem. Ale tlumacz sobie ze to tylko hormonki i wszystko minie wraz z porodem, nie pograzaj sie z tym, wyjdz do ludzi, na zakupy. Nie nakrecaj sie! Ja slaba tez jestem, choc ostatnio jakby lepiej, moze przez to ze wyniki krwi mam lepsze? A jak Twoje wyniki, moze masz anemie?

Ja laski to juz nie mam co kupowac , mam tyyyle tego, sukienusie i spodenki i spioszki. Czapeczek w tym malenkim rozmiarze to chyba z 12 sztuk, bo po Zuzi i cos tam w dwupakach dokuplam w HM-mie, nawet juz kombinezonik na zime . A tez wczoraj kusilo mnie na te ciuszki z Drewexu, Kolorino.

Ja nie puchne w ogole, nie wiem co to znaczy. Chyba taka moje uroda no i poza tym te nasze dzisiaj np 20 stopni to raczej na upal nie wyglada. Mi sie wydaje ze sama opuchlizna to nic, ale jak sie utrzymuje to moze indukowac problemy z nerkami a co za tym idzie z cisnieniem krwi a w rezultacie w ciazy powodowac zatrucie ciazowe. Ale to tylko wtedy jak jest caly czas, na duzych obszarach i nie schodzi po nocy. Tak slyszalam.

JA mam lenia, tyle prasowania lezy juz od tygodnia, i chcialabym pomalowac taki regalik drewniany na bialo, wszystko mam tylko checi nie mam. Wole sie byczyc na kanapie, ew. komputerek tez na kanapie.... No i ta szafa gospodarcza i z butami w przedpokoju o ktorych pisalam ponad miesiac temu nadal nie posprzatane.... a mi sie nieeee chce!!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2007, 13:25

Ja też sobie jakiś czas temu kupiłam klapki i w nich człapię. Nawet takiej bardziej eleganckie klapeczki nie wchodzą na moje stopy- giganty!
Ja też mam manię kupowania dla Zuzi... ale co poradzić, jak te ciuszki są takie słodkie. I taniutkie, bo większość mam używanych. A co tam takiej przyjemności sobie nie odmówię. Tym bardziej, że jak teściowej wolno, to mi też!

[ Dodano: 2007-08-29, 13:26 ]
mama_zuzi1980, nie przejmuj się swoim leniem! Najważniejsze,że się nie potykasz o rzeczy na podłodze! Kiedys się znajdzie czas na wszystko!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2007, 13:28

Mamo zuzi nie przejmuj się nie tylko ciebie trzyma leń, ja jak chodziłam do pracy to jakoś chciało mi się wstawać iśc do pracy, po pracy obiad zrobic, posprzątać itd teraz od tygodnia jak siedzę w domu to albo w łózku i tv albo przy komputerze a z pożytecznych rzeczy ograniczam się do gotowania i sprzątanie ale tylko w piątek albo sobote no i do pralki czasem coś wrzuce jak wyłazi z kosza :ico_olaboga: Ale ogólnie to cięzko mi się do czegokolwiek zabrać. Nic tylko sobie tłumacze że co sie odwlecze to nie uciecze :-D

[ Dodano: 2007-08-29, 16:27 ]
Oj to nasze forum cosik dziś strajkuje :ico_olaboga: , nieładnie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2007, 17:25

Ja jestem już po zakupach,kupiliśmy komodę i przewijak dla maluszka.Ja tez mam kilka par dżinsów i dwie pary ogrodniczek,jedne sztruksy a drugie takie z materiału grubego i dziś jak byłam w sklepie po ten przewijak to był taki komplet,dresik polarowy i do tego chyba body i czapeczka,zarąbisty tak chciałam coś kupić ale już mam tyle ciuszków że nie wiem czy małemu wszystko zdążę założyć,więc nic więcej nie kupiłam :ico_placzek: ale tak mnie korciło że szok.
Coś mnie pobolewa brzuszek dziś i napina sie często,już bym chciała żeby się zaczęło,nie mogę się doczekać i bez przerwy o tym myślę :ico_puknij: a pozatym mam straszną ochote na słodkie i niemogę sie powstrzymać juz zjadłam dziś loda i wafelka i jeszcze mi mało :ico_placzek:
Ale maruda ze mnie co??

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2007, 17:31

Kicia10, dogadzaj sobie, ile możesz! potem będziemy musiały uważać, co jemy.
No kurde nie było wózka! Faceta nie zbiłam, bo akurat go nie było :-D W piątek ma coś przyjść. Ja już mam dość, chyba zdecydujemy się na inny wózek. Tylko,że ja tu nie mam dużo sklepów z wózkami.
A Wy już macie wszystko dla dzidzi? Mnie tylko ten wózek trzyma.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

29 sie 2007, 17:34

A ja leżę non stop w łóżku za oknem szaro i zimno a ja czuję że żołądek mi się ściska więc leżę... hehe a powieki to mam jak z żelaza same mi na oczy opadają :]

Jeśli już mówimy o ubrankach to ja mam tych malutkich tyle że aż boję się że nie zdążę ich wszystkich ubrać maluszkow hehe.[

Kicia10, mi z tym słodkim już troszkę przeszło ale potrafiłam normalnie "zeżreć" paczkę cukierków 2 czekolady jakieś batoniki i było mi mało :D:D teraz jak mam ochote na słodkie to wypijam sok bananowy i nie dość że zaspokaja pragnienie jest słodki to jeszcze sok a nie czekolada która i tak się odkłada w bioderka :D:D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2007, 18:26

:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-08-29, 18:27 ]
Kicia to ja najbardziej zazdroszcze ci tych dzinsików i sztruksów dla małego, mam nadzieję że zdąże kupić mojemu przynajmniej jedne takie słodkie gatki :ico_haha_02:
Kocura ja mam już chyba wszystko z tych "ważniejszych" rzeczy, brakuje mi jeszcze takich pierdółek typu gruszka do nosa, szczotka, nożyczki itp a wy macie już takie rzeczy pokupione.

[ Dodano: 2007-08-29, 18:27 ]
Justyna super masz że twój organizm daje sie oszukac sokiem :ico_brawa_01: Ja to pewnie wypiłabym sok a czekoladka zaraz potem.
A tak poza tym dziś mam dzień że jem wszystko i duuuzo, choc przez te moje zęby mam pewien ogranicznik. Tyle dobrze, bo gdyby mnie ta szczena tak nie bolała to chyba bym pękła z przejedzenia :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2007, 18:43

Kocura wiem wiem że trzeba teraz korzystać bo potem to nie będzie można np.czekoladki jeść,już nawet nieprzejmuje się tymi kilogramami :-D :-D
Ja dla dzidziusia mam już dosłownie wszystko tylko myślałam żeby dokupić jeszcze paczkę pampersów i może szczoteczkę taka z naturalnego włosia bo mam ale taka z plastiku to będą się włoski elektryzowały.
A te sztruksy i dżinsy to dostałam od mamy i cioci które wyszperały je w ciucholandzie,hihi.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 sie 2007, 18:43

dziewczynki a mnie coś męczy dziś zgaga i tak od kilku dni :ico_zly: nie brałam żadnych tabletek bo stwierdziłam że wytrzymam :ico_oczko:

dzisiaj sie zdenerwowałam bo podskoczył mi cukier :ico_placzek: pewnie dlatego że na śniadanie pozwoliłam sobie zjeść prawie pół bochenka małego chleba (oczywiście białego) :ico_wstydzioch: :ico_szoking: po obiedzie już było ok, ale tak mnie to z rana zdenerwowało że :ico_nerwusek:

eSKa, ja już te pierdułki kupiłam, leżą sobie w szufladzie, tak na serio to chyba mam już naprawde wszystko :ico_brawa_01: laktator kupie jak bedzie potrzebny po porodzie, stwierdziłam że przecież później też bez problemu bede mogła zamówić na allegro :ico_haha_01:

mój M zapłacił dziś mandat za pasy 100zł :ico_zly: i to na dodatek teraz jak każdy grosz sie liczy, a ja chciałam kupić sofe w ikei bo jak przyjedzie moja siostra we wrześniu to miałaby gdzie spać u nas i sobie myślałam czy starczy nam kasiorki bo jeszcze w sobote idziemy na weselicho i znów kasa :ico_noniewiem: teraz to juz normalnie nie wiem :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-29, 18:46 ]
aa jeśli chodzi o ciuszki to ostatnio na zakupkach kupiłam super dresik z c&a w przecenie za 12,90zł :ico_brawa_01: jest taki słodziutki że normalnie nie moge sobie wyobrazić tego maluszka w nim...taki tyci tyci :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 sie 2007, 18:57

kurde mole agdzie moja wiadomosc z popoludnia i gdzie moje zdjecia??

[ Dodano: 2007-08-29, 18:59 ]
No nic trza bedzie to zrobic jeszcze raz :ico_zly:
W tym jedno zdjecie spodni Malego z dedykacja dla eSKi :) No i uwaga zdjecie wielkiej Kluchy, nie przestraszcie sie, wklejam za minutke :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość