Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 19:03

mama_Dominika, mnie pediatra dziś powiedziała, że bez problemu mogę wstrzymać sie z podawaniem innych pokarmów do pół roku. I chyba tak też zrobię. Wytrzymałam 4 miesiące to wytrzymam jeszcze 2. Zresztą ja bardzo lubię karmić piersią. Za 6 tygodni mam kolejne szczepienie, więc wtedy się dowiem co jaki i w której kolejności

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 sie 2007, 19:25

no hejka ... ja tez sie jeszcze z innymi pokarmamwi wstrzymuje ...ale juz w przyszłym tygodniu wchodze na mleczkiem nr 2 !!! no i co do tych szczepien to Jakub urodził sie z pneumokokami i nie było tak zle jak straszą ...... i mi pani ordynator z polnej powiedziła ze 30 % ludzi je ma ... i jakos sobie radza eheheh

dzis maiałm dzien spzrtaczki i kucharzynki ... mysie okien a dodtam ze na samym parteze mam 11 okien .... pranie firaneczek i wieszanie i sciaganie i obiad i jeszcze ciasto .. ..
az mnie łepetyna rozbolała ..

ide kąpac KUbe i lulku spacku pozniej Filip i odpoczne .... hhe

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 19:27

eeeee tam wasze dziewczyny to drobinki moja ma 63 cm i waży 7500 :ico_szoking: to jest dopiero waga ! :ico_oczko:

mama_Dominika, ja to chyba zacznę pod koniec 4-go wprowadzać nowości bo potem do pracy wracam i młoda musi już coś jeść jak mnie nie będzie - bo nie wiem czy dam radę z odciąganiem :ico_noniewiem: a mnie też się ciągle wydaje że mam za mało pokarmu, albo że ona za mało je i proszę... jakie efekty...

massumi, no no no.............. :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

u nas dziś też chłodek jsienny, normalnie zmarzłam troszkę na spacerku

a na koniec to tylko dodam że jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: na TT wrrrrr

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 sie 2007, 19:30

jestem!!!!

Hubcio spi :-D
ja daję butle i cyca - butla zawsze po cycu =- bo u nas ze wzgledów bo brakuje w cycach :-D i tez zamierzam dawać jedzenie inne w 5 . pewnie w połowie ..jakoś ..juz pisałam o tym
Sikorka :-D prosze ! :-D i nie ma za co
Masuumi :ico_wstydzioch: wiesz..ja tam zawsze chciałam ..no usta duże ..ale wiesz ..nonono tez :-D wiec jeszce nie Joli :-D ale dziekuje - tak mi sie podoba ta fryzurka, ze nawet te kosmiczne pieniadze które dałam mi juz nie przeszkadzaja :-D .a dekoldy ...no no no ..wasze ładniejsze :-D
Ewcik - no ładnie wazy i długa :-D
ja sie zawzielam .. z małymi odstepami czasami hyhyhyh - ale lody jem codziennie - bo wychaczylam włoskie ...na osiedlu i sie ni emoge powstrzymac :-D

ale zostało mi juz uwaga 3 kilo!!! :-D do stanu z przed ciazy - czyli brzucho ..cwicze brzuszki - ale ni jakos specjalnie - jak sie bawie z małym i mam do na udach jak leze to sie podnosze troche :-D
dobra spadam..wpadne :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 19:31

A ja...znów zmieniłam zdanie...i chyba powoli w połowie 5miesiąca coś zacznę młodej podawać...po troszku... :ico_wstydzioch: zresztą nie wiem...to wyjdzie w praniu. Jak ją zważą i powiedzą co myślą o jej jedzeniu itp, to podejmę decyzję.

KUlkadzięki! przypomniałaś mi, że muszę jutro umyć okna!!! :ico_olaboga: a nie chce mi się jak diabli...więc umyję tylko w salonie na dole, bo tam w piątek wyprawiamy roczek...reszta poczeka...

J jeszcze spaceruje...wieśniak...i jeszcze mi smsa napisał, że ja się obrażam, że nic mi nie można powiedzieć i że mam melisę wypić! no menda! ciekawe czy on by chciał tak jak ja...co dzień dzień świstaka...cżłowiek nie ma już nic poza tym...a jak chce wyjść z rodziną na spacer, to za każdym razem coś mu nie pasuje...a to polna droga, a to za gorąco, a to za daleko, a to za późno... :ico_zly: niech spada!
Kurczę...znów mam humor pod psem...i jeszcze kuzynka będzie nie wiem jak długo...nonono! mam dziś doła...nie lubię się tak ciągle kłócić...bo to mnie ciągle stawia o kolejny krok dalej od niego...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 19:31

ha
ten post pojawił się tylko i wyłącznie dzięki mojej wyjątkowej bystrości umysłu i kreatywności, która polegała na skopiowaniu go przed wysłaniem :ico_brawa_01: bo oczywiście pierwszego zjadło :ico_zly:

Kulka jesteś wielka :ico_sorki: skoro już się tak rozpędziłaś z tymi oknami to może wpadniesz do mnie :-D
a co to znaczy że jesteś moderatorem?? jakoś mi się z terminatorem skojarzyło hihihih :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 sie 2007, 19:32

anza - ja tez zła..chciałam wejsc w dzien i nie mogłam .... a waga ... podobna do Hubciowej hyhyh 7900 :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 19:32

ha
ten post pojawił się tylko i wyłącznie dzięki mojej wyjątkowej bystrości umysłu i kreatywności, która polegała na skopiowaniu go przed wysłaniem :ico_brawa_01: bo oczywiście pierwszego zjadło :ico_zly:

Kulka jesteś wielka :ico_sorki: skoro już się tak rozpędziłaś z tymi oknami to może wpadniesz do mnie :-D
a co to znaczy że jesteś moderatorem?? jakoś mi się z terminatorem skojarzyło hihihih :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 19:37

Anza ja już od dawna kopiuję swoje posty...inaczej bym już tu nie wchodziła z nerwów...chyba mam zachwianą równowagę emocjonalną. :-D
No i ja też ze względów "pracowniczych" zapodaję butlę i będę dawać nowości...no bo po co mam zajeżdżać laktator...?a potem się zasuszać???bez sensu...niech se samo powoli zasycha...i zanika...najpierw powoli...
A Hania chyba będzie zadowolona z nowości. Poza tym, mam prawie 100%pewności, że jak nie ja...to moja mama pod moją nieobecność i tak by jej podsuwała pod nos smakołyki... :-D

Gosia lody...mniam, mniam...jeszcze włoskie...a 3kg to nie dużo, dasz radę!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 19:40

o rety teraz znowu dwa ja już ma dość
muszę odejść na chwilę bo mnie krew zaleje z tym tt

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość