Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 wrz 2007, 08:14

karolina24 zupki mogłaś już wcześniej podawać :-) teraz już możesz podać z mięskiem np b.dobra jest jarzynowa z cielęcinką GERBER mega słoik drobinki mięska mniammmm :ico_obiadek: moja Amelka wciąga ,albo gotuje jarzynową na skrzydełku od kurczaczka i miksuje lekko żeby pozostały małe kawałeczki nie pluje nie dławi sie ładnie je :ico_oczko: pozdrawiam i życze sukcesów w karmieniu

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

07 wrz 2007, 08:28

Widzę ,że wśród siedzących maluchów żadne nie potrafi samo usiąść. Mój syn prędzej nauczył się chodzić niż siadać samodzielnie. Ciekawe jak będzie z Majką?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 wrz 2007, 08:39

Emilka jak się da jej rękę żeby się podciągnęła to siedzi ale jak tylko zabiorę rękę to leci na wszystkie strony :-)
A co do zupek to też już wcinamy zupki z mięskiem. Na razie tylko drób ze względu na skazę białkową ale Emi bardzo smakują takie zupki. Tym bardziej że jest już tam troszkę składników. Oprócz mięska, ziemniaka, marchewki i pietruszki daję brokuły, kalarepkę kilka groszków i buraczka. Muszę Wam powiedzieć że te zupki mi bardzo smakują :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 wrz 2007, 16:56

urmajo,
urmajo pisze:Witajcie z rana.
Ja już wstawiłam, zjadłam śniadanko i wypiłam pyszną .

ogromne brawa że jestes taka zaradna hihi przykładna mamusia
karolina24 pisze:Czesc kobitki
Stawiamy wielkiego z okazji Maciusia pol roku ):)

wszystkiego dobrego dla Maciusia i ogromne :ico_buziaczki_big: od Juleczki
Aga26, i :ico_brawa_01: dla Emilki że zjada miesko u nas jeszcze królują warzywka :-)
ech pogoda pod psem już słów brak na tką pluche byr....
kurcze a jeszcze jakby tego mało to dopadło mnie przeziebienie leci mi z nosa i strasznie kijowo się czuje mam nadzieje że Julki nie zaraże :ico_chory:
narazie łykam wit C i wysłałam mojego m po tabletki homeopatyczne herbatke z lipy noi soczek malinowy -mam nadzije że szybko mi przejdzie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 wrz 2007, 09:09

gozdzik, wszystkiego najlepszego dla Juleczki z okzazji ukończenia 6 miesięcy :ico_tort:

[ Dodano: 2007-09-08, 09:39 ]
A tutaj wklejam link jak byście chciały zobaczyć jak u nas strasznie padało i co się stało po opadach. To jest ścisłe centrum miasta
http://www.tv.bielsko.biala.pl/biala_pr ... l_518.html

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 wrz 2007, 11:19

dziekujemy za życzonka :-D :-D :-D
oczywiscie dla wszystkich :ico_tort: i :ico_kawa:
:ico_szoking: o kurcze ale was zalało -więc cos o powodzi bo w 2007 jak byłam na wsi to nas zalała woda i bylismy uwiezieni w dom bez prądu nie wiedzielismy co sie dzieje w nocy było najgorzej bo słychac było jak zwierzeta sie topia tak bardzo krzyczały :ico_placzek: woda szumiała po prostu koszmar tego nawet nie da sie opisać co człowiek wtedy czuł uratowali nas zołnierze do dzis tego nie moge zapomniec noi po tym wszystkim został mi strach do duzej wody

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 wrz 2007, 12:19

witajcie
najlepsze życzenia dla Juleczki i spóźnione dla Maciusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Dziewczyny współczuję Wam tych przeżyć związanych z powodziami.

Mam do Was pytanko. Jak zrasta się u Waszych dzieciaczków ciemiączko( to górne) ? Bo ja mam wrażenie, że Majeczce w ogóle się nie zrasta. :ico_olaboga: Daję jej 1 kropelkę witaminy D , ale to chyba nie wystarcza. Co prawda p. doktor nie miała nigdy żadnych zastrzeżeń do jej ciemiączka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 wrz 2007, 14:20

urmajo, my też mamy jeszcze spore ciemiączko. Na ostatniej wizycie było chyba 1cm x 1,5 albo 1,5 x 1,5 nie pamiętam dokładnie. Ja w każdym razie przez trzy tygodnie dawałam Emilce po 2 kropelki wit D ale ze względu na to że zaczęła jej się pocić główka. Ale nasza lekarka powiedziała że nie musimy martwić się tym ciemiączkiem bo dzieciom ze skazą białkową zarasta się wolniej ze względu na mniejszą ilość wapnia w diecie.

A co do dużej wody to tak jak gozdzik, boję się. Nie pływam w jeziorze ani za bardzo w morzu. Basen jak najbardziej :ico_oczko: Taki ze mnie tchórz się zrobił :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 wrz 2007, 18:35

u nas też jest duże ciemiączko i taksamo jak ty urmajo, mam wrażenie że wcale sie nie zmniejsza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 wrz 2007, 19:05

byłam z Amelką w srode na szczepieniu ma ciemie 1x1 ,ale co do witaminy D przestałam jej już podawac i rozwija sie wspaniale chłopakom tez juz nie dawałam w tym okresie ,a sa zdrowi i nie choruja . pic na wode ta witamina aż tak bardzo dużo nie daje ona

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość