Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2007, 20:05

MAMOZUZI a ja tak czytam no że zapakowałaś czekoladę i sok.....i kanapki dla męża...i sobie tak myślę....co jest to ty też już.. :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i jeszcze raz dopiero przeczytałam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-03, 20:08 ]
JUSTYNKA :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: JA CHCĘ!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2007, 20:17

Justyna_Bochnia pisze:to miałam skurcze co 5 minut takei po 10 sekund takie ściskanie więc nie wiem czy to o takie skurcze chodzi...?


Mysle ze o takie, tylko ze musza booolec i to porzadnie :ico_haha_01: (ten bol krzyza i miednicy to tez dobry znak ale najlepiej w polaczeniu ze skurczami...) :-) Ale teraz to pewnie chcesz zaczekac az Twoj wroci na weekend, prawda?

Agnieszka, nooo nieee..... :ico_oczko: Ja kanapek nie spakowalam jeszcze bo by splesnialy przeciez.. ale ciasteczka i soczek w kartonie moze spokojnie czekac :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 wrz 2007, 20:25

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no wiem dlatego przeczytałam drugi raz , bo za pierwszym nie zrozumiałam dobrze....jaja..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

03 wrz 2007, 20:35

mama_zuzi1980, Chciałabym poczekać ale jeśli nadarzyłaby się okazja wcześniej to skorzystam :)

agnieszka01.04, chyba kazda z Nas już chce :)

Mówie wam jak M w niedziele rozkłądał łóżeczko to ja miałam taaaaaki wielki uśmiech na twarzy że szok :-D powiedział mi że jestem nienormalna :D:D Jak wychodził dziś to mówi do mnie tylko nie wstawaj w nocy co chwile do łożeczka i nie bujaj... bo Ty to normalnie masz bzika. hehe no ale wiecie jak się cieszyłam jak prasowałam pościelkę i zakładałam wszytsko do łóżeczka :D:D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 wrz 2007, 20:49

mamo_zuzi ;alerz włłsnie mi powiedział że odstawiamy w połowie 37tc (za tydzien w poniedziałek)więc pewnie 14.09 urodzę :-D mam takie przeczucie :-D
a najgorsze jest to że mój mąż jutro wyjeżdża i wraca dopiero w czwartek :ico_placzek:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

03 wrz 2007, 20:55

Hej, witam wszystkich. Ja z przeterminowanych sierpniówek jestem, ale myślę że już nie długo, bo jutro muszę się stawić w szpitalu bo jestem 6 dni po terminie. Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom i trzymam kciuki za wszystkie wkrótce się rozdwajające.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 wrz 2007, 20:59

Justyna takie chwile z Ukochanym to strasznie szybko mijaja... Wiem cos o tym, ale dasz sobie rade!!

Lalka trzeba byc dobrej mysli, mam nadzieje ze Hanusia poczeka do przyjazdu Twojego meza!

Agnieszka ja tez czasami czytam posty po kilka razy, bo nie umiem zajarzyc co i jak, zreszta moja koncentracja ostatnio to cos szwankuje...

Ok, no to ja wrzuce do tej mojej torby jakis dresik, co sie bede przejmowac...
Wogole to w sobote przyjezdza moj tata i bedzie dwa tygodnie! Strasznie sie ciesze, mam nadzieje, ze Jas zdecyduje sie wtedy wyjsc tak zeby dziadek mogl go zobaczyc :ico_brawa_01:
Moj K. jeszcze w pracy, a ja samiutka jak paluch...

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

03 wrz 2007, 21:07

Dominisia, Tak mijają szybko ale coraz gorzej z rozstaniami... Dziś wyłam jak debilka a On biedny aż nie mógł wyjść z pokoju bo jak odchodził ode mnie to aż piszczałam :ico_wstydzioch: i się wracał i miał oczy pełne łez.

Boże ja jeszcze nie spoakowana jestem do tego szpitala, kupiłam sobie dziś te podkłady i się przestraszyłam jakie to wielkie hehe kupiłam 1 paczkę dopiero w domu zauwazyłam że jest ich 10 hehe więc muszę się zaopatrzyć w jeszcze ale to mi M kupi jak będę w szpitalu :]

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 wrz 2007, 21:33

Justyna_Bochnia, oj, biedna Ty jesteś! Pamiętam jak ja sie musiałam rozstawać, a Ty teraz jesteś w jeszcze gorszej sytuacji :ico_pocieszyciel:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 wrz 2007, 21:45

Lalka, no miejsmy nadzieje ze Niunia poczeka na tatusia przynajmniej.. Z tego co kojarze to ja chyba odstawilam tabsy w czwartek a urodzilam z poniedzialku na wtorek.

Witaj Linka Ha :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za jutro!!!

Dominisia, ale ci fajnie, chociaz tatusia bedziesz miala :ico_haha_02:

Justynka, trzymaj sie kochana!!1 To musialo byc bardzo trudno sie pozegnac ale jeszcze tylko chwilka i juz bedziecie razem i nigdzie go nie puscisz :ico_haha_01: I masz racje z tymi podkladami, ja mam 3 paczki i jakbym to chciala brac to osobna reklamowke chyba trzeba by bylo wziasc :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość