Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 wrz 2007, 17:30

eeeeee tam Sikorka, jest oki :-D :706:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

13 wrz 2007, 18:38

Właściwie mogłabym skopiowac kilka waszych wypowiedzi i oto tak przedstawił by sie mój dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sikorka - ja też po fryzjerze a właściwie poprawce... bo wtedy pasemka wyszły za ciemne .... a teraz też jeszcze sa za ciemne... i ju z wogóle ciemnogród... fryzjerka nie wie dlaczego ??? :ico_szoking: :-D ale przeszłyśmy na "ty" - no no czy to zapowiedź częściejszych odwiedzin w salonie :ico_oczko:
Ale jak dobrze zauważyłam jesteś bogatsza o grzywkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super i naprawdę masz się uśmiechać !!! Jak najwięcej!!!

Kulka ja też posadziałm, nakarmiłam i oddałam co miałam :-D i tez jestem myślami z TOBĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anza :-D ja też dostałam paczuszkę identyko :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

GosiA a co ty dałaś Hubertusowi bułkę z dżemem z moreli ?????????? :ico_oczko: Ty a może Mały ząbkuje co??? Bo i skoki temp. i kupki... hmmm :ico_noniewiem:

Zbora a'la upiorrra :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D git dobrze, że już dochodzisz do siebie, bo najlepiej to "daleko od noszy" być :-D :-D :-D

Glizdunia fajnie, że Maya zrobiła comeback :ico_oczko: :-D

Kamizela dawaj namiary na szczodrą koleżankę hehheee :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 wrz 2007, 20:07

hyhyhyyh - no taka morelke - ale do sprobowania - polizania - Hip-a - od 4 m-c .... no ...
jabłuszko tez próbował bobovity - tez do polizania ...no wiem, zenajpierw jablko, marchew , ziemniak - znaczy najpierw warzywa potem owoce... czy jakos tak ...
ja tez mały problem - zaproponowano mi prace ...od 1 pazdziernika ..... bardzo dobrze płatna ...bardzo ... samochod słuzbowy i etc. no mił mis ie zrobiło, ze sami zadzwonili z jedenj firmy ..ale jak sobioe pomyślałam, ze Hubertusa musiałabym zostawic ..az mnie serce zabolało ....i mam dylemat..no bo dobra kasa i wogole ...ale jak tu zostawic brzdaca ..komu? gdzie? ..i chyba nie chce ..znaczy nie chce ..wiem, ze nie chce ...ale chyba bede musiała .... pójde na rozmowe i zapodam wyzsza kwote ...zobaczymy co powiedza ..
co do zebów - tez mi tak przeszlo przez mysl ... grzyzl dzis zamek błyskawiczny od bluzy :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

13 wrz 2007, 20:12

Gosia A, no tak ... zamek... znaczy się brak mu urozmaiconej diety :ico_oczko: :-D :-D :-D
No do pracy... ja 19 listopada, ale na 1/2 etatu... mój wybór... dla dzieci... chociaż tyle :ico_oczko: :-)
Co do fochów w sprawie wypłaty ... taaaaa :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mogę pomarzyć... ale by się dyro zdziwił :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-13, 20:14 ]
KURDE MISIULA ZASNĘŁA OK 18.00 MYSLAŁAM, ŻE TO DRZEMKA... A ONA ANI WIDZI WSTAWAĆ... I CO TERAZ ??? BUDZIĆ??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 wrz 2007, 20:31

massumi, no co Ty nie budx, Ty pewnie też byś nie chciała, żeby Cię ktoś ze snu wyrywał i do wanny wrzucał :ico_oczko:

GosiaA oj żeby mnie tak ktoś zaproponował dobrze płatną pracę w moim mieście...........chociaż nie wiem czy bym się zdecydowała, musiałaby byc naprawdę dobrze płatna. A tak wogóle to głodzisz syncia, że biedny zamek od bluzy zajada :ico_oczko:

A wiecie, że chyba bedę musiała niedługo włoski farbnąć, albo jakiś balejaż, bo jak mi ścieła i ta grzywka na bok to tyle siwych wylazło :ico_placzek:
A tymczasem lecę :ico_prasowanko: bo cała góra mi się nazbierała. Przez tą pogodę prania nie schły, a dziś trochę słońca i wietrzyk i wszystko na raz wyschło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 wrz 2007, 20:46

jak któraś lubi wyścigi - co prawda nie szczurów, ale..... :-D
http://www.metacafe.com/watch/799367/mi ... sect_race/

[ Dodano: 2007-09-13, 20:48 ]
qrcze ale bym chciała dobrze płatną pracę w Łodzi mmmmmmmmmm
a tu nonono do Łowicza jeżdzę :ico_zly:
ale to pewnie moja wina bo nie umiem sie dobrze zakręcić :ico_puknij:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 wrz 2007, 20:58

Hej
Ja juz padam dzis z nog, cały dzien w trasie, najpierw w Katowicach na uczelni - masakra...wkur..sie tylko bo z ludzi barany robia...coz, mała była z nami to troche sie wymeczyła, w bibliotece...tez barany, kur..tam i z powrotem bo maja swoje widzi mi sie...przezylismy jakos..
Na 17:30 wizyta u ortopedy, jeszcze do 26 musimy sie meczyc, potem usg i zobaczymy co dalej. Ale była tam babka z chłopczykiem co miał zrosniety odbyt, tzn juz zoperowany, ale teraz jakies problemy z kupa, straszne, powiedziała ze to samo miała z corka, tylko ze cora miała zrosniety odbyt z cewka moczowa i lekarze rokowali ze nie przezyje 3 dob...straszne... Az mi ulzyło ze Mili tylko ma bioderka, to przy tym pikus... :ico_wstydzioch:
o 18:30 A. uparł sie zeby dzis jechac na zakupy, bo jutro chce sie cały dzien byczyc, bo ma ost dzien urlopu, ale miałam :ico_zly: bo nie chciało mi sie cholera, ale pojechałam..Kupiłam malej dzis trzy deserki, tzn z jabłka z marchewka, jabłka z jagoda i jabłka z dynia, wszytsko po 4 m-cu, ale jakos sie waham zeby to podac, bo jak mała jeszcze do pozadku soczkow nie popija to chyba na deserki tez za wczesnie, co??

Teraz dopiero troche oddechu...

Kupiłam małej jednak BEBIKO, sprawdziłam skład z BEBILONEM bo to ten sam producent i różnią sie tylko 3 składnikami, wiec stwierdziłam ze go sprobuje, bo duzo tanszy, zobaczymy.
Ale w zwiazku z tym mlekiem mam pytanie: czy od razu podajecie cały czas mleko 2, czy np. raz 1 raz 2 czy co jakies karmienie jeszcze na przemian??
Ta babka u lekarza powiedziała ze ona radykalnie przeszła na 2 i dzieciak miał straszne zapracia i tak sie zastanawiam...

A tak wogole to nie wiem co sie z MIli dzieje, bo za kazdym razem jak pije, czy samo mleko czy z kliekiem jak wypije 100 to zaczyna grymasic, jak daje jej jeszcze to wogole potem zaczyna ryczec i nie wiem nigdy tak nie cyrkowała tylko normalnie jezyczkiem wypychała smoa, a teraz :ico_szoking: Jak dam ja do odbicia to potem wszystko w porzadku :ico_noniewiem:

sikorka bardzo ładnie wyglądasz!!

gosia miałam kiedys bardzo podobna akcje do ciebie, ja nakarmiłam MIlunie, połozyłam jak zwykle spac, nie mineło pol godz jak zygła, na całe łóżko i ukochana maskotke, a potem spokojnie zasneła..pewnie Hubertowi " coz" na zoładku stanęło...

ok reszte zapomniałam co miałam napisac, ale jestem juz półprzytomna, lece, do jutra :516:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 wrz 2007, 21:30

hejko wieczorem ......

ogladałam dzis lokal w ktorym maja byc chrzciny ..... ładny ładny :-D :-D tylko jeszcze nie wiem kiedy hihihi albo za 2 albo za 3 tyg ....... bo chrzesni z całego Swiata ... hehe tak mi sie rodzina porozjezdzała......

Co do tych nowosci w jedzeniu to ostzregam PO JAGODAH I BANANACH moze byc zatwardzonko i to ostre ,,,,, przezywałam to z Filipem ........ my tylko soczki na razie ........ spokojnie hehe......

Dzis słonko grzało .. bylismy 3h na spacerku ......

i plecy .... moje biedne plecy ...... odpadaja mi .. od noszenia ......... musze jakiegos tragarza zatrudnic ......


Gosia no to masz dylemat ........ ale Hubert juz mały nigdy nie bedzie ...... ale jak jest sie samyemu w domku to moza oszalec .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiem cos o tym ....... z Filipem tez szybko uciakłam ....... ale miałam o tyle dobrze ze pracowałam od 16 .... i tylko na grupach .......


no ide polatac jeszcze po forum ........


za krew , jedzenia i drzewa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 wrz 2007, 21:34

Gosia no to dylemat...ja nie wiem..fajnie, że ktoś sam...propozycje itp, ale masz rację. Ciężko tak w obcym mieście i jeszcze dzieciaka zostawiać? co innego jakby był większy, albo praca na kilka godzin. Ale podejrzewam, że chodzi o cały etat i to jeszcze w przedstawicielstwie, więc nie spodziewam się kilku godzin. Ja chyba bym odpuściła. No chyba, że na prawdę duża kasa i znajdziesz jakąś supernianię :-D

Massumi i jak Misiula? obudziła się????

Sikorka no coś Ty? u takich młodych babeczek siwizna?nie ściemniaj! :-D

Anzaniezłe! szkoda, że w życiu też takie łajzy wygrywają...

Ladybird23 super dzionek widzę!
A co do mleka...Ja zaczęłam od bebiko..i wiesz...niby było ok. Po 2-3tygodniach Hania miała problemy z kupą...kilka dni bez, no i się męczyła...i zaczęły się kolki mimo leku...kupiliśmy bebilon..też czytam skład i mówię-przecież ta sama firma, różnica niby niewielka...Ale chyba te 3składniki to mają zasadnicze znaczenie, bo bebilon jest ok, a bebiko nie! Poza tym lekarka nam mówiła, że po bebiko po ok.3tygodniach wytwarza się więcej gazów. No i widocznie Hania z nimi przegrała...Ale życzę powodzenia, bo różnica w cenie jest faktycznie. Niestety nam nie pasowało.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 wrz 2007, 21:39

Gosia masz trudny orzech do zgryzienia...Ja bym nie zostawiła mojego bobaska...Jest taki malutki...A pieniądze to nie wszystko...Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości