Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 sie 2007, 12:51

Zuzka zasneła na dworzu a ja pedem do komputera :-) to juz chyba lekkie uzależnienie... :-D
mi też lekarka mówiła, że zaczyna odchodzić się od tego ograniczenia półrocznego i mają to zrównać z dziecmi karmionymi sztucznie

[ Dodano: 2007-08-29, 12:59 ]
jejku, poszłam sprawdzić co z Zuzią podchodzę a ona leży jak gdyby nigdy nic i wsuwa kciuka! pare razy juz próbowała, ale dopiero teraz jej się naprawdę udało. zaczynam się martwić czy nie bedzie z tym problemu. smoka nie chce... :ico_noniewiem:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

29 sie 2007, 16:19

Aga 26 - no to mamy astrologiczne siostry :))))))
Sensibel - moja Zuzia też nie chce smoka - uzywa go od wielkiego dzwonu. Nie ma się co przejmować tym "jedzeniem" rączek - wszytskie dzidziaki tak mają :) Podobno nie warto tego dzieciom zabraniać.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2007, 16:54

sensibel, mojej Emi tez zdarza się "ciumkać" kciuka. Raczej jej tego nie zabraniam. Co najwyżej wyciągnę jej paluszka z buzi, wtedy moje maleństwo wcina całą piąstkę :-)
umka, a o której urodziłaś ?? jeśli mogę spytać :ico_wstydzioch:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

29 sie 2007, 17:50

Aga, o 19:05 o ile dobrze pamiętam :)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

29 sie 2007, 17:54

Ooooooo jaki ruch sie zrobił na naszym wąteczku.
Co do wprowadzania nowych pokarmów to zamierzam zacząć juz niedługo, bo za kilka dni mała będzie miała już 6 miesięcy. Zakupiłam nawet stosowne słoiczki. Zacznę od marchewki Hippa, a potem spróbuję marchew z ziemniakiem, też Hipp. Mam tez ta sławetną dynię z ziemniakami, bo mi przysłali taka paczkę promocyjną, ale chyba na razie się wstrzymam skoro tak nie smakuje Waszym małym.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sie 2007, 18:00

umka, hihi to moje dziecię urodziło się o świcie bo o 3.55 a Twoje o zmroku :-)
urmajo, napraweę odradzam tej dyni. Z resztą weź najpierw sama spróbuj. Masakra.
Hehe pewnie wszystkim przysyłają tą dynię z ziemniakami bo im to wogóle nie schodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 sie 2007, 22:32

A mi wogóle nic nie przysłali :ico_placzek: Pewnie posiali gdzieś moją ankietę :ico_noniewiem: Ale za to sama zaopatrzyłam się w tą dynię, chociaż słyszę, że raczej niepotrzebnie. Jutro stestujemy :-) Tymczasem dobranoc wszystkim, mąż na mnie czeka :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-30, 08:20 ]
Wczoraj wkoncu (po miesiącu...) dotarła do mnie mata edukacyjna. Bardzo Zuzi przypadła do gustu, cały wieczór w niej siedziała a teraz znów leży i wręcz szaleje. Wszystko wokół wyślinione a ta mata to poprostu cała chodzi... :-D te pałąki tylko fruwaja :-) moja żywiołowa dziewczynka :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2007, 08:21

Dzien dobry :-D jak to fajnie ze na naszym wateczku wreszcie cos zaczeło sie dziać :ico_brawa_01:
sensibel, koniecznie daj znać jak Zuzi smakowała dynia z ziemniaczkami ja dzisiaj skocze do sklepu i kupie ta słodka marchew z jabkiem nawet jest w kauflandzie promocja na deserki z bobovity 1.89 za słoiczek
a my idziemy dzis na szczepienie juz mi kreci w brzuchu na sama myśl ze mała bedzie płakać my mamy niestety trzy kłucia po ostatnim szczepieniu strasznie spuchła nam nózka i zrobił sie taki twardy guzek nawet teraz go czuć nie wiem czym to jest spowodowane moze zle jej wbiła pielegniarka mam nadzieje że tym razem bedzie lepiej. Jedyny plus tej wizyty to to ze sie dowiem ile julcia waży i miezy

[ Dodano: 2007-08-30, 08:25 ]
strasznie długo ta mata do was szła hihi moja Julcia też szaleje na matce zresztą na zdjęciu widać :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

30 sie 2007, 08:45

Witam z rana. Ja już po :ico_kawa: , wstawiłam :ico_duzepranko: mam już zaliczone :ico_prasowanko: . Nawet Majeczka zdążyła sie juz zdrzemnąć ( całe 20 min).

My nie zdecydowaliśmy się na kupno maty, nie wiem czy słusznie. Wydaje mi się jednak, że Maja to niezbyt chętnie by na niej leżała. Wszystko interesuje ja tylko na chwilkę.

Teraz na allegro przeglądam aukcje z łóżeczkami turystycznymi. Słyszałyście może o jakimś dobrym? Bo nawet nie wiem czym sie sugerować w wyborze. Chciałabym, żeby to łóżeczko służyło jako kojec i do spanka na wypadach.
Zaczęłam się też interesować fotelikami samochodowymi. Chciałabym kupić najlepiej taki od 9 do 36 kg. Może macie jakieś swoje typy? Czekam.

Gozdzik nie martw sie tym szczepieniem, może tym razem będzie lepiej. Maja na dwóch pierwszych szczepieniach strasznie płakała, a na trzecim nawet nie pisnęła.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2007, 08:54

Oby było tak jak mówisz :ico_sorki:
co do fotelików to Ci niestety nie doradzę bo sie jeszcze nie rozglądałam nasz jest do 13 kg wiec powinien trochę jeszcze Julci posłużyć

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości