Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 sie 2007, 22:53

FITTNEY pisze:co do ciemieniuchy to niestety objaw alergii

sorry fittney, ale sie nie zgodze. moja Luska miala ciemieniuche i jest to zaburzenie w pracy gruczolow lojowych a nie alergia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciemieniucha

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:06

hey kobietki wieczorowa pora!!!
Troche mi sie zasnelo z Vinee i teraz wstalam i nic mi sie nie chce :ico_haha_01:
Martus na pewno juz wszystko bedzie dobrze,wierzymy w to mocno i trzymamy kciuki za zdrowko Frania!!!!
Lucy no wreszcie sie doczekalismy fotek Oliverka!!!Jaki on ma przesliczny usmiech a buzka niczym jak aniolek!!! :ico_buziaczki_big: zreszta co sie dziwic po mamusi... :ico_nienie: to prawda cos nam ostatnio fotek nie wklejalas swoich,sliczna dziewczyna z Ciebie,super wygladasz,macierzynstwo Ci po prostu sluzy jednym slowem,bo wygladasz bardzo promiennie a piersi to tez troche zamawiam :ico_oczko: ,ale masz teraz czym oddychac :ico_brawa_01:
Sandrusia ale ma Twoj Kubus boski usmiech,pieknie prezentuje swoje zebolki!!!!!! :ico_buziaczki_big: i jak tam dyzur mezusia?sprawil sie???czy moze jeszcze szalejesz??? :-D
Madziorka szkoda,ze siostra juz pojechala,ale super,ze nastepna przylatuje :ico_brawa_01: :-D Leos nie bedzie narzekal na brak wrazen,jak go ciotki wycaluja!!! :-D
Jasnie Pani:) fotki mnie niezle rozbawily,szczegolnie ta za kratkami..hihih...jeszcze raz powtorze,ze pieknie wygladalas z dniu zaobraczkowania :ico_brawa_01: butki zakupione rewelacja i jak tanio sie trafily :ico_brawa_01: teraz tylko Lusi takie tylko mniejsze spraw i bedziecie smigac :-D Lusia w dresiorkach pierwsza klasa!!! :ico_haha_02:
Kasiulka mam nadzieje,ze Kubus dzis przyjedzie oblowiony na maxa i ze jakas zlota rybka sie nad nim zlituje :-D a z rodzicami to masz super,dzis ja jakos malo cierpliwa bylam do Vinee,dobrze,ze Bablu wrocil wczesniej to powariowali na calego i padla!!! Co do Twojej pamieci to wielkie brawa...tak jak juz wspominalas tu troche inny system,raczej w Stafford nie zostaniemy..zreszta jak bedzie wiadomo to dam znac co i jak!!!! :-)
Ela Vinee tez potrafi na swoim postawic,choc na razie nie zauwazylam jakis wiekszych atakow zlosci,pewnie wszystko przede mna...czasami potrafi sie domagac,ale wtedy staram sie odwrocic jej uwage...efekty rozne..hihih...dzis znowu na spacerze wolalalam do niej jak do sciany...idzie nie patrzac czy ja jestem czy nie,na ulice,do cudzych ogrodkow..niczego sie nie boi...mam nadzieje,ze to tylko przejsciowe przynajmniej tak sobie to tlumacze... :-D
Gosiulko ale masz jazdy z tym elektrykiem..znajdz jakiegos innego,nie dosc,ze mu placisz to taki nieslowny,ze glowa boli normalnie.... :ico_olaboga: co slysze od moich znajomych co sie buduja lub juz wybudowali to zawsze jakies przekrety musza byc...wiec glowa do gory i daj mu ultimatum albo sie pospieszy a jak nie to mu podziekuj draniowi :ico_nienie: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-30, 23:11 ]
Co do lykania tabletek w czasie karmienia,to ja dostalam cerazzette ale nie wzielam ani jednej,,do tej pory gdzies tam leza w szufladzie... :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2007, 23:14

lucy23, no ja mialam D w ciazy i pokarm mi lecial od 4 miesiaca :ico_szoking:
za to teraz to mam takie naciagane B i obwisle jak cholera :ico_placzek: wlasnie wrocilam z damskiej imprezki hi hi moze najpierw fotki :)
Obrazek
no a teraz jak juz do domu wracalam nowa furka :-D :-D :-D
Obrazek
marta pisz co tam z Franiem jestesmy z wami bedzie ok zobaczysz
chlera dziewczyny ale jestem zla jakies 3 tyg temu wzielismy internet z orange i mieli taka promocje ze dostaje sie laptp o 300 f taniej wiec ja sobie wybralam taki fajny za 500 musiala bym 200 doplacic i odlozyli go dla mnie podpisalam umowe i mialam czekac do 15 dni na list wtedy po odbior laptopa i dzis mija ten 15 dzien dzwonie tam i co sie okazuje ze laptopu nie bedzie dlaczego? :ico_zly: bo podalam im podobno zly mac cod ( to taki cod ktory sie dostaje gdy rezygnujesz z innej sieci interrnetowej) wiec dzwonie do tych debili gdzie wczesniej mialam internet i oni sie pomylili z 2 cyframi i nonono laptopa nie bedzie netu tez nie :ico_placzek: i jeszcze musze 80f zaplacic bo z tamtego zrezygnowalam przed koncem umowy :ico_olaboga: i co mam teraz zrobic nie daruje tego mam wszystkie papiery ze umowa z tym orange spisana nich daja laptop jade tam jutro mogli to sprawdzic zanim spisali umowe a nawet nikt niepofatygowal sie do mnie zdwonic tylko ja musialam dociekac co sie stalo :ico_zly: cholera jutro jak tam wpadne to mnie popamietaja zakaz wstepu co najmniej dostane :ico_zly:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:15

No i jeszcze pomecze Was fotkami...co by nie bylo :ico_oczko:

moje dziecie bawi sie w Picassa :-D
Obrazek

poganiaczka bydla :-D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:16

hej kobiety !!!
jestem tylko tak na chwile napisac co i jak
Madziorka dzieki ze poinformowałas dziewczyny
no facet mi powiedział ze to: albo alergia ( płucka i oskrzela ma czyste ufff) albo musi go zobaczyc laryngolog bo to moze byc tchawcia wiec jesli sie nie poprawi do soboty to znów jedziemy :ico_placzek: :ico_olaboga: i prawdopodobnie dostanie antybiotyk, na szczepienie nie mam iść teraz, kategorycznie zabronił dopóki nie bedzie zdrowy, a ta zołza mi dzis dzwoniła ze skoro ang. lekarz powiedział ze wszystko jest ok to jest :ico_szoking: i mam przyjść na szczepienie w czwartek :ico_szoking: idiotka :ico_puknij: nie ide, juz jej powiedziałam, nie dam sobie zmarnować dziecka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
jak wrócilismy to nie miałam sił, mały tez, aczkolwiek był b. grzeczny moj kochany synuś :ico_brawa_01: karmiłąm go na ulicy bo sie zagubiliśmy, a mały głodny, ale ludzie zero reakcji wiec spoko :ico_oczko: miała butle w razie W, ale cycki miałam twarde i wielkie jak strusie jaja :ico_szoking:
Madziorka tutaj nie odciągają z noska i zatok płynu po narodzinach bo twierdzą ze dziecko samo to zrobi w pierwszych dniach zycia :ico_puknij: :ico_szoking:
a teraz mi sie przypomniało ze oni nic takiego nie robili bo wszystko widzałąm, ( robili wszystko na tej samej sali co miałam cesarke)
a i lekarz tamtejszy chce tu otworzyc gabinet prywatny bo mi sie pytał czy nie wiem ile kosztuje zezwolenie na otwarcie gabinetu lekarskiego ( fajnie by było bo bym miała na miejscu polskiego lekarza ) no ale sie nie poddajemy i próbuje optymistycznie patrzec na swiat :ico_brawa_01:
a teraz milsze wieści ( w sumie to tylko dla naszych tiktakowych nimfomanek Jasnie Pani i Kaśki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ten lekarz co u niego byłam był........ O JEZU!!!! jaki przystojny :ico_szoking:
jakbym to wiedziała to kazałabym Jackowi czekac na korytarzu, a sama bym mu kazała sobie piersi zbadac :ico_smiechbig: albo co innego :ico_smiechbig:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:18

Sandrusia ale z Ciebie laska,jakie Ty masz dlugasne nogi :ico_brawa_01: :ico_szoking: widze,ze impra sie udala,sadzac po bryce!!!!!
A co do tego laptopa to idz sie kloc jak wiesz,ze masz racje....zawsze mozna sprobowac,przynajmniej Ci beda pamietac!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:22

Ilonka ale Vinee laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i te ciuchy :ico_brawa_01: fiu fiu :ico_brawa_01: mała miss Ci rośnie :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 sie 2007, 23:24

Martus dobrze, plucka czyste,super :ico_brawa_01: pewnie jestescie niezle zmeczeni po takiej wycieczce...Buzka dla Frania,grzeczny chlopczyk z niego!!!
A fotke pstryklas lekarzowi?? :-D
Marta a Vinee czyscili nosek i w buzce po porodzie od razu!!!! :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2007, 23:26

ilonakk9,ILE????????? ty cholero jedna przez te twoje stroje to mi sie coraz bardziej corki chce a za kare bedziesz na chrzesna poproszona :-D i paczki z cuchami bedziesz slala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 sie 2007, 23:28

Sandrusia nimfomanko!!!! następnym razem jedziesz ze mną !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość