Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

07 wrz 2007, 12:35

Mirelka jak ja posadzę to chwilkę siedzi a potem na boki sie giba albo do przodu w lezaczku sama usiądzie podciąga sie za oparcia leżaczka i tak sie bawi, z brzuszka na plecki sie nie przekręca , nie raczkujie ani nie pelza jak lezy na brzuszku to gora 5 minut i placze ,nie robi tosi tosi ale bara, bara buc jej wychodzi czyli nie nalezy do tych szybciej rozwijających sie dzieciaczków z lutego.

:ico_brawa_01:
kostunia suknia przepiękna dosłownie cudna

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

07 wrz 2007, 12:55

Jej dziewczyny strasznie sie ciesze, ze wam sie suknia podoba :ico_haha_02:
Bo tylko moja siostra ja widziala (Kostek nie chcial widziec przed slubem - pewnie nie chcialo mu sie latac po sklepach) a w koncu nie jest to typowa biala suknia.
No zobaczymy jak to bedzie :))
MamciaKochana mnie tez sie w prostej grzywce podoba - pomysle jeszcze...Dobrze, ze napisalas o tym rozdzielaniu - najpierw myslalam, ze zabki a teraz to juz stwierdzilam , ze jes po prostu niegrzeczny i chce mamusie doprowadzic do rozpaczy :ico_noniewiem:
Iza Tymus tez sie po chwili giba na boki:) Idziemy teraz na spacer a pozniej do biedronki:)

A my mamy glupia zabawe - bo ludzie sie ze mnie smieja jak widza tzn. sama nauczylam Tymusia zeby sie odwracac jak mowie daj mamusi buzi i tak mu zostalo - po prostu szybciutko sie odwraca i sie smieje.... przynajmniej nie jeczy jak wtedy gdy tata go caluje hihihi

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 wrz 2007, 15:00

jestem już w pracy więc mogę pisać, bo w domciu Asiulka chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: więc musiałam ją przytulać. Jak jest zdrowa to nie lubi się tulić, a teraz to cały czas by chciała, a ja musiałam iść do pracy :ico_zly:
W dodatku nie wiadomo co jej jest, bo pisałam wam wczoraj , że miała gorączkę całą noc, no i wczorajszy dzień też trochę gorączkowała, a wieczorem tak jej wzrosła temperatura, że aż zadzwoniłam do naszej kochanej Karolas, żeby mi doradziła co robić :ico_olaboga: bo ja nie mogłam nigdzie wyczytać od jakiej temp. dzieciom się ją zbija, a Joaś od urodzenia nigdy nie miała gorączki. No i Karolas poradziła, że lepiej małej dać czopek przy 38 stopniach i dałam. No i na szczęście pomogło. Ale nocka znowu była zarwana, bo Mała budziła się chyba z 7 razy, a ok 5 rano znów dostała gorączki. Poszłam do lekarki, a ona stwierdziła, że wszystko jest ok i nie wie co Asi dolega :ico_olaboga: Kazała zbadać mocz, więc kupiłam ten woreczek do przyklejania i chyba z 40 minut czekałam , aż Joasi się zachce siusiu, o mały włos a nie zdążylibyśmy do laboratorium, a jutro weekend więc trzeba było się spieszyć dziś. I właśnie ok 15.00 mąż ma odebrać wyniki i jeszcze raz pójdą do lekarki, bo od rana ta temperatura jeszcze urosła, pół godzinki temu miała już prawie 39 stopni. :ico_placzek: Powiedziałam mężowi, żeby dał małej większy czopek taki 125 mg co lekarka rano przepisała. Nie wiem co jest mojej córeczce :ico_placzek: A na pewno nie ząbki bo ich w ogóle nie ma i nawet nie idą i lekarka też to wykluczyła.

Kostunia witaj!!!! Nareszcie masz internet, to mam nadzieję, że już nas na tak długo nie opuścisz :ico_oczko:
A sukienkę do ślubu masz śliczną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kminek możesz gotować barszczyk tak jak Karolas pisała - tak najlepiej. Ja robię podobnie, tylko że nie chce mi się buraka gotować osobno i potem obierać i łączyć więc obieram go na surowo, kroję i dodaję do warzyw i razem się to gotuje i robi czerwone :-D Na końcu miksuję, bo moja Joasia jeszcze nie lubi nic z grudkami i musi być dobrze zmiksowane i nie za gęste - takie ma upodobania :-D

Lulu, Kelly, qunick świetne fotki waszych szkrabów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2007, 15:12 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 wrz 2007, 15:08

Magdzinko przesylam tysiace zdrowych fluidkow dla Joasi
zeby jak najszybciej wrociła do zdrówka!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 wrz 2007, 15:13

Eva_1977, dzięki :ico_buziaczki_big:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 wrz 2007, 15:17

Magdzinko nie ma za co...
buziaczki dla Joasi od Dominisia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

07 wrz 2007, 15:46

Magdzinka- zdrowia dla Joasi i moc buziaczków

Iza - mój Tobiaszek też nie robi kosi, kosi, nie siedzi sam (tylko jak go się posadzi to chwilkę i potem się przewraca), jedyne co to pelza po podłodze ale nie raczkuje, mowi tylko bababab, dadadda, dididid i pojedyńcze sylaby.
Ale nie przejmuję się, lekarka powiedziała, że każde dziecko rozwija się inaczej.

karolas- niestety mamy nawrót anginy :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-07, 15:47 ]
dziewczyny - jakie biszkopty dajecie do jedzenia ??? Ja jeszcze nie próbowałam i jak na razie Tobiasz je tylko chrupki kukurydziane.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 wrz 2007, 15:56

ML kochana duzo zdrowka dla Was
ja podaję małemu biszkoty San

Obrazek

i Petitki

Obrazek

ostatnio nawet zjadł herbatniczki BeBe

Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 wrz 2007, 16:21

ML, zdrówka dla Tobiaszka :ico_buziaczki_big:

Eva_1977, też się zastanawiałam jakie biszkopty można dawać, bo narazie Joasia jadła tylko takie ciasteczka bobovity, które dostałysmy na pikniku i baaardzo jej smakowały

Mąż już odebrał wyniki moczu (bo lekarka powiedziała, żeby zbadać mocz bo czasami jak ukł. moczowy jest chory to właśnie jest gorączka bez żadnych innych objawów) ale wyniki okazały się książkowe - z jednej str to dobrze ale nadal nie wiadomo skąd ta gorączka :ico_noniewiem: no zobaczymy jak nam weekend minie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 wrz 2007, 16:55

duzo zdrówka dla Joasi i Tobiaszka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość