Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 wrz 2007, 11:02

Witam was dziś kochane moje :ico_oczko: Ale mi dziś nudno :( i wiecie co pozbyłam sie do końca wszystkich dziewczęcych ciuszków już nie mam nic :ico_oczko: teraz tylko czekamy na naszego synka :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-09-03, 11:46 ]
Agnieś81, Ale wiesz co mnie też już wkurza TT a co do skurczów ja ostatnio mam bardzo silne i boję sie ze w każdej chwili mogę urodzić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

03 wrz 2007, 16:51

:-) witajcie :)) a ja dzis mam dobry humor (w końcu) - bo ostatnio to kiepsko było - dzis dostałam paczkę z ciuszkami od kolezanki poznanej w sieci :)) 12 kg ubranek dla dziewczynki po jej córeczce - strasznie się ciesze tylko nie mam z kim isc na poczte zeby ja odebrac :/ a sama raczej jej nie udzwigne...strasznie to miłe, z jej strony, bo nawet się nie widziałysmy na żywo.

co do skurczow to mi narazie sie uspokoiły a tez mialam - caly czas jestem na luteinie by nie urodzic za predko. Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2007, 18:17

Witam!
Ja wróciłam dziś od lekarza i nie jestem zbytnio zadowolona. Okazuje się że usg dopiero za dwa tygodnie ale zaczęła mi się skracać szyjka i mam małe rozwarcie :ico_placzek: . Muszę teraz na siebie bardzo uważać i się nie przemęczać a w domu jeszcze tyle do roboty :ico_olaboga: JA nie wiem jak to wszystko będzie. Brzuch mnie od wczoraj boli a i mały się kręci dziś jak szalony :ico_noniewiem: . No i znów + na wadze w sumie już 13 :ico_wstydzioch:

Dorzucam moje wczorajsze zdjęcie ze spacerku :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 wrz 2007, 19:27

Evik.kp, fajny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam dokładnie to samo najpierw sie dowiedziałam że mam skróconą szyjkę a potem ze mam rozwarcie :ico_olaboga: no i sama powiedz jak tu się oszczędzać jak cały czas trzeba coś robić a ja jeszcze mam dwójkę małych dzieci :ico_oczko: ale nie martw się będzie dobrze :ico_oczko: a widoczki ze zdjęcia skądś znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2007, 19:38

Ja wiem że nie powinnam się denerwować a;le od wczoraj boli mnie brzucho. Ja raczej bym sobie nie poradziła tak jak ty :ico_noniewiem: . Tak naprawdę musi być dobrze u każdej z nas i dlatego za wszystkie trzymam kciuki :-D

Jutro jak macie ochotę możecie obejrzeć tvn 24 o 17.10 może gdzieś tam śmignę przed kamerą bo będzie krótki program o mojej przyjaciółce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 wrz 2007, 19:44

Evik.kp, będzie dobrze nie denerwuj sie myśl pozytywnie to bardzo pomaga :ico_oczko:
Evik.kp pisze:Jutro jak macie ochotę możecie obejrzeć tvn 24 o 17.10 może gdzieś tam śmignę przed kamerą bo będzie krótki program o mojej przyjaciółce :ico_brawa_01:
o twojej przyjaciółce a co takiego zrobiła :614: jutro mi jeszcze przypomnij a na pewno obejrzę i zdradź mi tajemnicę co to za miasto bo to mnie męczy mi sie skojarzyło z Malborkiem ale może sie mylę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 wrz 2007, 21:35

z tego co wiem ika, to się ni mylisz :ico_haha_02:

Mnie też wszystko boli i skurcze mam takie jak przy miesiączce. Słyszałam wiele razy że skurcze się odczuwa jak bóle menstruacyjne, ale myślałam, że jak jakieś inne, nie moje tzn. myślałam że widocznie wszyscy inni mają inne bóle, bo mnie nie boli brzuch tylko tak od spodu jakby szyjka. No i dzisiaj właśnie tak mam. Generalnie to już coraz bardziej ospała, leniwa i jakaś rozlazła jestem. Na nic nie mam siły. Nie wyobrażam sobie drugiej ciąży kiedy już jedno maleństwo będzie i trzeba będzie się nim zajmować. Ja bym najchętniej cały dzień leżała.
Właśnie gotuję gołąbki na jutro. Najpierw zabrakło mi cebuli a teraz masła roślinnego i tylko mój mąż kursuje do marketu co chwilę :ico_haha_02: właśnie stwierdził, że masło roślinne to najdziwniejsza zachcianka ciążowa o jakiej słyszał :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 wrz 2007, 22:22

kilolek pisze:z tego co wiem ika, to się ni mylisz :ico_haha_02:
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: miło usłyszeć :ico_oczko: a co do tych skurczów to uważaj na nie ja mam takie same :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 wrz 2007, 08:38

Tak zgadza się to Malbork :ico_brawa_01: W końcu miałam trochę czasu z mężem i wybraliśmy się na spacerek :-D
Mnie też pobolewa dół brzucha i wczoraj miałam cały napięty. Dziś na razie jest ok ale jeszcze nigdzie nie wychodziłam.
Wiecie co ja mam ochotę zrobić taką swojską ;pizze i jak nie będzie mnie bolał brzuch to się dziś podejmę tego wyzwania :ico_haha_01: chociaż gołąbki też fajna sprawa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 wrz 2007, 09:45

Ide dzisiaj na usg to gdyby się coś działo na pewno się dowiem. Tyle, że do szpitala mam jakieś 4,5 km :ico_noniewiem: Trochę kiepsko, a autobus niestety o tej porze raz na godzinę. Więc czeka mnie wędrówka :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość