geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

21 maja 2007, 16:32

oj kochane moje ale sie narobilo :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_placzek:
a wiec...
Wczoraj jak zwykle przyszedl moj byly...
gdy ja sie wybieralam do kosciola to on akurat tez chcial isc...a w tym czasie mama moja karmila Michalka...i prosila go aby zostal jeszcze 15min aby go potrzymal itp..a on ze "nie moge bo sie umowilem" i takie tam zaczal swoje wywody... i ze "to niech ona poczeka" . ja wyszlam bo sie prawie bym spoznila...
jak mnie ie bylo to w domu rozpetala sie awantura...przyszli jego rodzice i padlu slowa"o kosciele nie bedziemy rozmawiac bo to sekta!!!!! a pani(do mojej mamy) to powinna isc do psychiatry!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ludzie co chodza do kosciola to sa psychiczne chorzy!!!!!! wyzwal i wyszedl-jego ojciec ,ciagnac za reke mojego bylego ..
padlo dosc innych slow,ktore obrazily mni i moja rodzine.
Wiec sprawa zakonczona.
Oni juz nie maja wstepu do mojego domu,sad wyznaczy dni i godziny odwiedzin.
oby bylo ich jak najmiej...
Dzis latalam znowu po urzedach...bylam w sadzie i teraz musze napisac tylko pozew i niemam pojecia jakto zrobic,jaka kwote wogule wpisac itp... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 maja 2007, 16:35

geminka, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wspolczuje...ja niestety nie zalatwialam takich sadowych spraw wiec nie wiem a z tego co weim sejana ma zepsuty komputer.. :ico_noniewiem:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

21 maja 2007, 17:15

ja dzis zapisalam sie do prawnika...ale dopiero na czerwca...a musze to jak najszybciej zalatwic... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

06 lip 2007, 17:18

Geminka wspolczuje bede trzymac kciuki
ja mam wspanialego meza i jak bym mogla to bym sie podzielila :) buziaki trzymam kciuki zeby bylo wsyzsko ok

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lip 2007, 16:45

geminka wydawałoby sie ze twoj były to typowy pies ogrodnika, sam do konca nie chce,ale innemu nie da, stad te głupie wypytywanki itp. Wypytywał ciebie i oskarżał, bo sam chciał ugasis swoje sumienie, ja tak sobie mysle. Bardzo dobrze ze nastapił przełom z ta kłótnia, przynjmniej podjełas słuszna dla siebie i dziecka decyzje. Szczesliwa rodzina to szczesliwe dziecko :ico_oczko: nie jest powiedziane ze tylko pełna rodzina jest szczesliwa i dobra dla dziecka.
Twoj były nie był dobrym i godnym ciebie mezem, ale moze bedzie dobrym ojcem :ico_noniewiem:
powodzenia :ico_oczko:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

18 sie 2007, 07:56

Witam ponowne kochane..dawno mnie tu nie bylo..
Jestem po dwoch sprawach sadowych o alimenty i ustalenie odwiedzin...wywalczylam 300zl... a odwiedziny ma przyznane 3x w tyg..
A co do mojego zycia osobistego..to jestem na stazu na 6mc w bardzo dobrej firmie..
Poznaje nowych ludzi...odnawiam stare kontakty..jednym slowem zaczelam zyc :ico_haha_02: czasem nawet gdzies wyjde z domu aby sie od tego wszystkiego oderwac choc na chwile..
Michalek rosnie jak na drozdzach i wszystko z nim OK :-)

[quote="sejana"]a tak wracając do tematu.. ja znowu zaczynam ufać.. czy słusznie??

mam podobnie... :ico_noniewiem:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

04 wrz 2007, 11:02

D-nika, mialam podobnie...mialam poprostu WYJEB...!!!!!! na facetow :ico_zly:
jednak chyba znowu zaczynam ufac...to znaczy nie jest to nic glebszego..ale pozyjemy zobaczymy..nic na sile...i nic przyspieszac nie bede..bo bedzie co ma byc..poki co niech sie dzieje co chce...Michalek jest najwazniejszy

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

04 wrz 2007, 17:32

D-nika, jednak nie wszyscy maja mozg miedzy nogami...
ta osoba z ktora sie spotykam tego niechce....chyba ze po slubie..
Nawet mnie palcem nie dotknal,nic z tych rzeczy..

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 wrz 2007, 20:07

geminka a moze to Twoja wina hihihihihihihihihi(to ma byc smieszna -zart - byleby sie nikt nie obraził)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość