hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 wrz 2007, 18:24

kasi.k, :ico_placzek: musisz wierzyć, że vikusia z tego wyjdzie. Trzymamy za was Kciuki, aby ta nasza Vikusia wyzdrowiała.

iw_rybka, witaj i szybciutko wracaj do nas.

Gabrysia, to super że Oleńka ma już zrowe oczka.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 wrz 2007, 19:32

Troche mnie nie było, bo mkieliśmy najazd gości, nawet nie chce mi się o tym gadać!!!
Tęskniła za wami strasznie!!!!!!!!!!!!!!!

Najpierw dla wszystkich dzieciaczków które miały swoje święto wielkie bużki i dużo zdrówka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Prawie nic nie pamiętam co przeczytałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kasi.k Boże czemu ta twoja córunia tak musi cierpieć, mam nadzieje, że będzie dobrze, musi być dobrze!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuzwa nic nie pamitam! :ico_olaboga:

U nas nocki w miare, budzi sie mniej wiecej o 5, ale pare razy budzi sie, ale nie otwiera oczków, tytlko postekuje przewraca sie, biore go na rece i przechodzi>

kurcze wy same robicie jedzonko, mi sie nie chce, wszystko kupuje, kurde, ale ze mnie len :ico_wstydzioch:, ale wasze duzo jedza, mój to zjada jeden słoiczek, a tam to chyba jest 130ml obiadku, najlepiej mu smakuje warzywa z jagniecina i kasza jaglana.

pamietam, ze pisałyscie o włosach, u wszyskich wypadaja, u mnie w prost przeciwnie, no ale ja nie karmie, zawsz miałam geste włosy, ale teraz to normalnie szok, stały sie jeszcze grubsze i gestsze, juz nie moge sobie z nimi dac rade, nie moge sobie zrobic fajnego koka, bo zaraz wszystkie leca.

a co do ciuszków, to ja duzo kupuje uzywanych, bo nowe to niektóre sa tak kosmicznie drogie, e głowa boli.
kupuje w lupkach i na allegro np

[ Dodano: 2007-09-05, 19:33 ]
http://www.allegro.pl/item221921579_dre ... atis_.html

[ Dodano: 2007-09-05, 19:35 ]
http://www.allegro.pl/item228386630_sup ... rowy_.html

[ Dodano: 2007-09-05, 19:36 ]
http://www.allegro.pl/item219258199_cub ... _74cm.html

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 wrz 2007, 20:00

Kasik Boże kochany po prostu szok :ico_szoking: , łzy stanęły mi w oczach po przeczytaniu twojego posta. Tak bardzo bardzo Wam współczuję, że zarówno Wikusia jak i Ty musicie się tak strasznie namęczyć. Ale trzeba wierzyć że będzie wszystko dobrze, kur....mać ma być dobrze !!!!!!. Zawsze coś :ico_zly:

Rybko no wreszcie do nas zajrzałaś, bo tak smutno ostatnio zrobiło się na tt. I takie pustki straszne. Broń się kobieto szybko i wracaj na tt. A dla Endriu :-D :ico_brawa_01: za wagę, jedzonko i oczywiście za rozwój :ico_brawa_01: super. Uwielbiam takie wiadomości :-D . Oczywiście będę trzymała kciuki za obronę . Życzę Andrzejkowi szybkiego powrotu do zdrowia

Caro
no wreszcie napisałaś coś, tyle czasu brak wiadomości o zięciu :ico_nienie: . Ja póki co sama robię i obiadki i deserki. Ale to pewnie niedługo się skończy jak wrócę do pracy. A powrót zbliża się wielkimi krokami :zly: . Wtedy to szkoda mi będzie na to czasu. Zazdroszczę Ci takich gęstych włosów. Ja zawsze miałam 5 na krzyż, a teraz to już zostały 2 na krzyż :-D . Ciuszki super. Mój zięciunio na pewno będzie w nich wyglądał rewelacyjnie :597: :ico_brawa_01: Aha i widzę, żę mamy podobny problem z tym nocnym spaniem. U nas jest dokładnie to samo. Jakieś wiercenia, stękania itp. I też jej przechodzi jak wezmę na ręce i przytulę.

Delicja ja nie bez powodu nazywam moją Olę Talibkiem. To mały terrorysta. Też tak krzyczy jak nie jest po jej myśli. Łobuzuje ile wlezie. A co do mleczka to mam nadzieję, że traficie w 10 :-D . U nas na początku był bebilon, obecnie jest bebiko. Ola uwielbia bebiko, natomiast bebilonem pluła.

Byłam u lekarza. Mam coś z żyłami, nie pamiętam już co. Doktor zalecił mi na razie jak najmniej wysiłku, mam leżeć w miarę możliwości z nogami w górze i się nie przemęczać. Hmm dobre pomyślałam sobie. Tylko jak to zrobić :ico_noniewiem: ? Także nici z mojego biegania :ico_zly: , przynajmniej na jakiś czas. Leków też żadnych nie mogę brać ze względu na karmienie piersią. Pozostaje mi odpoczynek i smarowanie maściami i żelami :-D .

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 wrz 2007, 21:34

hmmm dziewczyny was też napadają moderatorzy aby zmienić zdjęcie czy tylko mnie się nonono tak czepili jak rzep psiego ogona???? :ico_zly:
caro no to masz super z włosami byle tak dalej :-)
gabrysiu dobrze, że poszłaś do lekarza, teraz musisz jak najszybciej wyleczyć nogi.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 wrz 2007, 21:35

Gabrysia, wiesz co... ja tak dumam, że Tobie te dolegliwości to zaczęły doskwierać mniej więcej w tym samym czasie co zaczęłaś biegać :ico_noniewiem: Ale łatwo powiedzieć- nie chodzić i oszczędzać się kiedy w domu czeka malutki człowieczek, który ma to wszystko gdzieś, co? Teraz to mąż musi Cię masować, wyjścia nie ma :-) Ale nie zazdroszczę przyczyny masażu...

Idę mojemu mężusiowi gołąbki odgrzewać i malusińskiej paznokietki obciąć, bo dopiero zasnęła głęboko

Papa

[ Dodano: 2007-09-05 ]
delicja, mnie nie napadają. Jeszcze :ico_noniewiem: A co Ty masz ze zdjęciami? Przecież masz tylko jedno w opisie- niektórzy (w tym ja) mają więcej. W czym znów problem? :ico_noniewiem: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 wrz 2007, 21:37

Kochane kwietnioweczki,
przepraszam najmocniej,nie chcialam was doprowadzic do lez :ico_sorki: Pisalam tego posta zeby z siebie wyrzucic co mnie trapi, bo dziele sie z wami wszystkim i tym dobrym i tym zlym. Ale do lez zdecydowanie was doprowadzic nie chcialam :ico_nienie: :ico_olaboga:
Moze wiec bedzie najlepiej jak wam napisze dokladnie o co chodzi w tym schorzeniu. No wiec:

Jelita od środka mają takie kosmki których zadaniem jest zatrzymywanie szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn. A moja Vikula ich nie ma :ico_olaboga: więc te szkodliwe produkty zamiast zatrzymywać się w jelitach i byc wydalane z moczem lub kupcią przedostają się do krwioobiegu i trują ją od środka :ico_placzek: I na tym polega to schorzenie. Może je miec każdy i w każdym wieku.
W przypadku Vikuli musimy znaleźc przyczynę braku tych kosmków. Lekarz po zadaniu mi mnóóóóóstwa pytań podejrzewa takie powody:
- układ pokarmowy Vikuli nie wykształcił się do końca w czasie jak była u mnie w brzuchu
- w układzie pokarmowym namnożyły się bakterie lub grzyby i one uszkadzają te kosmki.
Muszę zatem zrobic małej badanie kału na bakterie i drożdże i się wyjaśni przyczyna.
Wyleczyć się podobno da, bo cała sprawa polega na odbudowaniu tych kosmków i odtruciu organizmu na co potrzeba sporo czasu. Tymbardziej, że w międzyczasie organizm Vikuli jest ciągle dotruwany :ico_olaboga: No i najlepszą pozywką dla bakterii jest mleko, a ona jest za malutka żeby je całkwoicie odstawić. A leki sa dopiero dla dzieci od 8 miesiąca w zwyż. Ale na razie dostałysmy przepis na lekarstwo do robienia w domu. Troche kontrowersyjny i pewnie niejedna osoba by mnie wyśmiała, ale ja wypróbuję wszystko byleby Vikulce pomóc.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 wrz 2007, 22:11

kasi.k życzę wam z całego serca, abyście jak najszybciej pokonały to schorzenie. Trzymam za was bardzooooooo bardzo mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 wrz 2007, 22:53

kasi.k, a ja mlalam nadzieje, ze Twoje milczenie to brak dostepu do internetu jakas awaria czy cos, a tu taki powod :ico_placzek:
Strasznie mi zal Wikusi i Ciebie, bo cierpisz razem z nia.Jedyna radosc w tym nieszczesciu, ze wiesz juz z czym walczycie.To naprawde polowa sukcesu.Tak sie glosno zastanawiam czy oni jej podczas tego dlugiego porodu jednak nie zarazili tym paskudnym paciorkowcem i on tak szaleje w tych jelitach :ico_olaboga: Jakiego specjalisty potrzebujesz?Moze popytam wsrod znajomych.Kolezanka z ogolniaka pracuje w tej duzej klinice dzieciecej na Ligocie w Katowicach.Bardzo chcialabym Wam w jakis sposob pomoc.Wysciskaj malenka i szeptnij do uszka , ze swiat postawimy na glowie, zeby jak najszybciej odbudowac jej te kosmyki w jelitkach.

Dziekujemy z Antosiem za piekne zyczenia i stawiamy :ico_tort:
Az wierzyc sie nie chce, ze to juz 4 miesiace.

Kari-moj Ty Panie Twoj Krystianek to najlepsza reklama dobrego gorskiego powietrza.Super rosnie!!!

I Rybka-smutno bez Ciebie, ale jak musisz sie uxczyc to mus :-) Gratulacje dla Jedrulki za wage i umiejetnosci(moj Antos widac z rozkosza i apetytem oglada stopy ale nie potrafi wlozyc ich do buzi i sie tym denerwuje :ico_haha_02: )

Caro-dobrze, ze juz po nawale gosci.To tak jest jak sie mieszka w turystycznych rejonach :-D Zazdroszcze wlosow :ico_szoking: , bo u mnie z tym bardzo kruchutko

Gabrysiu-dobrze, ze bylas u doktora, szkoda tylko, ze nie mozesz zastosowac zalecen bo jak tu sie oszczedzac przy Talibku? :ico_olaboga: To przynajmniej jak maz w domu stosuj zalecenia i juz.

[ Dodano: 2007-09-05, 22:58 ]
Agi-jak tam po szczepieniu, napisz na co szczepilas juz Maye?Moj maly byl szczepiony dopiero raz i od razu na 7 chorob. :ico_szoking:

Kolka -my tez marzymy o terenowce i tez brakuje nam tylko 100.000 :ico_haha_01:

Delicja-zycze udanej zmiany mleka

Dobranoc i do sklikania

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

06 wrz 2007, 01:34

kasik trzeba wierzyc- bedzie dobrze - trzymamy bardzoooo mocno kciuki!!!

Gabrysia oszczedzaj sie i zagon cala rodzine do roboty :ico_oczko:

iw rybka a Eryk jakos niemoze tych nog do buzki wlozyc a ja tak na to czekam bo totakie slodkie- no ale chyba za gruby :-D

caro mi tez niewypadaja tzn moze i wypadaja ale tyle samo co przed ciaza a karmie wiec chyba niejest to regula!!! :-)

odwiedzajcie nas czesciej :-)

A my jutro tzn juz dzis na szczepienie 3 a tak pozno dlatego ze musielismy przelozyc- wiec mam stresa bobedzie ryk pewnie wrrr :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-06, 01:36 ]
a i zrobilismy dzisiaj zakup-krzeselko do karmienia

dobranoc Kochane-ide spac cmok :-D

ps. cos sie dzieje z tymi emotikonkami

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

06 wrz 2007, 08:46

Kasik przykro mi ze malenstwo musi cierpiec , szkoda ze tam gdzie mieszkalas nie umieli wykryc przyczyny i dobrze sie stalo ze przyjechaliscie do Polski i mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje.

Dziewczyny a ja trace pokarm przez ten stres zwiazany z mezem
Wczoraj bylam na pierszym zebraniu dziecka w przedszkolu opłat tez jest nie malo bo 100 za przedszkole w tym dwa posilki, 30za ubzpieznie, 25 na angielski zeby nie byla lewa z anglika jak ja i dostalismy liste wyprawki do przedszkola :ico_olaboga:

DZiewczyny czy brak gazow to przyczyna mleka bo wczoraj wypil wiecej porcji mleka bebilonu i w nocy budzil sie z krzykiem i prostowal nozki.

Chyba musze sobie kupic melise bo wszystko w srodku we mnie chodzi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość