Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 wrz 2007, 07:14

Witajcie o nocy nawet nie wspomne bo juz szkooda gadac.

Iwonko masc majrankowa jest ziolowym lekiem kupuje sie ja w aptece i kosztuje cos okolo 2 zl ale jest na prawde skut,eczna ja kilka razy posmaruje Pwelkowi pod noskiem i po katarze nie ma sladu.

DLA JUSTYNKI TYSIACE BUZIAKOW I USMIECHU NA TWARZY Z OKAZJI UKOCZENIA ROCZKU OD pAWELKA I JEGO MAMY.

Jesli chodzi o zabawki ja tez przewaznie patrze czy zabawka nie jest niebezpieczna no i przedzewszystkim fajna jak mi sie przypomni to nawet spojrze czy ma atest :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .Jesli chodzi o firme matel i mebelki to u nas nie bedzie tego problemu bo ja mam chlopca.

Rowerku tez na razie nie kupujemy bo stwierdzilismy ze wiosna bedzie odpowiednim momentem na zakup takij rzeczy. a na urodziny od babci Pawelek dostanie nowy fotelik samochodowy od nas jeszcze nie wiem tez postanowilismy sie strzymac i zobaczyc co dostanie oid reszty. Tort juz zamowiony za tydzien imprezka

[ Dodano: 2007-09-06, 07:18 ]
Z nocnikiem u nas nie ma p[roblemu z kupka jakos zdazam bo maly przed nia pruty puszcza na poczatku owszem byl placz ale ja siedzialam przy nim caly czas nadawalam mu zabawek i od tamtej pory siedzi dosyc chetnie. Czasami proboje uciekac ale ja go wtedy czym zajmuje i zawsze cos zrobi . Pewnie jescze troche poczekamy az zacznie wolac ale to i tak juz duzy postep.

NO A DLA ADUSI OGROMNE BRAWA ZA SAMODZIELNE CHODZENIE. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pawelek powoli zaczyna chodzic za jedna raczke coraz mniej sie tego boi

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 wrz 2007, 07:36

Justynka, gratuluje kontraktu, tyle na niego czekałas, moze wreszcie bedziesz wiedziala ze Twoja praca jest adekwatna do pesji, ktora za nią dostajesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczynki jak bym nie powiedziala,ze nasze maluchy nie rozumieją, jak zwracamy im uwge czy cos do nich mówimy :ico_noniewiem: , jak mówie Mai usiądź w wózku to płacze i sie buntuje bo wie,ze karze jej zrobic cos na co ona nie ma ochoty... nie słuch mnie ale wie,co do niej mowie... np. nie pozwalam sie jej bawic płytami, nie posłucha i dalej robi swoje ale wczesniej spojrzy na mnie i nawet cos burknie pod nosem :ico_olaboga: JA UWAŻAM,ZE ONA TO WSZYSTKO ROZUMNIE TYLKO NIE SŁUCHA BO Z REGUŁY USTEPUJEMY JEJ :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

06 wrz 2007, 07:43

Iwonka ja tez tak myśle nasze dzieciaki niby malutkie szkraby ale one juz wiedzą co moga a czego nie u mnie podobna sytuacja jak u Iwonki, coprawda jak chce cos wziąc czego wie ze nie mozna to oczywiscie najpierw spojrzenie malutkiego kociaczka a póżniej delikatne musniecie wymarzonego przedmiotu jak nie zareaguje to bierze a jak powiem nunununuuun nie wolno to sie usmiechnie zacznie sie zwijac chodzic jak kaczuszka wokol ale jak jestem konsekwentna to przewaznie nie bierze np. płytek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 wrz 2007, 07:55

Aga pożyczyła mi książke "Język niemowląt" - dzis poczytam ( troche późno :ico_wstydzioch: ) i zobaczymy może cos mi ta książka pomoże bo Maja jest coraz bardziej nieznośna...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 wrz 2007, 08:23

cześc kochane
ja wlasnie sie musze szykowac juz powoli bo musze sic po skierowanie do lekarza a potem jechac do drugiego sie rejstrowac bo telefonicznie nie mozna. mam nadzieje ze jacys łaskawi luszie sie trafia i wniosa mi wozek do autobusow bo jak nie to cofne sie do domu botak to nic nie zalatwie a Oskarka nie mam z kim zostawic, noz cos siostra do szkoly poszla :ico_noniewiem:

Justynko hmm co mi powiedzilei heh z tym mam wieczny problem bo zapominam ale mowil lekarz cos ze oprocz tego ze stl;uczone to jeszcze cos tam ze wykrecone i ze cos tam moze byc z wiezadlem bocznym czy jakos tak, nie chcial poki co za bardzo nogi mi ruszac bo bolalo i nie chcial aby bolalo bardziej,no i jeszcze podejrzewal ze cos z łekotksa moze byc w kazdym badz razie na rtg nic nie wykazalo...na poniedzialek ide zdjac szyne i od razu inny lekarz am obejrzec i obmacac :ico_haha_01: a po za tym moze jeszcze pojde na usg tego kolana bo to jest to moje chore z ktorym sie mecze juz od 3 lat na ktore juz mialam artroskopie... po prostu jest slabsze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-06, 08:24 ]
u nas dzis piekne slonko choc na dworku chlodniej... ide sie zaczac szykowac bo chce to jak najpredzej zalatwic... pozniej musze jeszcze glowe farbowac aby T mnie nie zobaczyl w takim stanie hehe..

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

06 wrz 2007, 08:41

Iwonka jak bedziesz konsekwentna to jeszcze da sie wszystko naprawic fajna tez jes ksiazka 2/3 rok z zycia dziecka tam tez jest duzo wyjasnione takze polecam
Ewelinka ale sa tez samochody ktorem maja farbe toksyczne :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 wrz 2007, 08:47

ja wiem ze jest duzo zabawek szkodliwych dla dziecidlatego teraz bede wieksz uawge przywiazywala na atestowane zabawki dzieki Justynko ze zwrocilas nam na to uwage

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

06 wrz 2007, 08:49

Wiktoria przesyla Pawelkowi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 wrz 2007, 08:54

Justynko wlasnie tę książke tez mam zamiar przeczytac :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 wrz 2007, 08:58

A ja juz dzisiaj nie wytrzymalam i nakrzyczalam na Pawełka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale byl juz taki nieznosny ze cos okropnego wszytko wyciaga z szafek ale dobrze wiedzial ze zle robil bo usiadl i patrzyl na mnie a po chwili powiedzial mama i przyszedl sie przytulac cwaniaczek maly.

Ja sie dzisiaj wybieram po buciki dla Pawełka wczoraj dokupilam mu jeszcze piżamki i kupilam kurteczke a dzisiaj buciki.

U nas tez zimno jak cholera wczoraj jak szlam na spacer to az wzielam koc do wozka i otulilam Pawełka a dzisiaj w nocy przykrylam g/o juz kolderka i nawet sie nie rozkopał

[ Dodano: 2007-09-06, 08:59 ]
A Pawewłek WIKTORII :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość