kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 sie 2007, 19:21

edi pisze:Rys to moze byc taki ogier jakich mało

ale na pewno ma małego :ico_haha_01:
edi pisze:jemu juz sie murzynki sną a co bedzie dalej

dalej...to będzie tylko ostry samoopalacz dla ciebie, musisz ise zrobić co najmniej na Izaure, żeby męża zadowolić :ico_oczko:
D-nika pisze:chyba ze barman będzie wyjątkowo przystojny buahahahahahahahaha i z kolegami buahahahha

Nika, ty zboczku, jeden ci nie wystarczy :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 sie 2007, 20:53

tylko ostry samoopalacz dla ciebie

ja mu dam murzynki.za rok z parasolem bede chodzic jak damy dawniej zeby nie miec nic wspólnego z jego marzeniami :ico_zly:
ale na pewno ma małego

małe jest piękne :ico_noniewiem: :ico_haha_01: :ico_oczko:
ja wole jakiegos harley'owca

bierz takiego co to nikomu sie nie podoba i takiego co mało rozrywkowy i takiego co sprzątac lubi.harleyowiec dobry na chwilke a a w domu ktos musi sprzatac i dziecko bawic jak ty bedziesz na tt siedziec i w przemyslu piwo popijac ze mną haha

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 sie 2007, 07:53

ja tez sobie wziełam najbardziej rozrywkowego i kiedys najprzystojniejszego w akademiki.teraz wazy 100kg i jest łysy :ico_olaboga: a miał blond włosy do pasa :ico_noniewiem: .cpał chlał palił i piep..ł wszystko co sie rusza.teraz tylko jeszcze ten pociag do sexu mu pozostał :ico_zly: :ico_oczko: a ja sobie po cichu marze o adoratorach co to byli potulni a ja takich nie chciałam :ico_olaboga: ale bym miała swiety spokój :-D :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 sie 2007, 13:24

no R ma puske na głowie ale w głowie..dziewczyny tak inteligentnej osoby to nie znam ja ani zadno z moich znajomych.to jest chodząca encykolpedia.wie wszytsko i na wszystkim sie zna. no ale tych jego włosów to szkoda .mi tez jego łysina sie nie bardzo podoba ale co mam zrobic.zyje wspomnieniami :ico_oczko: najwazniejsze ze wie jak kase zarabiac :-D bo mi to nie bardzo wychodzi.gra na giełdzie ale ja tego nie pojełam :ico_wstydzioch: a teraz bedzie inwestował w pole.tzn jego kasa pójdzie na zakup mojego pola :ico_oczko: takze slimaki moze bedą :-D tyle powychwalałam go to moze wam pokaze jakies zdjecie.bo 100kg to fakt wazy nawet 110 ale ma chyab 187 cm no i łysy jest ale sie na krótko obcina wiec az tak strsznie nie wygląda :ico_oczko:

R z prezentem urodzinowym karolka.chowa łysine :ico_oczko:
Obrazek
a to zdjecie z przed 2 lat wygląda tak samo tyle ze nie jest taki opalony :ico_oczko: (wrócił wtedy z USA i pracował na dachu-3 m-ce wrócił na poród :-D )
Obrazek

a teraz mi sie bruneci podobają :-) :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-31, 13:34 ]
byle by nie był łysy i byle by nie był impotemntem ale tez zeby był kochajacy i wierny

znajdzie sie znajdzie .nie wiem czy sprosta wszystkim wymaganiom :ico_oczko: ale oby miał jak najwiecej haha. moge ci podesłac brata R.wysoki brunecik.małomówny ale rozrywkowy.bogaty i bardzo samotny :-) ma 30 lat :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 sie 2007, 15:56

myslałam ze o kims z dawnych czasów piszesz nie o męzu

Nika spoko przeciez nic złego nie napisałas :ico_haha_01: ja tez nie mając łysego bym powiedziąła ze łysych nie lubie i nie chce.no cóz trafiło sie.wyłysiał :ico_placzek:
a tak w sekrecie to ci powiem(wszyscy juz chyba o tym wiedzą) ze to mój konkubent.nie mamy czasu na slub :ico_oczko: ale na przyszły rok na 100% go wezmiemy to juz wstyd mi czasem. ale to akurat małowazne. znamy sie 9 lat i i zmienił sie chłop przez ten czas. ale cos do slubu nie mam przekonania :ico_puknij:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 sie 2007, 17:44

edi, ale masz przystojniaka w domu :ico_brawa_01: :-D mój nienajgorszy, ale obcy mi sie zawsze bardziej podobali :ico_haha_01:
edi pisze:ze to mój konkubent

przykro mi, musze zawiadomić LIGE POLSKICH RODZIN :ico_haha_01:
cholera, zebym wiedziala wczesniej o tym bracie twojego konkubenta, teraz to juz za późno, kowal mnie bez walki nie odda :-D
Nika ale ci sie palanci trafiali :ico_noniewiem: bierz sie za tego szwagra edi :-D
D-nika pisze:byle by nie był impotemntem

a mi by sie taki przydał :ico_haha_01:

byłam dzis na radzie pedagogicznej, oczywiscie nudy, do niczego sie nie zgłosiłamnawet do marnego referatu, ale trudno :ico_wstydzioch: w poniedzialek mam pierwsze zebranie z rodzicami i musze jakąś mowe przyszykowac :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 12:55

D-nika pisze:ja bym wolala osobiście kogos poznac

pewnie, ze tak najlepeij, ale z braku laku.... :ico_haha_01:
edi ile mozna spać? :-D a nie wiesz co z ositą? zagląda na wasz wątek? bo zaczynam sie martwić :ico_noniewiem:

a my zaliczylismy juz sklep, targ, ale zpomniałam kupić kapusty pekińskiej i...mój mąż mnie nisko ceni :-D ...w zamian za zakup kapusty pekińskiej mają być dziś sexy, ja sie chyba zastrzele :502: :ico_haha_01:
miłej soboty!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 wrz 2007, 14:34

witajcie
kasia zawiadamiaj kogo chcesz ojjjjjjjjj dzis dopiero wstałam a łeb mi pęka.R poszedł po obiad do sklepu.nie mam sił.o urodzinach nie pamietał ale wykorzystac mnie zdązył :ico_placzek: co za los :ico_olaboga: ide chorowac dalej

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 wrz 2007, 17:33

Nikus jeszcze raz wielkie dzieki za zyczenia.kochana jestes.to zebym i ja była taka kochana to ciasteczko specjalnie dla ciebie.kasia na pewno pogardzi takim :ico_oczko:
Obrazek
kasia no to udanego wieczorku :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 wrz 2007, 18:49

Kochana Edi, ale ze mnie sierota :wpale: moje osobiste uosobienie wsparcia duchowego ma dziś urodziny, a ja o niczym nie wiem??? :ico_nerwusek:

[shadow=violet][size=150]Edi, życzę Ci, żeby Karolek przesypiał noce, żebvy kochał Cię tak mocno jak teraz już zawsze, żeby mąż Cię nie wykorzystywał seksulanie zbyt często i oczywiście, żebys znalazła pracę, w której będzie miło i przyjemnie i jeszcze będą nieźle płacić! [/size][/shadow] :ico_buziaczki_big:

a torta spróbuje z wielką chęcią, ale ja chce jajka, Nika zjesz resztę? :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość