Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 wrz 2007, 10:56

czesc Madziu,

U mnie tez kiepska pogoda i od ponad tygodnia pada deszcz, w sobote tylko na chwilke wyszlo slonko a tak caly czas chmury!

Ja mam zupke z wczoraj, to jak pojde na przerwe obiadowa to sobie zjem... mniam!!
Przesylam Ci link do naszego wozeczka!!
http://www.allegro.pl/item230693888_naj ... atis_.html

[ Dodano: 2007-09-10, 11:16 ]
aha, jesli chodzi o jedzenie, to ja raczej slodkie to nie za bardzo, od czasu do czasu cos zjem, ale wcale mnie nie ciagnie, raczej wole cos na ostro albo kwasnie i tez czasami tak jak Goonia mam smaka na jakiegos wstretnego hamburgera, ale staram sie unikac fastfoodow.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 wrz 2007, 12:03

Dzięki za ten link.

Dziewczyny czy Was tez boli czasami podbrzusze tzn. to tak w samym dole brzucha tak jakby na kości?
Mnie tam boli od wczoraj, kolezanka mówi ze to pewnie dziecko uciska no i rozciąga się wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 wrz 2007, 12:42

Madziu,

Mnie chyba tak nigdy nie bolalo, raz mialam taki bol gdzies na dole tak jakby mnie kosc bolala, i bolalo mnie w zaleznosci w jakiej pozycji lezalam lub siedzialam, ale na drugi dzien juz mi przeszlo, i nie wiem co to bylo...?

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

10 wrz 2007, 12:43

Hej hej kochane :-)
U mnie też dzisiaj pochmurno,ale co tam niech jesien mija,ja juz nie moge doczekac sie zimy z wiadomych powodów :064: :064:
Też bym zjadła jakaś zupkę,ale dzisiaj mam kotleciki mielone z suróweczką i ziemniaczkami hihi Jak któraś ma ochotę to zapraszam :-)

Mój synek to mała wiercipieta, tak mi daje po pęcherzu ,ze :ico_szoking: ,ale juz sie tak przyzwyczaiłam do tych kopniaków,ze nie usnę dopóki mnie nie kopnie hihi :ico_puknij:
mz74 pisze:Dziewczyny czy Was tez boli czasami podbrzusze tzn. to tak w samym dole brzucha tak jakby na kości?
Mnie tam boli od wczoraj, kolezanka mówi ze to pewnie dziecko uciska no i rozciąga się wszystko


Madziu ja juz pisałam,ze takie bóle mam od jakiś dwóch miesięcy jeden lekarz mówił,ze nie powinno boleć,a drugi,ze powinno :ico_olaboga: i teraz jak byłam na usg 3D u jeszcze innego,to mi powiedział,ze zbadał mi wszystko i niestety to są więzadła macicy i mogą mnie boleć do samego końca,a skoro wszystko rozwija sie prawidłowo i szyjka jest ok,to nie ma innego wytłumaczenia na ten ból :ico_noniewiem: ,takze sie uspokoiłam :-)
Tylko dla Nas niestety ten ból jest mało przyjemny,mnie boli tak jak na miesiączke tylko słabiej :-) Madziu bierz magnez naprawdę pomaga,a jak bedzie mocno bolało to koniecznie do lekarza i sprawdź szyjkę macicy.

To sie nagadałam,ale te ostatnie 2 m-ce naprawdę dały mi w kośc i dlatego tak sie wymądrzam :ico_wstydzioch:

Buziole :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-10, 12:46 ]
Dziewczyny aż wstyd sie przyznać,ale co noc mam jakieś dziwne sny erotyczne :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 wrz 2007, 12:49

monia26 pisze:Mój synek to mała wiercipieta, tak mi daje po pęcherzu ,ze :ico_szoking: ,ale juz sie tak przyzwyczaiłam do tych kopniaków,ze nie usnę dopóki mnie nie kopnie hihi :ico_puknij:


Monia,

Ja teraz tez czekam wieczorem przed zasnieciem, az mnie ktos pokopie :ico_haha_01: i wtedy juz moge isc spac spokojnie...... ostatnio moja Dzidzia uaktywnila sie nawet w ciagu dnia, pewnie dlatego ze siedze prawie caly dzien, i jak cos zjem to tez czasami daje o sobie znac.... pewnie jej smakuje!!
ale co tam niech sobie wierzga ile wlezie :ico_brawa_01:

Ja mam dzisiaj zeberka w kapuscie i tez zapraszam!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 wrz 2007, 13:14

mz74 pisze:Ja mam dzisiaj zeberka w kapuscie i tez zapraszam!!


monia26 pisze:mam kotleciki mielone z suróweczką i ziemniaczkami hihi Jak któraś ma ochotę to zapraszam


dziewczyny zebyście tylko blizej mieszkały :-D to bym pewnie się wprosiła mniam mniam.
Moja zupka ugotowana, Patryk właśnie je.

Dzięki Monia troszkę mnie uspokoiłaś. Ja jak mówiłam na ostatniej wizycie lekarzowi o bólach brzucha, zbadał mnie i powiedział ze szyjka jest w porządku,nic złego sie nie dzieje wiec to pewnie związane jest z rozciąganiem się macicy.
Tylko ze nigdy nie bolało mnie w tym miejscu, chyba kość się przesuwa hihi :-)

U mnie kopniaczki tez są juz konkretne, szczególnie własnie przed spaniem. Wczoraj cały dzien dzidzia nie była zbyt aktywna a tylko położyłam się do łóżka od razu dała o sobie znac. W ciągu dnia tez czuję.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-09-10, 13:17 ]
monia26 pisze:Dziewczyny aż wstyd sie przyznać,ale co noc mam jakieś dziwne sny erotyczne


Monia mi tez się bardzo często zdarzają, ostatnio doszło do ego ze sni mi się ze mój M mnie zdradza, powiadam mu o tych snach i taraz zazwyczaj jak sie budzimy zawsze się pyta co mi się fajnego sniło i z kim mnie dzisiaj zdradził haha.
Smieje sie ze moze zrobic to legalnie chociaz w snie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

10 wrz 2007, 14:28

Cześć dziewczyny!!! Sorki ze się ostatnio nie odzywam, ale nie mam jakoś weny twórczej. Ale cały czas podczytuje sobie co u Was się dzieje.

Ja ogólnie czuję się dobrze, tylko plecy mnie coraz częściej bolą, brzuszek z dnia na dzień robi się coraz większy i w sobotę poczułam pierwszego solidnego kopniaka, w pierwszej chwili byłam w szoku i nie wiedziałam co to jest, ale to musiał być kopniak!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak się cieszę, że maleństwo się w koncu odezwało!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!
P.S. Kurczę nie wiem dlaczego ale cos ostatnio nie udają mi się obiady, czy Wy też tak macie???

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 wrz 2007, 14:31

Czesc! byłam na badaniach. FFUUUUUUUUUUUUUjjjjjj jak ja nie lubie glukozy!!!!!!!!! to było wstertne! troche mi bylo po tym niedobrze ale zniosłam to jakos!
chcialam isc do lekarza ale zapomnialam ze moj lekarz przyjmuje jutro, dzis bym musila isc do innego wiec stwierdzilam ze do jutra rana damy rade z małym.


biorę magnez i leżę - boje sie troche ze w szpitalu wyladuje bo te skurcze czesciej teraz mam i od wczoraj w sumie przez caly dzien taki twardy brzuch. dzis jeden skurcz jak mialam to az zabolalo dołem brzucha :ico_olaboga:

dzidzia podkopuje czesto, i mam taki sprzet do słuchania serduszka dziecka, wiec ppodsluchuje raz za czas czy wszystko ok!

trzymajcie kciuki. rano koło 8.00 ide do gina - zobaczymy co wymyśli! mam nadzieje ze wszystko ok!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 wrz 2007, 14:37

Hej Marcia,

Ja na nastepnych badaniach tez bede musiala pic ta paskudna glukoze, mam nadzieje, ze tez jakos zniose.....

Trzymam kciuki i daj znac koniecznie jutro po wizycie!!

Misia 85

Gratuluje kopniaczkow :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

10 wrz 2007, 14:40

Powiedzcie mi kochane czy na tym etapie ciąży gin może mi robić usg wewnętrzne???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość