Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 sie 2007, 17:45

Kicia co sie przejmujesz kilogramami?? Najlepszy sposob to pozbyc sie wagi i wtedy nie bedziesz o tym myslec, ja wagi nie mam i doluje sie raz w miesiacu na wizycie u lekarza :-D

i co?? Wielkie nic :-D Nie zrobilam nic z tego co mialam zrobic... Ale co tam jutro tez jest dzien :-D Teraz juz sie nie oplaca zabierac za robotke bo za pozno, moze tylko sypialnie posprzatam...

I tak sobie wlasnie zdalam sprawe ze ja dzis od sniadania nic nie jadlam :ico_szoking:

kurde czlowiek to ma szczescie... Tak jak pisze tego posta to przyszla do mnie na dol wlascicielka i zaprosila na kolacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i ja zapomnialam sie pochwalic... Najprawdopodobniej w polowie stycznia zmienimy mieszkanko :) Ci Norwegowie u ktorych wynajmujemy jada do Australii i nie chca sprzedawac domku i chca zeby ich mieszkankiem zajal sie ktos zaufany. Wiec po pierwsze bedziemy placic trzy razy mniej niz teraz, mieszkanko jest duzo wieksze, super wyposazona kuchnia, nowa lazienka, Krzysiek zmienia teraz podloge w salonie, ogromniasty taras z jackuzzi, normalnie full wypas :-D Strasznie sie ciesze, byle by sie im ten wyjazd nie odwidzial :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 sie 2007, 17:52

Justyna ja mam Baby Ono, taki do ucha i do czola w jednym.

[ Dodano: 2007-08-31, 17:58 ]
Dominisia, suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby wypalilo!!!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

31 sie 2007, 18:28

Justyna ja tez mam baby ono tak jak Mama Zuzi.
Dominisia gratuluje nowego mieszkanka i trzymam kciuki zeby sie nierozmyslili
Dziewczyny ja wiem że niedługo już będzie waga szła w dół tylko chodzi mi o to że to chyba nienormalne tyle przytyć w tak krótkim czasie bo wychodzi po pół kilo na dzień :ico_olaboga: dlaczego tak dużo?jeszcze gdybym leżała ciągle w łóżku i sie obżerała tylko słodyczami i tłustym to rozumiem ale tak nie jest :ico_placzek: i może nawet bym sie tak tym nie przejmowała ale wszyscy na mnie ciągle wołają grubas,a w szczególności Łukasz,już nie pamiętam kiedy ostatnio powiedział na mnie inaczej :ico_placzek: oj chyba nastąpiła u mnie przedporodowa burza hormonów.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sie 2007, 18:34

Dominisia, super z tym mieszkankiem!
Rezygnujemy z tego naszego wózka... Nadal go nie ma i już nawet nie powiedzieli,że będzie. Ma któraś z Was Adbor? A może coś słyszałyście na jego temat? Bo się teraz nad nim zastanawiam...
Kurczę, Wy tak ciągle mówicie,żeby dzidziuś się już pchał, a ja tu mam nadzieję,że Zuzi nie przyjdzie to do głowy do cc, żebym w panike nie wpadła!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

31 sie 2007, 18:42

Kicia10, tak bardzo się tym przejmujesz...? jej Kobietko w ciąży jesteś wolno Ci troszkę przytyć, wiesz jeśli w 2 tygodnie da się zchudnąć 10kg to i da się przytyć 3 kg w tydzień. Mi lekarka powiedziała że takie skoki wagi pod koniec to raczej normalne i że jeśli będzie się karmiło piersią to bardzo szybko to się wchłonie :D No tak kilogramy sie wchłoną a co ze skórką...? Oj chyba siłownia :D:D

Idę lać wodę do wanny i zrobić sobie coś do szamanka :] a co mi tam te 20 dni mogę sobie jeszcze pofolgować w końcu teraz mogę jeść wszystko później to nie wiem czy tak będzie :P

Dominisia, taras z Jacuzzi :ico_placzek: :ico_placzek: nie szukacie współlokatorów hehe kurcze podziwiam Cię że wyjechałaś mnie tu w tej Polsce trzyma ta chęć nauki jedynie.

A ostatnio widziałam zdjęcia tego mieszkania w Austrii gdzie chce się przeprowadzić z nami mój M i wiecie jak nad Morskim Okiem!! Osiedle w małych górach nad ogromnym jeziorkiem... kurde kuszące :D

Zastanawiałam się jak to jest kiedy rozchodzą się te kości miednicy, teraz już wiem !! To strasznie boli :ico_szoking: a co będzie potem normalnie czuję jakby mi chciało 4 literki roz.... :ico_wstydzioch: Może to znak że już nie długo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 sie 2007, 18:48

Dominisia, super by było jakby wypaliło z tym mieszkankiem :ico_brawa_01: już z dzidziusiem w warunkach lux...no no mały sie bedzie przyzwyczajał do luxusu :ico_oczko:

Justyna ja mam zwykły elektroniczny, może później dokupie jakiś inny ale na razie może być :ico_oczko:

Kicia10 pisze:wszyscy na mnie ciągle wołają grubas,a w szczególności Łukasz


no nie, ja bym normalnie chyba go :ico_nerwusek: :ico_zly:

Kocura Bura, moja kuzynka miała Adbor Ring, chyba była zadowolona, chociaż spacerówki ani razu nie używała bo kupiła sobie lekką parasolke, ale o ile mi wiadomo to fajnie sie prowadzi i ma pompowane koła :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sie 2007, 20:33

eve81, dzięki! To znaczy,że może zakup nam się uda. Ale ja się dalej zastanawiam... My chcemy Baby Lux, bo jest na sprężynach. Twoja kuzynka miała na paskach.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

31 sie 2007, 21:23

Wgramoliłam się tutaj jeszcze na momencik żeby powiedzieć Dobranoc i to że pewnie zawitam tutaj dopiero w poniedziałek... Może do tego czasu któraś juz się rozdwoi :)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 sie 2007, 22:21

Ja mam dosc tych skurczow daje slowo. Mala sie tak wierci jakby miala mi przez brzuch sie przebic a to chyba powoduje skurcze, niestety to nie "te", tylko trening. To znaczy "stety" bo nie chce urodzic niedonoszonego dzieciaczka. A mi brakuje do pelnego 38 tygodnia jeszcze 15 dni.
Dominisiu, wlasnie sie dowiedzialam ze w Polsce nie honoruja Miedzynarodowych Aktow Urodzenia :ico_placzek: I wlasnie poczytalam co musze zrobic by dzidzie w Polsce zarejestrowac to wlos sie jerzy na glowie.... ehhh... zobaczymy.....

Kocurka, wozeczek ladny, podobny troche do "ABC design" jaki mialam dla Zuzi jak byla troszke wieksza. :ico_brawa_01:

Ogladam wlasnie Nore Jones na TVn, tzn slucham i strasznie mi sie podoba ta jej muzyczka, ukaja moje skolatane nerwy.... :ico_oczko: Mam z nia zwiazane piekne wspomnienia :-)

A ja mam zgage :ico_placzek: To ten glupi majonez w salatce, bleeee......

Jutro lece kupic ten biustonosz do karmienia i koszulke do szpitala... oczywiscie jak mi sie nie odwidzi bo ze mna to jak wiecie roznie bywa :ico_oczko:

Justynka, milego witania z mezusiem, i do poniedzialku!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 sie 2007, 23:43

a ja zjawiam sie zeby powiedziec ze kolacja byla pyszna, to sie mi udalo :) Bylo jakies jedzonko rodem z Tajlandii, az strach pomyslec co moglam zjesc :-D W kazdym razie bylo to smaczne, wiec nie ma co myslec za duzo...

I dostalam takie fajne kolorowe skarpetki z misiami, slodziutkie :-D

No i teraz prysznic i do lozeczka... Mezus siedzi jeszcze i pije drinki, ja mu dam :ico_nerwusek: Bedzie spal w biurze... Ja nie mam ochoty czuc na swojej szyji wyziewow alkoholowych... Poza tym, chociaz nie pije duzo, to ja odczuwam teraz stres, no bo co by bylo jakby...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość