Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

31 sie 2007, 23:44

hej dziewczyny,podczytuję Was bo prawdopodobnie zostanę wrześniowa mamą.moja Hanulka pcha sie już od początku sierpnia a termin z @ mamy na 4.10.dziś byłam u lekarza i waży 2500g za 10 dni odstawiam leki więc w połowie września mogę zacząć już rodzić :ico_ciezarowka: mam nadzieję że nie macie nic przeciwko :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 wrz 2007, 00:10

Jasne ze nie LAlka :-) Serdecznie Cie witamy :ico_brawa_01: Wiesz , juz kilka razy sie zastanawialam czemu z nami nie piszesz bo mamy podobne suwaczki (ja mam termin na 30 wrzesnia). Teraz juz uciekam ale do sklikania jutro !!!
Dominiczka, no my jutro idziemy na imieniny i juz mojemu zapowiedzialam ze ma nie pic, bo jakby co to kto mnie zawiezie? (oczywiscie przesadzam bo mnie do porodu daleko, ale przynajmniej razniej mi bedzie) :-D

[ Dodano: 2007-09-01, 02:01 ]
No i nonono, nie spie.... :ico_zly: Wszystko mnie wkurza, koldra :ico_zly: , koszulka :ico_zly: , swedzi mnie to tu to tam :ico_zly: , szlag by o trafil. Zaparzylam sobie melise i siedze... Jest ktos do towarzystwa????

[ Dodano: 2007-09-01, 03:02 ]
Zadna sie nie zameldowala :ico_noniewiem: No to ide sprobowac zasnac,,,
Ale jak tik-tak ladnie smiga w nocy :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 wrz 2007, 08:01

mama_zuzi dzięki za przywitanie :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 wrz 2007, 08:05

ja sie już melduje :-D

za godzinke budze M i na zakupki :ico_brawa_01: u nas dziś pogoda deszczowa, nawet słonka nie ma, ale ja sie tym nie przejmuje w końcu moje stopki wyglądają normalnie..jupppi, tylko na to weselicho ta pogoda taka sobie, ale co tam :ico_oczko:

Kocura Bura, moja kuzynka ma na paskach ten wózek

Dominisia, ja też teraz jestem jakoś bardziej wyczulona na tą woń alkoholową :ico_haha_01: jak M wypije piwo a później mi sie do łóżka kładzie to od razu mu mówie żeby sie odwrócił :-D

Lalka, no witamy :ico_brawa_01: już spotykałyśmy się na różnych wątkach :-) będziemy wspólnie trzymać kciuki żeby Hanusia doczekała do połowy września :ico_ciezarowka:

uciekam na śniadanko, wpadne później :-D

[ Dodano: 2007-09-01, 08:12 ]
Lalka, to może dopiszemy Cie do naszej listy jeśli chcesz oczywiście?

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 30.08 – urodziła synka Michałka (3650g, 56cm)
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 (Ula 27 lat, Białystok woj.podlaskie) - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 wrz 2007, 08:38

Eve pewnie!! tylko nie wiem jaką datę podać :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 wrz 2007, 08:42

Lalka, to może podaj date do kiedy dokładnie Hanusia musi być w brzuszku? bo później może wyjść w każdej chwili.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 wrz 2007, 10:34

Ja sie tez już melduje.Spałam dzis od 4 do 9.Mężus wrócił ok 3 z tego festynu no i oczywiscie musiałam wszystko wiedzieć.Jak było ..co robił,,,kto był..itd.Festyn podobno w miare.Misiek nie lubi discopolo i techno.My raczej z tych rockendrolowych ludzi.Ale pojechał tam pomagać.Sprzedawał bilety.Przed wyjazdem śmiał sie że poderwie jakieś małolaty :-D a tu nic z tego.Miał taka obstawe że nawet nosa nie wystawił za stanowisko.Oprócz mojej siostry byli jej rodzice i przyszli tesciowie.Wiedziałam gdzie go póścić.Teraz mi nie powie ze nigdzie sam nie wychodzi :ico_brawa_01:

Lalka witaj!!!

A co do nazywania grubasem to mój to tez robi.Z tym ze on nazywa mnie pieszczotliwie "mój grubasek".Czasami mi to nie przeszkadza -ale czasami to mu odburkne że on sam jest grubasem a ja jestem tylko w ciaży.I ja niedługo urodzę... :-D
Jutro ma przyjechać moja rodzinka.Mam nadzieję że nie bedą długo siedzieć a przynajmniej mnie duzo nie wkurza.Ojciec jest jeszcze ok ale z matka to sie nwogóle nie mogę dogadać.Jotro bedzie jeden temat-mój brat idzie do wojska.Mamusia sie chyba zapłacze :ico_placzek: Już zaplanowali trase do Wrocławia, że pojada naszym samochodem no bo oczywiście Misiek ma jechać.Już im zapowiedziałam zeby to sobie raczej z głowy wybili bo w pazdzierniku to Benio bedzie mały i Misiek bedzie mi pomagał, bo oczywiscie moja mam powiedziała, żebym na jej pomoc nie liczyła.Ok nie bedę wiecej pisać bo się zaraz nakrece i sie porycze.
Wczoraj miałam znowu skurcze.Dobrze że to były tylko te próbne, ba na małego to jeszcze za wczesnie.Niech tam sobie jeszcze posiedzi.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 wrz 2007, 10:45

witam kochane :-D
LALKA fajnie ,że nas więcej :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big:

MAMOZUZI ja się w nocy nie meldowałam, ale też nie spalam, mi to chyba nie dużo zostało, wczoraj tak mi brzuszek się napinał, że przegięcie a ok.24.00 zaczęłam mieć skurcze, jeden to byl taki ,że szybko przypomniały mi się uroki porodu :-D ale Dariuszek nie zdecydowany :ico_olaboga:

DOMINISIA ja też mam stresa z tego powodu ,żeby W. nic czasem nie pił, bo lubi sobie piwko, albo drinczka wieczorem łyknąć, nie uważam ,że to coś złego, ale teraz jak ma być jeszcze przy porodzie to mu cały czas zrzędzę żeby nic nie pił, na szczęście słucha :-D

on nie mówi do mnie "grubasku", ale tak pieszczotliwie "kuleczka", nie powiem niestety, żeby mi to się podobało :ico_nienie:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 wrz 2007, 10:59

Hanusia musi być w brzuszku do 14.09 wtedy to zaczynamy 38tc i może śmiało wychodzić :-D
mój mąż też leje ze mnie ale olewam to,ja z niego tez sie śmieję :-D a najbardziej leje z tego jak chodzę ,przytyłam 16kg i ważę70!!!!
mój sięb ardzo zmienił..na początku prawie sie rozstaliśmy..ale teraz im mniej przebywa ze swoja matka tym jest bardziej kochany,np od dziś nie pali bo mu ostro postawiłam warunek że jak będzie palił to nie będzie dziecka mógł trzymac bo oczywiście wyczytałam że nikotyna itp syfy przechodzą przez skórę...więc mój mąż zrobi teraz wszystko dla mnie ..męża mi podmienili.. :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 wrz 2007, 11:14

A mój za żadne skarby świata nie chce rzucic palenia.Nie wiem juz co robić.Pod koniec roku szkolengo jakmiał sesje to juz zaczynał 2 paczki dziennie jarac.potem się troche uspokoił a teraz zaczyna na nowo.Mówiże ma za duz o na głowie i poprostu musi.Juz mu zapowiedxziałam ze jak tak dalej bedzie dymił to się wyprowadzi do drugiego pokoju

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość