kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 wrz 2007, 18:46

kwiatunio pisze:dziś jade kolejne cv powysyłać

masz pałera i tak trzymać :ico_brawa_01: :ico_oczko: mam nadzieje, ze ktoś szybko sie odezwie :ico_oczko: a co z Julką? do przedszkola czy z babcią?
edi pisze:mógłyby cały czas

może im diete zmienić? :ico_noniewiem: ja juz sama nie wiem, to nie jest normalne...kuby działo wycelowana jest we mnie 24 godziny na dobę i jak tu żyć, skoro ciągle człowiek ucieka przed atakiem???? :ico_olaboga: :ico_haha_01:
D-nika pisze:niepozyte siły ma Twoj mąż

ale tylko w tej kwestii, ogólnie to leniwiec pospolity, kanapowy :-D

świetlica mnie wykańcza, nawet myśle, czy nie zrezygnować od półrocza, bo strasznie chce mi sie spać :ico_noniewiem: tylko ta kasa mnie trzyma, nic więcej :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 wrz 2007, 15:54

kaasiaa79 pisze:kuby działo wycelowana jest we mnie 24 godziny na dobę i jak tu żyć, skoro ciągle człowiek ucieka przed atakiem????

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Z Twoich tekstow nie sposob sie nie smiac.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 wrz 2007, 15:57

kaasiaa79 pisze:a co z Julką? do przedszkola czy z babcią?


nie mam wyjscia i na razie z teściową ale pózniej przedszkole bo teraz juz nie ma miejsc :ico_noniewiem:

kaasiaa79 pisze:kuby działo wycelowana jest we mnie 24 godziny na dobę i jak tu żyć, skoro ciągle człowiek ucieka przed atakiem????


haha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dzwoniłam w sprawie pracy i mam sie zgłosic na rozmowe,trzymajcie mocno kciuki jutro lub w sobotę jade na tą rozmowe...

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

13 wrz 2007, 18:31

kasia to aparatka.ma teksty dziewczyna nie powiem haha za to ją lubie :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 wrz 2007, 19:13

edi pisze:za to ją lubie

ty mnie lubisz, bo też uciekasz przed działem :-D
Gosia, a ty pewnie nawet nie umiesz sobie wyobrazić, jak taka wycieczka może wyglądać...sama pewnie gonisz P po domu :ico_haha_01:
kwiatunio pisze:trzymajcie mocno kciuki jutro

robi się! zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

my jutro jedziemy do sieradza, do kuby taty, nie chce mi sie za bardzo, bo jestem zmęczona i wolałabym sie wyspać, ale pojade, w sobote wracamy, chociaż tyle... :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

13 wrz 2007, 21:12

ja twardo biore sie za szukanie pracy.znowu depresja mnie dopadła.dziewczyny znają szczegóły :ico_oczko:
poszłam dzis do ZDZ pytac o darmowe szkolenia dla rolników bo zawsze tyle mają a teraz pani mi grzecznie mówi ze nic.ja to mam szczescie.chciałam na jesien bo mama nie ma działki juz i pogody nie szkoda a ta mi mówi ze nic :ico_placzek: i dalej siedzenie w domu :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 wrz 2007, 20:15

edi, a mnie dopoada depresja, ale w innym kieruknu...za dużo wzięłam na swoje barki, wstaje o 6, z domu wychode o 6:45, a wracam po 18 :ico_placzek: jestem przemęczona, cały dzień spędzam obcymi dziećmi, a dla swojego nie mam czasu :ico_placzek:
chyba świetlice pociągne tylko ten semstr, a potem wale te pieniądze, wole sie już kubie częściej oddawac i być utrzymanką...o, mamo co ja pisze :ico_olaboga: :-D
trzymaj sie jakos kochana, może to chwilowa załamka :ico_noniewiem:

właśnie dotrliśmy do sieradza do teścia, kuba już obdzwonił wszytskich kumpli, będie pod klatką stał do rana :ico_puknij:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 wrz 2007, 13:45

Jestem :ico_haha_02:
I ledwo zyje, wieczorem padam na pyszczek.
Ale za to w tym miesiacu dostałam 100 zł premii :ico_olaboga: i kupiłam sobie bielizne. A co. Mercedesa i tak nie kupię :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

15 wrz 2007, 18:26

wow kto nas odwiedził :ico_szoking: córa marnotrawna su :ico_oczko:
jak w pracy? no oprócz tych premi jest cos fajnego? :ico_oczko:
kasia ty masz za duzo ja mam za mało zajec.dzis umówiłam karolka z psychologiem.jeste nie dozniesienia.ja sobie nie radze.czeka mnie 4 godzinny wywiad ja i pani psycholog.nie wiem po co rodzice tez są przesłuchiwanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 wrz 2007, 21:23

Edi mam nadzieje, ze wróciłam na dobre, bardzo mi Was brakowało :-D i tego Waszego uciekania też :ico_smiechbig: ja nadal nie uciekam, ja gonię :ico_smiechbig:
Co dobrego.... podwyzka, to, ze już dawno nie byłam "na dywaniku" u szefowej (tfu tfu!!!!! żeby nie zapeszyć), świetni współpracownicy, koledzy, którzy zauważają, zę ładnie dziś wyglądam :-D


Edi pooglądaj supernianie, to co widziałam w ostatnim odcinku sprawiło, ze siedziałam jak karp z otwartą buzią :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-15 ]
O tutaj mozecie pooglądać moja premie :-D http://www.e-lady.pl/index.php?d=show&pid=4541 Oczywiscie ja jestem o wiele piekniejsza i zgrabniejsza niz modelka na zdjeciu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość