SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 wrz 2007, 00:06

madziorka hihi, bylismy w Newcastle :-D fela, jestem chudzielec straszny :ico_placzek: jak kiedys przyszedl do mnie taki facet ten co mi obraz sprzedal to sie mnie pyta czy rodzice sa w domu hi hi a jak mu powiedzialam ze ja tu mieszkam to on sie mnie pyta ile mam lat ja mu na to ze 20 a on zdziwiony i sie smieje mowi ze myslal ze 13 :ico_szoking: hi hi niby dobrze ze tak mlodo wygladam bo bede miala 40 a na 30 bede wygladala :ico_haha_01: mam nadzieje hi hi ale teraz to czasem jest troche klopotliwe :ico_wstydzioch: wiesz czasem ktos mysli ze mloda glupia dziecko se zrobila i pewnie nie ma pojecia o rodzinie a ja sie staram jak moge :ico_placzek: ale co mi tam niech sobie gadaja :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 wrz 2007, 07:52

hej dziewczyny!!!!
Sandrusia fotki super :ico_brawa_01: a Kubuś podobny do tatusia :ico_brawa_01:
Fela nie przejmuj sie kochana :ico_pocieszyciel:
Madziorka ja mam w tym tyg szczepienie, ale nie ide :ico_olaboga:
a mój mały trzeci dzien bez kupy, juz sie martwic zaczynam :ico_placzek: ale instynktownie chyba cos czuje ( ze moze to od mleka modyfikowanego) bo juz mi nie chce tego SMA pic, wiec mu zmienie bo wiem ze takie maluchy " wiedzą" od czego kupki nie moze zrobic :ico_olaboga:, mój kotek dzis jakby troszke lepiej spał, moze po tym antybiotyku sie poprawi :ico_olaboga: oby tak

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 wrz 2007, 10:22

martuchafrost, ja na poczatku podawalam Natiemu Aptamil, od 2 miesiecy zmienilam na Cow&gate po Aptamil robil super kupki, a zmienilam poniewaz nie ylo go w aptekach kolo mnie tylko do Tesco zawsze musialam po nie leciec . O jeszcze jedna rada jak karmisz butla toi staraj sie ay malenstwo przez dobe wypilo ok 100 ml picia

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 10:51

o maj gad :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale wczoraj ciezko bylo :ico_olaboga: :ico_olaboga: w dodatku jeszcze mloda wymyslila, ze o 7.00 rano koniec spania i musialam wstac :ico_olaboga: amoj swinski ma do 12.00 spal, a jak wstal to tylko na godine Luske na spacer wziol i wrocil do domu, bo mu sie pomysly skonczyly, gdzie spacerowac :ico_noniewiem: tak ze sie tylko jeszcze pol godz w dzien przespalam, ale widze, ze kaska miala chyba gorzej, bo do tej pory jej nie ma... :-D

ja sie juz zaczelam martwic o to mleko modyfikowane, bo jak probowalam Lusce zmienic z Bebiko HA na zwykle bebiko to jej zoladek zaprotestowal, a przeziez w UK nie ma bebika :ico_olaboga: co ja jej tam bede dawac? bo to juz postanowione, ze wracamy po Nowym Roku.

Fela
tesciowka dostala w koncu @ wiec nie bede miala dodatkowego szwagra
:ico_oczko:

dzisiaj sie przygladnelam Luskowemu dobytkowi i stwierdzilam, ze ma tyle niepotrzebnych rzeczy....wiekszosci nie uzywamy, a miejsca mamy malutko... musze porobic zdjecia i wystawic to na allegro wszystko... samych za malych ubran mamy juz pelna szuflade. Na nastepne dziecko nie bede tego trzymac, bo nawet jak juz bedzie nastepne to jak juz do UK wrocimy, a nie ma sensu tego wszystkiego tam wysylac, zwlaszcza, ze w Anglii dziecko troche mniej kosztuje niz w PL. Tu za najtanszy pajacyj musze ze 20 zl dac, a tam mialam za 90p w Benny Dee albo w Primarku :-D zalozew sie ze to ukochane sklepy Skarpety :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2007, 10:52

Najpier wkleje obiecane zdjecia supermana bo na innym watku wklejalam.


Obrazek
Obrazek

Obrazek

Tomek w nowej fryzurce u fryzjera byl koszmar trzeba na sile go bylo trzymac, chyba teraz juz mu zapuszczam bo coraz ciezej go sie trzyma.
Obrazek
Troche mi zal jego wloskow jak patrze na zdjecia. Ale na szczescie mu szybko rosną.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 wrz 2007, 10:57

Emilka_M pisze: O jeszcze jedna rada jak karmisz butla toi staraj sie ay malenstwo przez dobe wypilo ok 100 ml picia

a nie za malo ? ja Kubusiowi dawalam 3-4 razy dziennie po 50 jak byl taki maly :ico_noniewiem: teraz wypija 300-400ml :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-10, 11:02 ]
gosia888, fajnie Tomkowi w tej nowej fryzurce mnie sie bardzo podoba :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 11:13

gosia888, ja tez jestem bardziej za nowa fryzurką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sandrusia 100 ml jest ok, chyba, ze jest strasznie goraco to wiecej (Luska w lecie raz 500 ml herbatki wypila a miala niecLE 2 miesiace)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 wrz 2007, 11:23

Jasnie Pani :), moze macie racje ja mysle ze im wiecej tym lepiej piciu nie zaszkodzi :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2007, 11:23

Sandrusia rzeczywiscie mlodziutko wygladasz. Ale tylko sie z tego ciesz. Gorzej by bylo gdyby bylo w drugą strone. A Kuba super jaki usmiechniety jak mu zabawki dajecie.
Marta twoja tesciowa zabojcza jest. Normalnie smieje sie do monitora jak sobie pomysle jak w lazience przy rozluzniajacej kapieli ci steka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Dobrze ze nie szczepilas Frania. A co do wagi Tomek jak mial 3 miesiace to wazyl 6kg :ico_szoking: czyli mniejszy od Frania. Ale on mial anemie.
Madziorka zakrecona na maxa jestes. Zdjecia super najbardziej podoba mi sie to twojej siostry jak stoi z Leosiem i telefonem na skrzyzowaniu. Naprawde macie super aparat bo to zdjecie rewelacja. A teraz kto w odwiedziny do was jedzie? Bo nie wierze ze zadnych gosci nie bedzie.
Kasi nie ma bo pewnie po weselu maz ją wykorzystal bo Kasia taka zdechla z pewnoscia byla :-D A wiadomo kowalus nie przepusci.

Emilka mam nadzieje ze przytepienie szybko minie. Ale to moze przez tą pogode bo i ja jakas zdolowana jestem.

Delfina mam nadzieje ze odstawiania od piersi bez problemu minie. A ty naprawde straszna chudzinka jestes. Ile teraz wazysz? Ja przy twoim wzroscie z 62 kg waze.

lucy23 pisze:Kasia jak bys ksiazke napisala,to by byla bestsellerem...ja ja kupie napewno jakby co

ja tez sie pisze na jeden egzmeplarz :-D

Jaśnie Pani ja tez zauwazylam ubytek w kg :-D Trzymam kciuki za kolejne. Luśka super w kubraczku wyglada :ico_haha_02:

Lucy ta twoja kolezanka nie dosc ze cie wykorzystuje to jeszcze wyjątkowo głupia. Ja bym na twoim miejscu powiedziala ze to dziecko co wygralo jest sliczne. I nie obraz sie ale nawet ladniejsze od twojego. :-D Pewnie by sie obrazila ale tylko na chwile bo smsy ktos jej musi wysylac. :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 wrz 2007, 12:58

gosia ja jej specjalnie pisze,ze mi sie wszystkie dzieci podobaja (bo mi sie naprade prawie kazde podoba :ico_wstydzioch: )ale ja nie wiem jak mozna powiedziec,ze dziecko jest brzydkie :ico_puknij: przeciez dzieci sa sliczne i slodkie :-D a to co wygralo,to jest moim zdaniem bardzo ladne ,bo pozniej z ciekawosci szukalam tego plakatu i to jest ladniutkie dzieciatko ,wiec nie wiem o co jej chodzi ????????a teraz jej napisalam ,ze widzialam kolezanki synka i ze jest piekny i ona chce zebym jej fotki wyslala,bo idzie do innej kolezanki na neta :ico_haha_01: ale ja jej nie wysle,bo bedzie jak zwykle krytykowac,a ja sie wkurzac nie chce :-D
sandrusia cos sie mijamy na gg :ico_zly: ja postaram sie wejsc wieczorem,moze cie zlapie ,bo zaraz wychodze na szczepienie ,juz sie boje :ico_olaboga:
gosiaTomus slicznie wyglada w nowej fryzurze i jako superman tez :ico_brawa_01:
Kubus jaki juz duzy :ico_szoking: on chyba za tata bedzie chlop :-D
jasnie pani pewnie wystawiaj ciuszki,w uk nowe kupisz dla nowej dzidzi :-D madziorka Ci chetnie pomoze :ico_oczko: dobra lece,bo maly sie obudzil...ide go ubrac :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość