Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 wrz 2007, 11:23

dzieki! pychotka

[ Dodano: 2007-09-13, 11:25 ]
a ide po jakies ciacho bo mi smaka narobiłaś

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

Re: zacznijmy nowy rok-styczeń 2008

13 wrz 2007, 12:00

kasiulinka pisze:nie ma do tej pory chętnych na założenie "stycznia 2008" chociaż wiem,że jest już kilka przyszłych styczniowych mamusiek.
więc jestem ja.dzisejszy teścik (po pół roku starań) pokazał dwie piękne krechy-huuuuuuuura!!!!
wstępny termin-13 styczeń.

[url=http://img148.imageshack.us/img148/6209/testfw3.jpg]Obrazek[/URL]

mam nadzieję,że w najbliższym czasie dołączy tu wiele oczekujących styczniówek

czesc ja mam termin na 22 styczen i juz nie umiem sie doczekac

[ Dodano: 2007-09-13, 12:02 ]
jutro ide robic krzywa cukrowa ciekawe jak mi wyjdzie boje sie bo wystapil u mnie cukier w moczu

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 wrz 2007, 17:47

Mariolka witaj wsród styczniówek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mariola pisze:jutro ide robic krzywa cukrowa ciekawe jak mi wyjdzie boje sie bo wystapil u mnie cukier w moczu

Powodzonka na badaniach bo słyszałam,ze nie należą do przyjemnych :587: i daj koniecznie znać,jak bedziesz po wszystkim :-)
pozdrawiam pa

[ Dodano: 2007-09-13, 17:48 ]
ale tu dzisiaj spokój i nawet na pączki sie nie załapałam :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 wrz 2007, 18:09

Hej!

Monia jeszcze kilka mam także częstuj sie wirualnie niestety tylko.:ico_haha_01:

Witam nową mamusię :ico_brawa_01: pisz dużo i często :ico_oczko: I daj znac jak tam wyjdą wyniki :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 wrz 2007, 18:14

mariola, Witaj wśród styczniowych ciężaróweczek.

monia26 pisze:słyszałam,ze nie należą do przyjemnych :587:

ach nie strasz jej tak. Ja bylam i przezylam - owszem smaczne nie jest i moze troche zemdlić ale może obejdzie się bez :587:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 wrz 2007, 21:16

ja mam labę :ico_oczko:
Wszyscy śpią :-) Cały komputer jest mój :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 wrz 2007, 07:46

No to dzisiaj ja jestem pierwsza :509:

Monia łóżeczko i pościel śliczniutkie :ico_brawa_01: My myslimy o takim łóżeczku które miałoby juz jakieś półeczki i szufladki. Tak żeby nie trzeba było żadnej komody na niemowlęce ciuszki dokupować, bo nie bardzo mam jak to ustawić w sypialni. Jesli chodzi o pościel to trzeba kupic bo niestety nie mamy żadnej. Ale to nawet dobrze bo te które są na tej stronie są po prostu boskie :-) Baldachim też chciałabym mieć, więc muszę poszukać takiej oferty gdzie będzie wszystko: poszewki, prześcieradło i baldachim :ico_haha_01:

Wczoraj byłam na ryneczku i wycziałam świetny lumpeks dla dzieci. Ubranka są po prostu cudowne. Babka powiedziała że ściąga je od jakiegoś celnika ze stanów. Ale mówię Wam - bajka. Wydałam ok. 30 zł a kupiłam chyba z 10 rzeczy. I wszystko jak nowe. Nawet mój mężulo się zachwycał :ico_oczko:

Aha , witam nową stycznióweczkę Mariolkę :ico_prezent: Wpadaj często i pisz jak najwięcej :-)

Miłego piąteczku :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-14, 08:01 ]
mówiłam mniej więcej o takim łóżeczku
http://www.e-maluchy.pl/product_info.ph ... cts_id/674

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 wrz 2007, 08:18

Witam Was Dziewczyny, a w szczegolnosci nowa stycznioweczke Mariole :ico_haha_01:

Mariola, ja tez zycze powodzenia na badaniach i daj znac jak poszlo!

Kasia,
.... No to lozeczko to juz jest full wypas!! Bardzo praktyczne!! Ja dostalam w spadku takie ala turystyczne, wiec nie bede kupowac, ale niestety bede musiala cos pokombinowac gdzie "upchac" rzeczy maluszka.... moze cos wymysle!

U mnie na razie straszna mgla, ale jak opadnie to ma byc piekny dzionek :-)
Super, ze znowu piatek i weekend zapasem :-)

Wiecie, co mnie sie wydaje ze mi sie brzuch powieksza praktycznie z dnia na dzien (oczywiscie nie codziennie...)! Wy tez tak macie??

Ciekawa jak tam zapracowana Goonia, bidulka pewnie nie ma czasu, zeby do nas zagladnac....

Zycze milego dnia i pozdrawiam!!

[ Dodano: 2007-09-14, 08:27 ]
kaska28 pisze:Wczoraj byłam na ryneczku i wycziałam świetny lumpeks dla dzieci. Ubranka są po prostu cudowne. Babka powiedziała że ściąga je od jakiegoś celnika ze stanów. Ale mówię Wam - bajka. Wydałam ok. 30 zł a kupiłam chyba z 10 rzeczy. I wszystko jak nowe. Nawet mój mężulo się zachwycał :ico_oczko:


Ja tez poszlam wczoraj na ciuchy, chcialam kupic cos dla siebie, ale ogladalam ciuszki dla dzieci i byly cudne....., ale na razie jeszcze sie wtrzymuje z kupowaniem (chociaz to bardzo trudne.....!), moze sie wreszcie dowiem, KTO tam u mnie mieszka..... to wtedy zaczne kupowac!! Poza tym duzo ciuchow dostalam i jeszcze dostane, wiec najpierw musze sprawdzic co jeszcze potrzebuje, ale i tak pewnie jak mi sie cos spodoba to kupie..... nawet jak nam nie bedzie potrzebne!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 wrz 2007, 08:41

Witaj Gosiu :-)

No mnie też to łóżeczko sie podoba, tylko cena jest troche kosmiczna :ico_olaboga: Ale spróbuję podjechac do stolarza może zrobi mi troche taniej.

Mój brzuch tez rosnie z dnia na dzień :-) Wczoraj mąż mi powiedział że mam uważać bo niedługo mi korek (czytaj: pępek) wyskoczy :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 wrz 2007, 09:12

Kasiu,

No ze zdjecia to wygladalo, ze TY juz masz konkretny brzuszek...... mnie jeszcze korek nie wyskakuje :-D moj brzuchol jest troche mniej pokazny.... na razie!

Napewno u stolarza bedzie taniej (chociaz w dzisiejszych czasach, to nigdy nic nie wiadomo.... fachowcy sie teraz wysoko cenia!), ale przy tych wszytskich wydatkach trzeba szukac oszczednosci gdzie sie tylko da!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość