Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2007, 23:22

agi pisze: Ja za rada Kolki zaczelam pic meliske,

Agi... ale tę meliskę pijesz Ty, czy dajesz ją dziecku?? :ico_noniewiem: Bo ja kupuję herbatke jabłkową z melisą- Hippa lub bobovity (jedna chwała) i daję Julci do picia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-30 ]
czytam książki Danielle Steel, teraz mam "skok w nieznane"
A ostatnio wałkowałam harrego Pottera :-D przeczytałam już wszystkie części. jako szanująca się i nowoczesna mama muszę to znać :-D :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

30 sie 2007, 23:26

Kolka, no to chyba zle Cie zrozumialam :ico_smiechbig: .Niewazne, ja tez musze sie wyciszyc. Do meliski dorzucam jeszcze anyz i koper wloski po mam malo mleka. Niestety nie sadze zeby Maya chciala tknac sie sama tej melisy. Wszystko poza moim mlekiem jest beee

[ Dodano: 2007-08-30, 23:29 ]
Kolka pisze:A ostatnio wałkowałam harrego Pottera przeczytałam już wszystkie części. jako szanująca się i nowoczesna mama muszę to znać
, no to ze mna zle, ja nawet ani jednej zekranizowanej czesci Harrego nie obejrzalam... ale chyba M ogladal, to bedzie mial o czym z Maya rozmawiac. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-30, 23:34 ]
kurcze, dalas mi do myslenia... coby sie dziecko mnie kidys tam nie wstydzilo, ze zacofana matke ma, trzeba bedzie byc na bierzaca z ksiazkami, filmami, muzyka...kurna, zeby tylko ze mnie zrzeda sie nie zrobila

[ Dodano: 2007-08-30, 23:38 ]
POzno juz u Was. Dobranoc. Mam nadzieje, ze juto forum bedzie lepiej dzialalo niz dzisiaj.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sie 2007, 23:46

agi, ja żartowałam z tą szanującą się i nowoczesną mamą. sama pewnie nie czytałabym tego, ale kiedyś jak leżałam w szpitalu to moja siostrzenica mi te książki przyniosła i mnie wciągnęły :-D . A te, które czytam aktualnie to nie są jakieś nowości. Ot tak, czytam z braku laku, bo ja jestem taki ludek, że tv nie lubię a nie mam co z czasem zrobić. No i lubię czytać. Nieistotne co, pod warunkiem, że nie jest to literatura obowiązkowa :-D

[ Dodano: 2007-08-30 ]
a uwierz mi, dzieci nie będą nas kochać za ilość i jakość przeczytanych książek, obejrzanych filmów itp tylko bezinteresownie :-)

[ Dodano: 2007-08-30 ]
agi pisze:no to chyba zle Cie zrozumialam :ico_smiechbig: .Niewazne, ja tez musze sie wyciszyc.
:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :one:

[ Dodano: 2007-08-30 ]
No faktycznie późno się zrobiło :ico_szoking: a ja wyspałam się w dzień, a teraz mi sie nie chce :ico_noniewiem: No, ale spróbuję. Julci jutro to pewnie nie będzie interesować, że mamie się poprzestawiało :ico_noniewiem:

Miłej nocki wszystkim!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

31 sie 2007, 00:08

a ja co chce wejsc to niemoge wrrr

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

31 sie 2007, 00:14

Kolka, myslalam ze Cie nie ma , bo zginal mi zielony ludek pod Twoim podpisem.

[ Dodano: 2007-08-31, 00:22 ]
I zajelam sie robota w domu...a teraz naprawde Cie nie ma

Kolka pisze:ja żartowałam z tą szanującą się i nowoczesną mamą
, zarty zartami, ale na bierzaco chocby conieco bedzie trzeba byc. Ja zwykle duzo czytalam teraz troche rozleniwilam sie, mam tez maly klopot z dostepem do polskich ksiazek. Czasami pozycza cos kolezanki, ale jest tego ostatnio znikoma ilosc :ico_wstydzioch:

Mróweczka,
Mróweczka pisze:a ja co chce wejsc to niemoge wrrr
, przerabialam to rano!!!!

Do jutra, mam nadzieje, ze bedzie nam sie lepiej klikalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sie 2007, 08:16

Witajcie :557: ja jak zwykle z małą :ico_kawa: , bo nocka nie za specjalna. Słąwek wrócił ok 24-tej, zamieniliśmy jeszcze parę słów i :ico_spanko: , chociaż nie mogłam :ico_spanko: bo od 2 dni bolą mnie stawy :ico_zly: . Matko kochana co się ze mną dzieję :ico_szoking: , czuje się jak stara babka. Tu strzyka, tam boli i tak w kółko :ico_zly: . Dziś nawet nie dałam rady biegać bo tak mnie kolana bolą :ico_zly: .

Dzięki dziewczyny za pochwały Oli, :ico_olaboga: żeby ona była chociaż troszkę grzeczniejsza. Teraz mam chwilkę dla siebie bo wreszcie Sławek ma dziś spotkania dopiero od 14.30 :-D i siedzi teraz z małą marudą . Może dziś wróci na kąpanko :-D .
Ja w ciąży dużo czytałam, teraz niestety nie mam czasu. Szkoda bo uwielbiam czytać

[ Dodano: 2007-08-31, 08:31 ]
Wczoraj wieczorem chciałam z wami jeszcze poklikać, ale moje dziecię mi nie za bardzo na to pozwoliło, a jak już pozwoliło to nie mogłam wejśc na tt :ico_zly: :ico_zly: . Zaglądam sobie czasem do majóek i wiecie co przeniosły sie na nowe forum, może i my się tam przeniesiemy bo ile można mieć cierpliwości z tym tt :ico_zly: . Dość, że człowiek nie ma czasu na nic to albo te strony ładują się pół godziny, albo posta wywala, którego się pisało 10 minut, albo ciągle error :ico_zly: :ico_zly: . I co Wy na ten nowy pomysł????

[ Dodano: 2007-08-31, 08:32 ]
ah jakieś mam dziś złe nastawienie do świata

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

31 sie 2007, 09:20

No ja przechwalilam wczoraj dziecko bo dzisiaj budzil sie co 3godziny.
Kolka a skad jestes jesli mozna wiedziec
Gabrysiu mnie tez w zeszlym tygodniu bolaly kolana ze nie moglam chodzic a teraz jak duzo trzymam dziecko na rekach to kregoslup mnie boli.Z tym nastawieniem to tez u mnie ostatnio nie lepsze ,mielismy kupic z tesciami pol swiniaka na spole i byloby na sobote a oni z takim tekstem ze nie chca w sobote bo jada na festyn do Chorzowa.Ciekawa jestem jak bedzie 1 pazdziernika jak wroce do pracy i czy nie wykreca mi numeru bo obiecali pilnowac zebym nianki nie szukala.
Czy mozna cos zrobiczeby temu dziecku szybciej zeby wyszly bo mnie gryzie po buzi a nawet dobral sie do szczebelkow w łozeczku

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 sie 2007, 11:07

no co się dzieje z tym TT :ico_placzek:
a tak w ogóle to dzień dobry :-D
moja Olenia ucięła sobie drzemeczkę :-)
dziewczyny. Oleńka ma nadal problem z kupką, wszyscy mi podpowiadają, żebym zmieniła mleko na bebilon. lekarka moja jest na urlopie, a ta u której byłam mówi, że nie chce się wpieprzać (niedosłonie :-D ), no i nie wiem co robić :ico_placzek: powiedziała tez, że można jej bardziej jeszcze zaszkodzić, no ale co może jej się stać??????????

[ Dodano: 2007-08-31, 11:11 ]
a gdzie to nowe forum????ja mogę się przenieść :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 sie 2007, 12:10

Cześć Laseczki, jejku jak te strony się pomału otwierają, chyba mają serwer za mały lub jest za duzo urzytkowników tego forum.

Kolka, co do meliski ja równiez podaje kamykowi, to jego ulubiona herbatka, ostatnio kupiłam mu malinową z dziką różą ale jeszcze się wtrzymam, niby jest od 4 miesiąca, tylko że Kamil nidawno zrezygnował z cyca więc takie eksperymenty mogą mu jeszcze zaszkodzić.
Dziewczyny, czy podajecie już jakieś warzywka, mam dla małego zupke jarzynową i się zastanawiam kiedy mu podać?????

delicja, Biedna Olenka, może przepajaj herbatką, i częściej kładż małą na brucholek. A może to wina mleczka, Kamil pije Bebilon i jest wszystko jak narazie ok, tylko nieraz jak gazy puszcza to steka, ale z dupci wyskoczy i jest wszystko dobrze.

Gabrysia
, kurój się szybciutko i oszczedzaj. Moje dziecie też jakieś marudne ciągle chce aby ktoś był przy nim.

Wszystkie laseczki zapraszam na mojego meża aukcje,

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 sie 2007, 13:39

IM, Jestem z Siedlec. Nie wiem, czy coś Ci mówi ta nazwa :-)
hektorka, Ja podaję swojej pannie zupki jarzynowe, czasem kupię, czasem sama robię. Ostatnio dałam jej na spróbowanie już z indykiem. Dziś spróbuje z kurczaczkiem. A poza tym deserki jej daję. Ulubiony to tradycyjne jabłuszko z marchewką.

Gabi- i ja ostatnio chodzę jakbym miała zderzenie z walcem drogowym. Bolą mnie plecy, zwłaszcza lędźwie, odzywa mi się połamane kolano. Najgorzej jest przy przewijaniu małej- czasem mam wrażenie, że się już nigdy nie wyprostuję. To chyba tak pogoda na nas wpływa :ico_noniewiem:

Agi- liczą się chęci :-)
Ooo maleństwo już się wyspało...

Narazie!

Aaa- na nowe forum chyba trzeba będzie sie przenieść skoro tak sytuacja wygląda. Trudno się mówi :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-31 ]
IM pisze:Czy mozna cos zrobiczeby temu dziecku szybciej zeby wyszly

ja nie słyszałam jeszcze nigdy o takich sposobach.. Chyba trzeba niestety przeczekać :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości