Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 sie 2007, 09:50

Witam dziewczynki z rana.
Wczoraj wieczorem dostałam smsa od Ewaśka że dziś będzie mieć cesarkę i prosiła żebyśmy trzymały za nią kciuki!!!A więc dziewczyny zaciskamy mocno piąstki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkie brzuszki są śliczne i wszystkie dziewczyny zgrabne,Dominisia żadna klucha z Ciebie,zabraniam Ci tak mówić :ico_nienie: :ico_haha_01:
Agnieszka mój Łukasz też tak zareagował jak spakowałam torbę,oni nie maja o niczym pojęcia :ico_olaboga: Mamo Zuzi twój to też dobry,hehe musi wiedzieć kiedy bo nie wie czy pracować szybko czy wolno,hehe.

[ Dodano: 2007-08-30, 09:53 ]
Kocura to trzymam kciuki tez za Ciebie żeby Cię przyjęli!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 sie 2007, 10:36

Hejka, Ja dopiero przed chwilą oczy otwarłam, pół nocy chodziłam po mieszkaniu i nie wiedziałam co z sobą zrobić. Najpierw ból pleców, a potem te moje cholerne przebijające zęby się odezwały, tylko że bolała szczęka + ucho + pół głowy, myślałam że mi rozsadzi łepek :ico_placzek: Na dodatek w domu tylko ibuprom max, a tego chyba nie wolno nam brac, co? Jakie przeciwbólowe możemy łykać ???????
Dobra koniec użalania się nad sobą.
Kciuki za ewasiek trzymam mocno.
Brzuszki dziewczynki macie bombowe :ico_brawa_01: Jeszcze teraz trzeba się nimi nacieszyć bo juz za niedługo zaczną znikać :-D
Hasełka facetów jak zwykle rozwalające :ico_brawa_01:
Ja teraz zmykam na śniadanie, a potem trzeba by zrobić coś pożytecznego w koncu. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 sie 2007, 11:28

Miałam zamiar wam wstawić zdjęcie brzuszka ale jak je zobaczyłam to niewstawie,jestem wieloryb :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Eska współczuje tego bólu,że też teraz musiało Cię dopaść,na końcówkę ciąży!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 11:35

Kicia10 pisze:musi wiedzieć kiedy bo nie wie czy pracować szybko czy wolno,hehe.

No wlasnie, bo od dnia mojego porodu bierze 2 tygodnie wolnego (tj 10 dni roboczych) i jak urodzilabym w polowie miesiaca to i tak i tak akordu by nie wyrobil a jesli pod koniec to przez caly miesiac akord by byl i pensyjka calkiem inna. Wiec ja go rozumiem ze chce wiedziec, niestety.... te pytania to heh... :ico_puknij:

Eska, mozesz lyknac 2 apapy (czysty paracetamol). Mi wielokrotnie polacali tu lekarze na moje bole plecow i przechodzilo jak reka odjal. Ostatnio tez na bole glowy lyknelam i pomoglo :ico_sorki: Zreszta jak bylam w Swinoujsciu u ginka, ordynatora szpitala wiec starszy i doswiadczony gin i sie go pytalam o te wszystkie leki w ciazy a bylam wtedy w 8 miesiacu to tlumaczyl mi , ze w III trymestrze jest naprawde niewiele lekow ktore moga dzidzi zaszkodzic, tzreba czytac ulotki ale generalnie nasze dzidzie sa juz takie silne ze bedzie ok.

Kocura, tzrymam kciuki! A wozka i tak jestem bardzo ciekawa. Jak bedziesz miala pod reka linka to podaj :ico_sorki: bo wtedy cos chyba przegapilam.

No i Nasza Kochana Ewasiek, trzymam WIelkie KCiuKOlce!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A moze juz masz dzidzie kolo siebie? Odezwij sie jak juz wyjdziesz!!!

Czyli musialo sie jednak cos dziac u Ewaska ze indukowali porod :ico_olaboga:

Nioe mam NIc na obiad ani w glowie ani w lodowce. I co robic? Do sklepu tez nie pojade , o nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

30 sie 2007, 11:36

ja zasnęłam o 6.00 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
już nie wiem czy się powoli zaczyna, czy mały mnie w bambuko robi :ico_oczko:
MAMOZUZI dobre :ico_smiechbig: mój o stwierdzil dziś znów że mogę rodzić, bo by do pracy chętnie nie poszedł :ico_smiechbig: :ico_puknij: WARIAT :-D

aż mnie dreszcze przeszły ,że EWASIEK będzie miała dzidzię przy sobie :ico_brawa_01: trzymaj się jeszcze :ico_ciezarowka: :-D

EVE brzusio prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak wielkością przypomina mój :-D

KOCURKA trzymamy kciuki za wizytę u doktorka :ico_haha_02:

ESKA tylko paracetamol możemy i niby do 2-3 razy na dobę, tzn. ja tak miałam jak ten ząb mi szfankował :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 11:37

Kicia, wez mnie nie zalamuj, dawaj zdjatko!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

30 sie 2007, 11:38

KICIA dawaj ten brzusio :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 sie 2007, 11:43

Pomocy!! :ico_ciezarowka: Ja to chyba mam strasznego pecha non stop mi coś dolega już mam dość już chcę koniec!! Nie dość że wczoraj się faktycznie zatrułam i dziś dietka i chyba zaczne pić Smeckte i lacidofil bo to jedyne bezpieczne leki to jeszcze z moim "podwórkirm" coś nie tak....!! Pisałam ostatnio o tej wydzielinie a dziś rano swędzi i piecze!! A ja dbam o nie używam płynów i wkładek ( mój M to nawet narzekał że wydaje na nie fortune hehe) co mogę z tym zrobić moja gin. będzie dopiero w poniedziałek :ico_placzek: już z rozpaczy otworzyłam Sudocrem dla dzidziuszka i nim się tam smaruje i przechodzi ale na chwilkę!! :552: PROSZĘ O POMOC!! :506:

Wogóle dzidzia mało się rusza... i brzuszek juz mi nie twardnieje tak często jak np. 3 dni temu wszytsko się uciszyło :( a już myślałam że to zbliża się godzina zero :-D Idę zaraz nalać sobie wody do wanny może jak się wymocze to mi ulży :ico_chory:

A brzuszki macie wprost słodziutkie :] ja jak wygrzebię się z wanny to tez może coś sfotografuje :P

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 11:50

Oj Justynka, faktycznie pech!!! Posluchaj rad starej "grzybiary i drozczycy) hehehe straasznie to zabrzmialo. Kup w aptece nadmanganian potasu (to jest taki fiolet, tylko powiedz ze do podmywania zeby ci nie dali na spirytusie :-) )I wez do miski z woda daj kilka kropel i sie tym podmywaj tak co 2 godzinki. Ulga jest natychmiastowa. A do tego krem Clotrimazolum, smaruj na zewnatrz. Sa jeszcze globulki o tej samej nazwie ale jesli o nie chodzi to nie wiem czy w okresie tuz przedporodowym mozna globulki stosowac. No i jak najwiecej swiezego powietrza, zadnych ciasnych dzinsow bo sie wsciekniesz.... Do poniedzialku na tym jakos wytrzymasz a wponiedzialek juz gin wezmie Cie w swoje rece.

I nie boj sie tego kremu, bo ja go w pierwszym trymastrze uzywalam a Dominisia przez prawie cala ciaze.....

Aha, i odstaw plyny do higieny intymenj na ten czas az przestanie ci to dokuczac, moga dodatkowo podrazniac, sam nadmanganian jest ok.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

30 sie 2007, 11:51

JUSTYNKA wiesz co ja już drugą noc siedzę w wc, jakbym nie wiem co zjadła, więc może coś w tym jest, a w dzień wszystko przechodzi :ico_placzek:
a masz w domku jakieś globułki dopochwowe, jak gyno feminizadol albo coś w tym stylu :ico_noniewiem: , mi teraz lekarz przepisał jakby coś zaczęło się dziać po antybiotykach, a może w aptece by ci sprzedali chociaż :ico_noniewiem: , ja to mam pełno śluzu :ico_wstydzioch: dziś to wogóle, ale taki inny, tyle że nic mi się nie dzieje, to chyba powolutku ten czop mschodzi, ale co bez krwi może być? :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość