ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 wrz 2007, 18:50

Glizdunia no to faktycznie idz z mała do lekarza, ale ona juz chyba kiedys robiła takie dziwne kupy, nie??no ale jak ulewa i nie je, to tez nie dobrze, moze cos u was w powietrzu wisi?? :ico_noniewiem:

kamizela ja sobie mysle ze jak tylko kupie śpiworek do wozka to mała bede juz wozic bez gondolki, bo i tak juz ma bardzo mało miejsca.. :ico_oczko:

zbora qurcze wspołczuje tej choroby, ale was dopadło... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 wrz 2007, 18:52

Kamizela co do tej spacerowki to ja Filipa juz od 4 miesiaca woziłam bo był taki duzy a 2 ze juz nie chciał lezec plackiem a 3 ze był maj i goraco ...... a Jakuba chyba jeszcze z miesiac powozre w gondoli i heja ...... ale ja mam spacerowke rozkladana do lezenia z takim spiworkiem na nozki ... wiec chyab wszystko jedno ...

bylismy na spacerze ... udało sie ale padało ......

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

12 wrz 2007, 18:53

Zborra no weź nie rób jaj!!! zdrowiej szybko!

Kamizela ja to chyba już niedługo bo mi Iga z gondoli wyrasta :ico_szoking: na szczęście spacerówka rozkłada się prawie na płasko

kate_k82, jakiś urlop by się przydał co? :-) ja też czasami mam dość a R na to że on by chętnie w domu posiedział... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 19:14

No ja też powoli będę musiała przeprosić się ze spacerówką... Miłosz w niej jezdził od 4 miesica, ale w spiworku i rozłożone siedzisko :-D

Glizdunia bidulo a coś jadła??? A paluszki smarować !!!!!!!! :ico_pocieszyciel:

Ale mi moje maluchy dziś dały w kość padam... :kosci:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 wrz 2007, 19:33

ach Massumi wiesz ze to chyba faktycznie od mojego jedzenia....
Lady...no Maya ma zawsze problem z zelową kupą jak ja chyba jem cos nie tak :ico_noniewiem:

Teraz wyspala sie na ogrodku..i zjadla z jednego cyca choc na drugiego tez miala ochote i jeszcze nic nie ulala...bawi sie w lozeczku...no od swieta tam trafia to moze jakąś fotke jej strzele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 19:44

GLIZDUNIA, no to trzymaj się i uważaj na przekąski... bo bywają zdradliwe... Ula też dochodzi do siebie bo po weselnym mixie bufetowym też jej brzuzek dokucza.... a te żelowe kupki to chyba nic złego tak mi się wydaje, że to śluz.... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 wrz 2007, 19:47

ja wchodze a moje dziecko juz szaleje w lozeczku a tatus co?mial jej pilnowac...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-12, 19:49 ]
Massumi...no mialam na mysli sluz..ale u nas sie zel mowi :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 19:52

GLIZDUNIA, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Boże jakie my musimy byc wyrozumiałe !!! :-D

[ Dodano: 2007-09-12, 19:57 ]
A i przestudiuj ten tekst, polecam :ico_haha_02:

http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,268

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 wrz 2007, 20:22

Hej! przyszłam luknąć co i jak, bo jak tak będę wciaż leżała, to kurczę mi tu epopeję napiszecie!
Chodzę w tej durnej masce, grunt że Hani sie podobam :-D
Pospałam, wypociłam się porządnie...Leków ni ewzięłam. bo dałam mi coś przeciwwirusowego...czytam ulotkę...a tam...że to lek na wirusa ospy i opryszczki! że nie karmić przy tym piersią... :ico_zly: to po nonono mi takie leki???? przecież ja przeziębiona a nie ospowata :ico_zly: Walnęłam se apap, oscilococinum, jakieś tam homeopatyczne na katar, krople...i leżenie, leżenie...i wolne od dziecka. I bardziej przez to chora jestem! wkurza mnie, że nie mogę dziecka pocałować i przytulić porządnie!!!!!!

Glizdatrzymaj się!!! może Wam ten lekarz coś pomoże...

Massumi dzięki! a zdjęcie w podpisie boskie! :ico_brawa_01:

Uwaga...J chyba wyjedzie na miesiąc do pracy do Niemiec...zbieranie kapusty! 7euro na godzinę...Urlop bezpłatny załatwił w pracy...teraz czekamy na szczegóły wyjazdu..ma być ok. 20.10! :ico_placzek: same zostaniemy... :ico_placzek: Generalnie, to się cieszę! czuję się, jakby Bozia nam ten wyjazd zesłała.. Tak ciągle szukaliśmy czegoś i sama praca przyszła do nas :ico_brawa_01: Teraz jeszcze ktoś się zainteresował kupnem naszego auta...No to super by było, tylko J by musiał coś kupić, bo jak będę do pracy jeździć???
Ok, idę luknąć na serial, myju i lulu!
Dobranoc!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 20:25

Patrzcie co znalazłam: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Dzień dobry, proszę mi podać schemat żywienia przy karmieniu mlekiem modyfikowanym. Córka 24 września skończy 4-ty miesiąc. Dziękuję.
Niemowlę 5-miesięczne powinno otrzymywać 5 posiłków po 180 ml, 4 razy mleko początkowe, 1 raz zupa - przecier jarzynowy z odrobiną masła lub oliwy z oliwek i skrobane jabłko lub sok przecierowy 50 - 100 g. Nowe posiłki proszę wprowadzać osobno co kilka dni, wprowadzając również pojedynczo nowe warzywa. Jarzyny rozpocząć podawać od marchewki i stopniowo dodawać ziemniaki, pietruszkę, brokuły, kalafior, buraki, dynię, fasolkę szparagową.

Zbora trzym się bidulko !!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości