Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 wrz 2007, 16:46

Witam dziewczyny !

Na razie dalej czekam do 20 ... :-D

asiula26 Oj, jejku nie martw się kochana, będzie dobrze zobaczysz! Przesyłam razem z Wojtulkiem moc gorących :ico_buziaczki_big: , fluidków na szczęście [^*^*^*^] ..Bądźcie dzielni ...Zdrówka życzę i trzymam kciuki aby wszystko było ok!

A my dziś kończymy 7 miesięcy !

paulina1978, maryyann Kobietki jak się czujecie?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

10 wrz 2007, 16:52

Małgorzatka nie jest zle choc troche jak slon sie czuje. a jeszcze jak dzisiaj stanelam na wadze to o malo szoku nie doznalam :ico_szoking: przez 2 tyg. przytylam 2,5 kg wg mojej wagi elektronicznej. to juz w sumie od poczatku ciazy 19,5 kg a ja tych kiloskow wcale nie widze.
a wg wagi mojej lekarki to o 2 kg mniej czyli 17 kg ale ona ma starego rupiecia wiec nie bardzo wierze w jej pomiary :-D
no ale coz jeszcze przed porodem wcinam ile moge bo potem wiem ze bedzie z tym krucho. i tak w piatek wieczorkiem pojechalismy z mezusiem na hamburgery do McDonalda, jeszcze musze pizze zaliczyc i duuuuuuuuuuuuuuuzo coli zeby moc jakos pozniej przetrwac :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 wrz 2007, 17:33

paulina1978 Dobrze, że się czujesz fajnie! Teraz to korzystaj ile wlezie... i się daj każdemu rozpieszczać ... i sobie też ...potem może czasa nie być ..i siły!

paulina1978 pisze:no ale coz jeszcze przed porodem wcinam ile moge bo potem wiem ze bedzie z tym krucho.


A wesz, że ja nawet wszystko jadłam co przed porodem ...ale to zależy od dzidziusia... mój mały miał dużą tolerancję na to co jadłam, na szczęście... Nawet wcinałam miesiąc po porodzie kapustę, gołąbki i smażone potrawy ...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 wrz 2007, 17:41

Małgorzatka, gratulcje dla Wojtusia z okazji ukończenia 7 miesięcy :ico_tort:

paulina to Ty jedz ile wlezie z taką wagą możesz sobie pozwolić :ico_oczko: ja w ciąży przytyłam 32 kilo :ico_olaboga: co prawda to przez Mc Donalda, którego mamy pod nosem ale na szczęście większość kilogramów zrzuciłam. Zostało mi co prawda kilka na plusie ale mam nadzieję że wkrótce i one znikną.
Aha mam do Ciebie prośbę. Jak będziesz w Mc Donaldzie to zjedz proszę za mnie dużego hamburgera i wypij duuuużą colę :ico_sorki: Coli to mi chyba najbardziej brakuje.

Ja tak jak Ty Małgorzatka, jem już wszystko co prawda zaczęłam wracać do menu sprzed ciąży jakieś 2 miesiące temu. Nadal jednak nie jem fast foodów (poza pizzą :ico_oczko: ) no i nie piję napojów gazowanych

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

10 wrz 2007, 17:46

Aga26 pisze:Aha mam do Ciebie prośbę. Jak będziesz w Mc Donaldzie to zjedz proszę za mnie dużego hamburgera i wypij duuuużą colę Coli to mi chyba najbardziej brakuje.


Aga26 masz jak w banku ze podjem za ciebie he he :-D nawet ze 2 hamburgery moge w siebie wcisnac :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 wrz 2007, 17:52

paulina, :ico_sorki: odwdzięczę się jak Ty będziesz karmić a ja już będę mogła jeść fast foody :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 wrz 2007, 21:13

dziękuję Wam za wsparcie kochane jesteście

Emilka miała nawet spokojny dzień, poza kilkoma napadami trochę pospała bo od 10tej do 12.30 a potem od 16tej to 19tej. No i teraz wzięło ją na zabawę, więc pewnie szybko spać nie pójdziemy. Oby tylko jej już dziś nic nie dokuczało to bawić się mogę.

Paulinko, za wmnie też zjedz BigMaca, bo ja tęsknie za jakimś mega zestawem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

10 wrz 2007, 22:47

Małgorzatka gratulacje dla Wojtusia z okazji siódmego miesiąca :) Niech wyrośnie na zdrowego, silnego mężczyznę.

A ja też się czuję coraz bardziej słoniowato. Brzuch mi przeszkadza w prostych czynnościach jak np. schylanie się, ubieranie skarpetek, zawiązywanie butów.
Ja od początku ciąży przytyłam ok. 14 kg, tzn nie ważyłam się już ponad tydzień, bo niestety nie mam w domu wagi, więc może doszedł jakiś kg. Ogólnie staram się odżywiać, ale na szczęście nie miewam zachcianek. Fast foody mi ogólnie nie podchodzą, a Mc Donalda i przed ciążą starałam się omijać szerokim łukiem. :) Bardzo rzadko pozwalam sobie na jakiegoś hamburgerka. Pizzę akurat lubiłam, ale niestety ciąza mi odebrała na nią apetyt:(
Co dziwne jedynie mój organizm toleruje domową pizzą, którą robi moja mama. :)

Co do Coli to szczególnie nie przepadam, wolę soczki i wodę mineralną. Jedyna moja słabość to kawa, ale w ciąży ją znacznie ograniczyłam, chociaż i tak pije kawusię, ale z mleczkiem.

Boję się troszkę jak to będzie z karmieniem, czy faktycznie będzie trzeba wielu rzeczy się wyrzec?

[ Dodano: 2007-09-10, 22:56 ]
Dziewczyny, może coś poradzicie, bo zastanawiam się nad wózkiem? Co prawda nie zamierzam jeszcze kupować, chociaż chciałabym już mieć coś upatrzonego. Teściowa twierdzi, że nie kupuję się wózka przed narodzinami dziecka hehe jakieś stare przesądy :)
No więc za bardzo nie wiem co wybrać, jakie firmy są dobre? I czy lepszy jest wózek od razy taki wielofunkcyjny, czyli i głęboki i sportowy czy lepiej np, kupić potem jakąś spacerówkę? Patrzyłam jakiś czas temu w Glucku koło Auchana i niektóre ceny przerażające prawie 3 tyś :( Tyle to bym raczej nie chciała wydawać, w końcu to wózek.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 wrz 2007, 23:00

maryyann pisze:Boję się troszkę jak to będzie z karmieniem, czy faktycznie będzie trzeba wielu rzeczy się wyrzec?


Czy sie trzeba wyrzec: jeśli maluch będzie cierpiał z powodu koleczek, bólów brzuszka i wzdęć + skaza białkowa to niestety tak, ale pocieszę Cię tym, że dużo dzieciątek dobrze toleruje to, co zjada mama karmiąca- mój tak miał na szczęście!
Wiesz, są też maleństwa bardzo czułe na zjedzone przez mamę produkty ...ale to musisz zbadać metodą prób i błędów i nie słuchaj "dobrych rad"- choć za pewne ze szczerej chęci pomocy udzielanych- bo jedno dziecko będzie uczulone na pomidora a inne pomidorka załapie w mleczku mamy wyśmienicie a inne dzidzi będzie bolał brzuszek po czekoladzie czy bananie ... Tak to już jest...

Dziękuje kochane, za życzonka dla Wojtusia!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 wrz 2007, 10:16

cześc wszystkim czerwcówkom

jako że kończę dziś 27 latek to stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: a dla karmiących :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: no i oczywiściek obowiązkowo :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Pierwszą osobą która złożyła mi .życzenia była moja córka, bo po wieczornej zabawie z tatą wyła w niebogłosy do północy, a potem zasnęła. Tak więc \stwierdziłam że robiła wszystko żeby nie zasnąć do północy i złożyć mamusi ż yczenia. A jak w końcu zasnęła to spała do 5ej, zjadła ok 6ej zasnęłła i obódziła się ok 8.30. Teraz jest włóżeczku i przewraca oczkami na wszystkie strony żeby całkiem nie zasnąć, ale chyba jej się to nie uda, bo zbiera ją coraz bardziej. A ja korzystam i nadrabiam na TT.

oooooooooooooooooo własnie do niej zajrzałam i śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maryyann, ja to n p. wciąż trzymam dietę, niestety mała ma wrząliwe jelitka, co zrobić. Ale tak jak pisze Małgorzatka, dzieci są różne i mają różną tolerancję na to co zjada mama. Mam nadzieję że nie będziesz miala takich problemów jak ja i bedziesz mogła jeść wszystko. :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość