ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 wrz 2007, 08:52

kilolek pisze:Ania, jeszcze tylko 10 dni! Ale z drugiej strony szkoda maluszków, że tak zaraz po tygodniu panią stracą. Przypomnij mi, którą masz klasę?

trzecią - 15 dzieci, ale też mi ich szkoda, ale ja to taka wariatka jestem, chciałabym mieć wszystko. Obiecałam koleżance ze przyjdę chociaż na ten pierwszy tydzień, bo ona mnie potem zastąpi (to nasz pedagog) a też się musi trochę zorganizować w swoich sprawach, więc wypiszę dziennik, zrobie gazetki, i chyba zmykam odpoczywać z brzusiem. :ico_brawa_01:

A co do kopniaków, to moja malutka też bardzo, bardzo energiczna kobitka :ico_oczko: w dzien kopniaki i w nocy też, a jak już wstanę na siusianie to ona też się budzi. Jak tak będzie po narodzinach to nie da mi odpocząć wcale. Śpie też płytko, bo mi niewygodnie, na lewym boku też długo nie wytrzymuję i raz na lewy, raz na prawy.

pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 wrz 2007, 09:42

Agnieś81 pisze:Ale ostatnio mam sny Wczoraj śnił mi się poród mojej szwagierki-ma termin na 20 września, a dziś mój poród.


Dzis sniło mi się, że zgubiłam buty i wszędzie ich szukała, w przerwach w szukaniu zajadałam się chińszczyzną z dziwnie wyglądającym sosem, a kiedy usiadłam zmęczona moja córa (wyglądało, że ma ok pół roku) powiedziała "pucik nie" co miało znaczyć "nie ma bucików" :-D a potem biegałam przed Kancelarią Premiera i oglądałam protest... To już chyba poród bym wolała sobie wyśnić :-D Może męczące, ale wiadomo o co chodzi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 wrz 2007, 10:19

ania25 pisze:trzecią - 15 dzieci
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
żartujesz?! To szkoła prywatna czy społeczna?
U nas w każdej klasie jest koło 30. Najmniej ok. 27, ale to się rzadko zdarza. Lekkie przepełnienie, ale i też wg zarządzenia burmistrza jeśli w klasie jest poniżej 20 uczniów łączy się trwale klasy, tyle, że to się nie zdarzyło odkąd pracuję. Raz, chyba 5 lat temu była taka groźba, ale tuż przed 1 września dobiło dzieciaków do 30.
A trzecia klasa to już spore dzieciaczki to już ci dużo pomogą. Ja bym miała druga kasę, teraz komunia. Ale trudno, już się jakoś odcięłam od nich przez wakacje. Myślałam tylko o Kubusiu. Nawet jak mnie koleżanka spytała o klasę, bo teraz ją przejmuje to nie bardzo umiałam jej odpowiedzieć, dopiero po dwóch dniach intensywnego myślenia udało mi się przekazać jej informacje :ico_wstydzioch: olałam te dzieci krótko mówiąc. Ale i dumna z siebie jestem. Bo ja do tej pory cierpiałam na ostry pracoholizm i całe wakacje planowałam kolejny rok itp. wcale nie odpoczywałam, a teraz proszę. Dzidziuś najważniejszy!!!!

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

02 wrz 2007, 14:14

cześć dziewczynki :-D
dziś miałam nieprzespaną nockę :ico_placzek: najpierw obudził mnie Jaś, chyba coś mu się przyśniło i chciał się przytulić, a potem przez godzinę wierciłam się w łóżku, w końcu wylazłam z niego i zabrałam się za czytanie Języka niemowląt. Po półtorej godzinie położyłam się, ale tylko dlatego, bo tyłek mi zdrętwiał od siedzenia :ico_olaboga: I tak jeszcze przewracałam się przez pół godziny. Ale oczywiście nie dali mi pospać moi chłopcy i zrobili mi pobudkę przed 8 :ico_placzek:

Ale tak się wciągnęłam w tę książkę, właśnie drukuję kolejne rozdziały. Szkoda, że nie miałam jej jak się Jasiu urodził. Na pewno wiele by mi ułatwiła. A wy już ją przeczytałyście????

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 wrz 2007, 17:49

Agnieś81, jaka ksiazka??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 wrz 2007, 18:27

Janiolek, "Język niemowląt" Hogg, krąży wersja elektroniczna po forum

Agnieś, ja z braku innych zajęć i obowiązków przeczytałam już dawno. Zwłaszcza, że dostałam na urodziny wersję książkową i było mi dożo łatwiej ją czytać :ico_haha_02: Faktycznie fajna, ale co do niektórych rzeczy mam wątpliwości czy rzeczywiście da się je zastosować a i niektóre wydają mi się niewłaściwe jak np. to że to co jem czy pije podczas karmienia nie ma znaczenia, bo nie przedostaje się do mleka, a jednak przecież bardzo często dzieci mają wysypkę po tym co mama zje. Ale poza tym to książka jest super i zamierzam ją na Kubusiu praktykować :ico_haha_02:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 wrz 2007, 21:36

witajcie :ico_oczko:

kilolek pracuje w normalnej szkole podstawowej na wsi, szkoła podlegapod gminę i normalne jest że w klasie jest tyle dzieci :ico_oczko: Są 2 trzecie klasy ja mam 15 dzieci a koleżanka 14 :ico_oczko: miło się pracuje, a czasami jak dzieci chorują to mam 9 w klasie. :-D

Ja też czytałam "Język niemowląt" i bardzo mi się podobały niektóre metody, ale nie umiałam zastosowac tej o usypianiu, żeby odkładać maluszka i zostawiać, ja czekałam aż zaśnie, albo lulałam w wózku.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 wrz 2007, 22:34

ania25 pisze:kilolek pracuje w normalnej szkole podstawowej na wsi, szkoła podlegapod gminę i normalne jest że w klasie jest tyle dzieci :ico_oczko: Są 2 trzecie klasy ja mam 15 dzieci a koleżanka 14 :ico_oczko: miło się pracuje, a czasami jak dzieci chorują to mam 9 w klasie. :-D

Naprawdę masz fajnie, zazdroszczę. Ja ostatnio miałam 16 w klasie jak była epidemia ospy :ico_noniewiem: No i fajną macie gminę, u nas by to nie przeszło. Na pewno by połączyli klasy. Pracować w takiej klasie to luksus. A jak ja mam prawie 30 do tego z kilku agentów, 3 z orzeczeniem adhd to się pochlastać można

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2007, 09:52

Cześć mamuśki :-D

Nie odzywałam się przez weekend bo mój mężuś miał wolne i spędziliśmy trochę czasu razem ( w końcu). Słodkie lenistwo przez dwa dni to było to czego mi bardzo brakowało :ico_brawa_01: . No a dziś już znów do pracy więc muszę się czymś zająć.

Dziś idę do lekarza, jestem bardzo ciekawa mojego synka :ico_haha_01: . Mi się dzisiaj śniło że już mam dzidziusia ale on nie chciał jeść mojego mleka i się bardzo denerwowałam. mam nadzieję że to nie był sen proroczy :ico_noniewiem: .
Ja mam wydrukowany 'język niemowląt' ale zostawiam go sobie na chłodniejsze wieczory, chociaż już nie są za ciepłe.

Mój synek najwięcej wariuje w dzień i kończy tak ok 22-23 (na szczęście). Najbardziej jest mi przykro jak siedzę sama a on wtedy daje mi popalić a jak mój mąż głaskał go przez cały weekend to nie wysilał się za bardzo, takie tam pojedyncze kopnięcia :ico_placzek: No najwidoczniej już od teraz uczy się że przy tacie nie można rozrabiać :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

03 wrz 2007, 11:01

Już mnie wkurza ten internet :ico_zly: Niedość, że wolny jak żółw, to jeszcze TT szwankuje :ico_zly: :ico_zly:
Przed chilą napisałam posta, ale znowu mi skasowało :ico_zly: :ico_zly:
Spróbuję jeszcze raz
Wczoraj już myślałam, że zaczynam rodzić :ico_szoking: Złapał mnie bardzo silny skurcz w dole brzucha i w krzyżu. A wyszłam tylko na chwilkę do sklepu-jest 50metrów od domu. Ledwo wróciłam. Brakowało mi tchu, poty mnie oblały.... :544: Okazało się, że to biegunka :ico_szoking: Dziwne, bo żaden z moich domowników nie zachorował, a wszyscy jedliśmy to samo. A na pewno mój mąż by zachorował, bo on ma bardzo wrażliwy żołądek. Potem nocka niespokojna, znowu prawie nie spałam. A w dodatku czuję się tak, jakbym wczoraj za dużo wypiła. Mam taką tępą głowę :059: . A najgorsze, że mam dziś tyle spraw do załatwienia :507: . Zakupy-bo lodówka już pusta, buciki i kołderkę dla Jasia kupić, samochód ubezpieczyć, muszę jeszcze komórkę przedłużyć, za meble zapłacić....... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość