Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

31 sie 2007, 20:09

Małgorzatka tutaj naprawde sa glupole. Od poczatku ciazy nie widzialam lekarza tylko zawsze połozną a nie przepraszam jak pojechalam na ostry dyzur to laskawie przyszedl jeden z praktykantem :ico_olaboga: . Opieka jest tu naprawde zadna w porownaniu do tej ktora ma sie w Polsce :ico_placzek:. Nie moglam leciec do Polski bo od poczatku mialam caly czas plamienia i nie chcieli mi zezwolic na lot. Panicznie boje sie porodu :ico_szoking:.
Jedno jest tylko plusem ze dzidzius bedzie mial podwujne obywatelstwo moze mu bedzie latwiej w zyciu.
Z ktorej czesci Polski jestes jesli mozna zapytac? bo ja jestem z Kalisza :-D a teraz mieszkam na stale w Belfaście.
Pozdrowionka

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 wrz 2007, 22:14

Agniesia21 Ja z południa jestem - Śląsk!

No to rzeczywiście ciążko ...hm ...ale mi się zawsze wydawało, że to rutynowe i ważne badanie ...hm ...ciężko mi pojąc, że tam lekarze to olewają. Przecież badanie szyjki jest podstawowym elementem do stwierdzenia czy wszystko ok ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

01 wrz 2007, 22:38

Cześć Małgorzatka :-D we wtorek ide do szpitala i do prywatnej kliniki bo chcemy miec nagranie z 3 wymiarowego USG moze cos wynegocjuje albo wypytam co i jak :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

02 wrz 2007, 00:42

Ja powiem tak, że czułam od początku że cos jest nie tak, już we wczesnym etapie czułam sie bardzo źle, pobolewał mnie brzuch, miałam skurcze i od 26 tc miałam skróconą szyjkę i aż do porodu na lekach, oczywiście trzeba wówczas bardzo dbać o siebie, nie wysilać, nie forsowac, mało chodzić i dużo odpoczywać. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość