Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 wrz 2007, 11:41

ANES nie złam się :ico_nienie: :ico_nienie: Po co znowu pakować się w ten paskudny nałóg...Lepiej pieniądze wydać na jakiś łaszek albo kosmetyk :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 wrz 2007, 11:41

Witajcie!!
U nas pogoda oczywście wisielcza, rano troche przejaśniało, to dało nam nadzieje na miłe, pogodne popołudnie, ale teraz nonono...pada :(
Cóz my dzis na szczepieniu, moja lala ani łezki nie uronila :ico_brawa_01: potem normalnie gaworzyła i śmiała sie jak ja ubierałam :ico_brawa_01: zuch dziewczynka...no co musze sie pochwalić :ico_wstydzioch:
Wazy juz 6100 musze ja tylko sama zmierzyc, nie wiem czemu znow zmierzyli jej główke i klatke piersiowa. Pani doktor powiedziała ze bardzo duza, silna dziewczynka z niej. Powiedziała ze dobrze ze dodaje jej tego kleiku i ze mam powoli dawac jej inne rzeczy typu kaszki czy soczki, skoro jest na sztucznym mleku..
Ale tak sie zastanawiam czy jak wczoraj dałam jej troche tego soku z jabłka to moge dzis tez dac, czy musze odczekac jakis czas?? :ico_noniewiem:
I czy zaczełyście juz dawac mleko "2"??

Kulka ja widze ze ty tez dodajesz co nie co do mleczka i jakies soczki... a wydaje mi sie ze pisałas ze wstrzymasz sie z roznościami...ale moze cos pomyliłam :ico_wstydzioch:

Mili wypija 120-150 mleczka z kleiiem, w nocy daje jej tylko mleczko, to tak 120 zmorze i oczywiście herbatki ze 100 ml na dzien...

Ogarnął mnie smutek bo musiałam zrobic przelew w poczet czesnego, ktore oczywiscie bez zapowiedzi podnieśli...dranie...a byłoby tyle kaski... :(

to narka poki co...

[ Dodano: 2007-09-11, 11:42 ]
Anes tez tak myśle jak kamizela jak juz tyle nie palisz to daj spokoj, podwojne korzysci z tego masz, poprawa zdrowia i wiecej kasy na inne przyjemnosci... :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

11 wrz 2007, 11:43

no a ja własnie uśpiłam małego i zaraz trzeba będzie jakieś :ico_prasowanko: zrobić a tak mi się nie chce... u nas pogoda w kratkę raz słońce a raz jest taj zachmurzone jakby miało za chwilę popadać no i nie wiem jak ze spacerem będzie...poczekam może jak się troszkę przejaśni i wtedy...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2007, 12:05

O kurcze...przesadzacie z tym klikaniem!!!
U nas noc w miarę, choć też kupa szła i szła...i wyszła rano...Nie wiem skąd, bo wczoraj też była...
Byłam w ośrodku...ale młoda tak się darła, że nawet z lekarzem nie pogadałam...i nic na moje zbolałe gardło nie mam. A ona znów marudzi i popłakuje...
Lecę...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

11 wrz 2007, 12:23

KAMIZELKA LADYBIRD MOZE I MACIE RACIE....ale to niestety trudne jest...
mysle ze dzis tez mozesz mu dac,soczku ja od jakiegos poltora tygodnia daje juz jabluszko ze sloiczka...wiec jezeli od wczoraj nie wystapila zadna reakcja alergiczna,to
spokojnie mozesz dac mu tez dzis...
moj maly wlasnie sie meczy nad zrobieniem kupy,i cos mu nie idzie:(( :506: kiedy to sie skonczy...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 wrz 2007, 12:25

Ja też kiedyś kopciłam więc wiem jak trudno rzucić...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 wrz 2007, 12:35

Witajcie szczęśliwe mamusie i największe gaduły :-D
Ale piszecie, czytać nie nadążam.
U mnie bałagan, że ho,ho, jeden śpi, drugi w szkole, trzeci oczywiście w pracy, a ja muszę się za obiadek zabrać i mi się nie chce, a jeszcze odkurzacz czeka i pranie wyschło trzeba pozdejmować i nowe wstawić, o rany tyle tego, a we mnie wlazło zwierzątko co się leniwiec nazywa :-D Ale nie ma wyjścia trzeba zakasać rękawy i nawet z tym leniwcem w środku, coś zrobić :-D
Będę tu pewnie zaglądać i czytać w między czasie, żeby potem nie mieć tyle zaległości :-D

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

11 wrz 2007, 12:36

no niestety,zbedny nalog g:\
i do tej pory papieros za mna lazi...
a Ciebie juz nie ciagnie??

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 12:38

ja paliłam 7 lat.... kilka razy próbowałam i w koncu się udało...... ANES skoro nie paliłaś przez ciążę i teraz przez 4 miesiące to po co do tego wracać. Rok to odpowiednio długo żeby wytrzymać jeszcze dłużej.

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

11 wrz 2007, 12:43

tez tak mysle,tylko ze to trudne,jak bylam w ciazy to wiedzialam ze nie moge...a traz
kidy przestaje karmic pirsia zaczyna mi chec wracac...tzn jeszcze karmie ale juz sporadycznie...
sluchajcie powiedzcie mi jak wstawia sie avatarek,bo na smierc zapomnialam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość