Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 wrz 2007, 22:13

Cześ Mamuski !!!

No tak, jak ja dostanę sie tu raz na ruski rok to nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_nienie:

Wiecie co a ja normalnie pochłaniam słodycze. Przed ciążą nie jadłam ich prawie wogóle a teraz... :ico_olaboga: Mam nadzieje że po porodzie i przejdzie :ico_haha_01:
Poza tym zawsze popołudniu mam straszne bóle pleców, tak jak bym sie nie wiem ile napracowała fizycznie. To taki jakby bólkości i mięśni... Nie wiem jak wytłumaczyc ale jest dośc uciążliwy :ico_placzek:
Poza tym coraz częściej łapia mnie w nocy skurcze łydek... Brrr cos strasznego. za tydzien mam wizyte więc musze powiedziec o tych moich dolegliwościach...

Takie jakby twardnienie macicy też mam, tylko że myslałam żawsze że to mała skacze mi po pęcherzu :ico_noniewiem: Ale teraz zaczynam sie troszke martwic...

Ok, tak pokrótce opisałam moje samopoczucie...
Nie ma mojego P ale może spróbuje zrobic jakieś zdjęcie i wkleic :ico_noniewiem: tylko nie wiem czy potrafię...

Aha, Goonia gratuluje synka :-D

Czyli póki co mamy tylko dwie dziewczynki :ico_haha_01:
Jesli chodzi o wózeczek to bardzo fajny. My kupiliśmy przechodzonego X-landera, ale w bardzo dobrym stanie.
Ubranek w rozmiarze 56 tez mysle że nie ma co za wiele kupowac . Zawsze dzidzia może urodzic się większa... Ja kupię może parę sztuk jak cos fajmego na lumpkach wpadnie mi w oko. Nawet jak mała urodzi sie większa to nie stracę dużo kasy...

Buziaki i pozdrowionka dla wszystkich stycznioweczek :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-08, 23:44 ]
Obrazek

To mój brzusio w całej chociaz troszke zamazanej okazałości :ico_haha_01:

Obrazek

A to cała duża ja :-D

[ Dodano: 2007-09-08, 23:48 ]
No dobra, chyba wszystkie juz śpicie :ico_placzek:

W takim razie ja też sie żegnam :516:

Miłych snów :555: :607:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

09 wrz 2007, 11:15

Witam :-)
Kasiu brzuszek przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kaska28 pisze:Wiecie co a ja normalnie pochłaniam słodycze. Przed ciążą nie jadłam ich prawie wogóle a teraz... :ico_olaboga: Mam nadzieje że po porodzie i przejdzie :ico_haha_01:

No i mnie tez dopadło,a kiedyś nie jadłam w ogóle :ico_olaboga: ,a najwiecej zjadam piegusków z czekolada i orzechami :ico_wstydzioch: ,potrafię zjeść cała paczke i do tego herbatka mniam mniam... :-D

Buziaki

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 wrz 2007, 11:48

kaska28 fantastyczny brzuszolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 wrz 2007, 14:01

Hey! ja tylko życzę miłej niedzieli i uciekam na obijanko! bede lezec i odpoczywac. Te skurcze ciagle mam ale mniej bo dwa najwyzej wczoraj. jutro idę na badania (mocz i test obciążenia glukoza) i od rzu podejdę sobie do położnej zapytac czy nie moze mi przesunąć wizyty na wczesniejszy termin ze wzgledu na te skurcze!


Kaska fajny brzusio!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 wrz 2007, 15:12

kaska, a ja myślałam, że mam duży brzuszek jak na 5/6 miesiąc :-D
Ja w dal;szym ciągu poszukuję mojego zaginionego piska :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 wrz 2007, 18:57

Hej Kobietki!
No zrobiłam brzuszek, ale nie wiem jak go tu wstawić! nie mogę znaleźć dodawania załączników :ico_noniewiem: .
Napiszcie mi co powinnam zrobić, żeby brzuszki tu były!

[ Dodano: 2007-09-09, 19:24 ]
Zrobiłam album w tik-taku i tam brzuszki są, ale tu nic nie mam do wstawiania. Może ja nie mam uprawnień? Klejam linka do albumu. Zobaczcie czy działa!
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... er_id=2339

[ Dodano: 2007-09-09, 19:45 ]
Kobietki sprawdziłam też ten link i działa, ale na stonę tu nie dałam rady wkleić brzusia.
Wczoraj się nie odzywałam bo byłam strasznie zalatana.
Kasiu brzuszek luxus :-D
Pisałyście o apetycie na słodkie...ja mam jeszcze lepiej, bo po napadach na słodkie chce mi się zaraz równie mocno czegoś kwaskowego :-) Dzisiaj apropos słodkich zachciewajek zrobiłam naleśniki z serkiem mascarpone i jagodami :-P W ogóle ten weekend przesiedziałam w kuchni. Wczoraj chciało mi się pasztetu, więc upiekłam całą foremkę :-D ...nie wiem co jest grane...heheh...no i jeszcze czasami strasznie, ale to strasznie chce mi się jakiegoś fastfooda np cheesburgera :-)
Madzia pytałaś co tam szkole. Jest ok, ale mimo to jakoś się męczę. Plan co prawda mam rozłożony na cały tydzień :ico_zly: , ale z drugiej strony to w ciągu dnia mam mniej godzin. Nie wiem, moze to kwestia, że to pierwszy tydzień pracy...no ale ledwo zipałam. A w domu znowu przez cały weekend rozpierała mnie energia...
Marcia trzymam kciuki za Twój brzuszek, żeby było wszystko ok. Kiedyś pytałam mojej gine o brzuszek i powiedziała, że w ciągu dnia jego konsystencja może się nawet zmieniać 10 razy. Niepokojące jest to jak robi się cały czas coraz twardszy, boli i pojawiają się regularnie skurcze. Ale najlepiej to zapytaj lekarza, to będziesz wiedziała na 100%.
Oglądałam dzisiaj wózeczki. Powiedzcie jak to jest z tymi kółkami. Mogą być plastikowe, czy lepiej pompowane? Acha i jaki materacyk najlepiej do łóżeczka?
Buziaki!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 wrz 2007, 20:35

Witam i ja.

Kaska, Goonia super brzusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas niedziela minęła bardzo leniwie, siedzielismy cały dzien w domu a po południu tak mnie zmuliło ze przespałam dwie godziny :ico_oczko:

teraz oglądamy skazanego na smierć, co prawda oglądalismy juz drugą serię ale i tak nie ma nic w telewizji no i w sumie można obejrzeć drugi raz :ico_oczko:

Ogólnie dzisiaj cos pobolewa mnie brzuch tzn podbrzusze dlatego staram sie jak najmniej przemęczać. Dziąsło wróciło do normy (na szczęście :-D ), ręka też. Pies był szczepiony. :-)

Marcia uważaj na siebie i daj znac jutro czy byłaś u lekarza.

Goonia a próbowałaś wstawic zdjęcie przez fotosik? To jest chyba najlepszy i najszybszy sposób zeby je wkleić. :-)
Ja miałam wózek na pompowanych kółkach i bardzo sobie chwaliłam jako głęboki. Później spacerówka jakoś źle mi się prowadziła, tak więc jak będę kupowac wózek to chyba dokupie sobie pompowane, na zime będą własnie te a potem zmienie na plastikowe.

A co do słodyczy to ja jakoś ciągotek nie mam, na początku ciąży w ogóle nie miałam ochoty,teraz czasami zdarzy mi się cos zjeść. Jednak większą ochote mam chyba na kwaśne.

Dobra, koniec tych wywodów. Miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 wrz 2007, 21:25

madziarka81 pisze:uważaj na siebie i daj znac jutro czy byłaś u lekarza.

Goonia pisze:Marcia trzymam kciuki za Twój brzuszek

dzieki bede uwazacC
idę jutro na bank jak bedzie moj lekarz bo wlasnie taki ciagle twardy mam teraz brzucho. rano na badania i pozniej do doktorka. uciekam do spania.



pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 wrz 2007, 09:12

Dzien dobry Wszystkim :ico_ciezarowka:

Sorry, ze zniknelam na weekend, ale nie mialam dostepu do internetu i teraz znowu musze nadrabiac zaleglosci.

Kasia, Goonia

Fajne brzuszki :ico_brawa_01: Moj mi sie wydaje jakis maly w porownaniu z Waszymi.... ale wogole to wydaje mi sie duzy...... :-)

Marcia,

Daj znac po wizycie u lekarza, jak tam u Was!! Fajny kolorek wozeczka wybralas :-)

Dziewczyny,

Jesli chodzi o ubranka, uwazam, ze nie ma co kupowac za duzo mniejszych, lepiej od razu wieksze....
Temat kolek do wozkow, mnie znajoma powiedziala, ze pompowane sa lepsze, bo ona miala z tworzywa jakiegos i dziecko podskakiwalo w wozku na kazdej dziurze w chodniku..... wiadomo jak wygladaja nasze chodniki niestety.... ale Madzia pewnie tez ma racje, ze w spacerowce lepsze sa inne kolka, ale jak Marcia mowi, ze sa wymienne to spoko - chyba pozostane przy tym wozku.
Madziu wysle Ci linka do wozeczka jak tylko znajde chwilke!!

Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam... a jesli tak to przepraszam - skleroza :-)
Pozdrawiam Was i zycze milego dnia!!

goska

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 wrz 2007, 10:32

Witam i ja.

Dopiero znalazłam chwilke zeby cos skrobnąć. Posprzątane, zupka wstawiona, czekam az sie ugotuje i nie wiem co robic bo za oknem pogoda paskudna :ico_noniewiem: Nawet wychodzić się nie chce :-/

gosia ja własnie myslę o takim wózku gdzie będę mogła te kółka wymienić a Twój i Marcii b mi się podoba. Ale znając życie wózek bedziemy kupowac na ostatnią chwilę. Na razie się rozglądam :-)

miłego dnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość