mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 11:54

I raczej sie NIE mocz w wannie z ciepla woda bo drozdzyca i grzybki bardzo lubia wilgoc i cieplo i wtedy sie namnazaja. Raczej prysznic. Ja ostatnio tez cos myslalam ze mi sie to zaczyna, bo wymoczylam sie w wannie z dodatkiem plynu do kapieli Palmolive ten czerwony..... no i sie podraznilam. Cale szczescie nie poszlo to w infekcje.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 sie 2007, 11:56

Dzieki dziewczynki, za info odnośnie tabletek :ico_sorki: Zaraz wysyłam smska mężowi żeby mi kupił apap jak będzie wracał z pracy.
Justynko nie jestem ekspertem w tych sprawach ale chyba dobrze by było żeby sobie twoja dzidzia jeszcze z tydzień posiedziała w brzuszku :ico_ciezarowka:
Co do podwórka to nie wiem co poradzić, mnie też swędziało ostatnie dni ale tylk wieczorem więc stwierdziłam że to po płynie, na razie myję sie samą wodą. Pomogło.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 14:01

Dziewczynki a to kilka zdjatek ode mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i moj brzusio dzisiaj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 sie 2007, 14:20

Kicia- zdjęcie,zdjęcie!!! :ico_haha_02:
A to Ewasiek nie wytrzymała do września z nami! Ale fajnie jej, będzie mieć już dzidziusia, a ja jeszcze taki kawał czasu, eh...
Nie dostałam się do okulisty, a jak! Pani rejestratorka bardzo chętnie, ale panie doktorki od siedmiu boleści mają komplety i nie przyjmą!!! Najbliższy termin po 20 września - niech się wypchają! Ale pani w rejestracji zaproponowała,żeby zadzwonić po południu i może któryś z tych popołudniowych lekarzy by mnie przyjął. Zaraz tyrknę. A jak nie to poczekam do pon, wtedy ma już być mój super lekarz (który znalazł to nieszczęśne rozwarstweienie) i on na pewno mnie przyjmie.

[ Dodano: 2007-08-30, 14:24 ]
mama_zuzi1980, ślicznie masz wszystko przygotowane! U mnie jeszcze wszystko w komodzie leży, łóżeczko do złożenia. Dobrze,że chociaż ciuszko uprane i poskładane mam!

[ Dodano: 2007-08-30, 14:25 ]
I brzuszek super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2007, 14:36

hej Dziewczyny! Ale sie rozpisalyscie, a ja probowalam od rana wejsc na tik taka i z tego co widze to on chyba tylko u mnie szwankuje, nie lubi mnie czy jak :ico_puknij:

Dla wszystkich ktore wkleily zdjecia brzuszkow wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sliczniutkie, zgrabniutkie i wogole...

Mamo Zuzi fajnie masz wszystko przygotowane i lozeczko super! Ja mam taka posciel do wozka :) Kolejna wspolna rzecz...

Mam dzisiaj fajny dzionek, gotuje jakis pyszny obiadek bo dostalam informacje ze dostalismy zwrot podatku, teraz tylko odebrac pieniazki :) Ciesze sie bo troszke tego jest a teraz jak najbardziej sie przyda :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kocura ale masz przygody z tym okiem, no i reali sluzby zdrowia, a niech sie pocaluja!

A i bylabym zapomniala, Klucha to ja bylam, jestem i bede, najprawdopodobniej do konca zycia :) Bo od 22 lipca 2006 roku Kluska to moje nazwisko po mezu... Teraz przynajmniej adekwatne do wygladu hihihihi :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-30, 14:41 ]
no i zapomnialam... Justyna jezeli chodzi o ta infekcje, to wiem co przezywasz, ja mialam takie globulki dopochwowe, w Polsce to jest chyba Lactovaginal, ale mi po nich przechodzilo na dwa tygodnie po czym wszystko wracalo. Od jakis dwoch miesiecy niczego nie uzywam, bo mi lekarz nie pozwolil, stwierdzil ze zajmiemy sie tym po porodzie, juz to widze... Bo z tego co wiem przy takich infekcjach grzybiczych to smarowac mascia powinien sie tez Ukochany... No i od jakiegos czasu nie uzywam za duzo wkladek higienicznych, chyba ze gdzies wychodze, bo bez nich skora lepiej oddycha, kupilam sobie ostatnio takie najtansze majciochy i pojda po porodzie w kosz. A do podmywania uzywam teraz samej wody, zrezygnowalam z plynow bo one tez maja rozne dzialanie.

[ Dodano: 2007-08-30, 14:43 ]
Mamo Zuzi zapomnialam dodac ze fajny masz kolor scian, no i firanki w oknach... Bo ja firanek nie mam, tak po norwesku :) Na poczatku ciezko sie mi bylo przyzwyczaic ale teraz luzik :) Chociaz nie wykluczam ze przy najblizszej okazji kupie sobie jakies fajniutkie w Polsce :)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 sie 2007, 14:45

Dziękuję dziewczyny!!!!!!! Jak widać ciąża me równeiż swoje złe strony... częste bóle, infekcje i humorki...!!

agnieszka01.04, ja dziś w nocy tez siedziałam non stop w WC i myślałam że to moze już :D:D ale do rana wszytsko przeszło. ale jestem dziś na diecie tak na wszelki wypadek.

eSKa, no tak z tydzień by też mi pasowało bo w weekend przygotuje z M łóżeczko i kącik dla Maluszka, no i zdąży jeszcze raz na tydzień pojechać do Wiednia.

Ja dalej w łóżku siedzę miałam dziś odkurzać ale stwierdziłam że do jutra jeszcze wytrzymam a jutro to już ogarne troszkę hehe... i w końcu wyjdę na powietrze teraz tylko okno otwarte bo dosłownie nie mam siłł na spacery. A jutro miałam w planie upiec placuszek na przyjazd M więc będę musiała pójść po składniki, w sumie dopiero przed 15:00 to może nawet pod wieczór sie zbiorę i pójdę ale to zalezy jak mój żołądek zareaguje jak wstanę hehe.

mama_zuzi1980, jejku ale ładnie w tym pokoiku :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 sie 2007, 14:46

Mamo zuzi twoja córcia to już naprawdę może wychodzić :-D Pięknie wszystko na nią czeka :ico_brawa_01: U mnie podobnie jak u Kocury, tylko ciuszki w pełni gotowe no i pościelki ale co z tego jak łózeczko jeszcze w częściach (mężus nie da sie namówic na wczesniejsze składanie :ico_placzek: , uparł sie że złoży jak będe w szpitalu. Ja sie tylko śmieje żeby czasem przed skręcaniem nie oblewał narodzin synusia, bo strach będzie dziecko w takim łózeczku położyc :-D ) No i musze sie pochwalic że dzis w koncu wyszorowałam gondole z wózka, mąż musi troszke wyczyścic ten cały stelaż wózkowy i wózio przygotowany.
Dzis wybieram sie dokupić brakujące pierdułki /gruszka, chusteczki,cos do czesania czupryny :-) i inne drobnostki, /

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 15:31

Dziekuje, dziekuje.... :ico_wstydzioch:
A wiesz ze tutaj Dominiczko tez bez firanek moda i my tez mamy tylko w sypialni i u zuzi z Kubusiem Puchatkiem a tak same zaslonki po bokach i zaluzje albo rolety. Ale w sypialni chcialam miec takie wlasnie do saaamej ziemi zeby przy okazji zlagodzic nasz nieco ogresywny kolor scian. Choc w zasadzie to go uwieeelbiam :-) Mam nadzieje ze nie bedzie pobudzal dzidzi... a jak tak to zamontuje baldachimek tiulowy i bedzie lepiej....

Dominiczka, ale wam dobrze z tym podatkiem, a my kuzwa doplacac musimy (tzn ja bo mezu dostal malutki zwrocik). A mi cos zle pobrali podatek z macierzynskiego na Zuzie i teraz musialam im doplacic, gnoje :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

A ja dzis ugotowalam sam krupniczek. Mam juz dosc miesa. Ostatnio jadlam go non-stop bo mialam te wyniki krwi takie slabe. Ale od wczoraj sie nie zmuszam. Dzis wiec zupka :-)

Justynka, bedzie dobrze.. Moze dzidzia posiedzi z tydzien???

Dzis zaczelam pakowac torbe, a raczej torebke, bo to taka plazowa hahaha, na zamek. W sumie to musze na gwalt kupic biustonosz bialy do karmienia i koszule rozpinana z przodu. Niby daja ich ale ja wole swoja chyba... Szlafroczka nie kupuje, w nosie!! Na 1\2 doby sie nie oplaca a w domciu ma taki puchaty ktorego nie bee tachala na porodowke....

Znalazlam fajny kalendarz chinski, wpisuje sie date ur swojego i date jajeczkowania z cyklu kiedy sie zaszlo w ciaze i wychodzi czy dziewczynka czy chlopiec. Mi wyszla dziewczynka. Bym wam dala linka ale to jest po szwedzku, niestety.... No chyba ze zaryzykujecie hihihi

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 sie 2007, 17:52

mama_zuzi1980, chyba już kiedyś któraś z dziewczyn wstawiła linka z tym "przepowiadaczem" albo ja to gdzieś widziałam... nie pamiętam, ale mi też wyszła wtedy dziewuszka :-D
Oczywiście, nie poszłam do okulisty po południu! Głupie piździochy siedzą w tej rejestracji, wrrrr :ico_zly:
Nie pochwaliłam się jeszcze- znowu powydawałam kaskę na Zuzię, a co! I kupiłam też kombinezonik na zimę, słodki!
Dominisia, to już nie będę się dziwić,że ciągle mówisz o sobie Kluska :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2007, 18:42

Kocura Bura a nakrzyczalas chociaz?? Bo ja jak mnie wkurzy ktos obcy to mam ochote uzyc jak najbardziej wulgarnych slow, a jak przychodzi co do czego to sie usmiecham i jestem spokojniutka :) Zawsze... Czlowiek to jest glupi! Ja mowie ze nic sie nie stalo, nie ma problemu, moge zaczekac... A potem przychodze do domku i chce zabic sama siebie.

Bola mnie dzis kosci miednicy, mozliwe to?? Czy tylko sie mi zdaje??
O plecach nie wspomne, bo to raczej sie mi nie zdaje...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość