Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

13 wrz 2007, 21:35

Asiula superowe fotki Emilki:)

A ja dziś byłam w Dudusiu, faktycznie ogromny tam jest wybór wózków i wszystkiego. Kupowałam na razie drobiazgi, bo nad wózkiem się zastanawiamy.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 wrz 2007, 21:53

dziękuję w imieniu córci :-D która właśnie próbuje zasnąć, mam nadzieję że jej się uda bo też chętnie już bym się położyła

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 wrz 2007, 21:55

asiula26 Jaka kochana kruszynka ...Śliczna!

zania :ico_brawa_01: Prawda, że poród to nie taka straszna sprawa, no nie ... ! Bardzo fajnie, że poszło sprawnie i nie tak całkiem ciężko :-D Wklejałaś zdjęcia malucha swojego? Ja nie widziałam albo przeoczyłam!

Kupiłam test ciążowy- już 2 z rzędu- i korci mnie, żeby już go zrobić ... ale nie wiem czy to nie za wcześnie ...?? to by wychodziło na dziś 17 dni po współżyciu i 29 dzień cyklu! UU nie wytrzymam ... Musze wiedzieć ... Ratunku ...! Niby według "starego" okresu z przed ciąży to za 3 dni powinnam okres dostać więc hm ..upiłam Quick Vue- nicy najlepszy i najbardziej czuły test ... podobno wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu). No to co...jak sądzicie?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 wrz 2007, 22:18

Małgorzatko zrób jutro rano z pierwszego moczu, wtedy będzie najbardziej miarodajny

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

13 wrz 2007, 22:24

Małgorzatka zgadzam się z Asiulą zrób test z porannego moczu. Ja jak zrobiłam wieczorem to nic mi nie wyszło, dopiero kilka dni póżniej z porannego moczu wyszły dwie piękne kreseczki :)

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

14 wrz 2007, 09:38

Małgorzatka rób test i nie czekaj!
A ja miałam nieciekawa noc. Mała sie co chwile budziła, a o 4.30 jak się rozdarła to masakra. Kolka chyba! O 6 był już spokuj zasneła o 7 i spała do 8. Oby jak najmniej takich nocy. :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 wrz 2007, 10:26

A ja muszę sie pochwalić że Emi dziś po raz pierwszy przespała całą noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak zasnęła ok 22.30 tak obódziła się o 6 rano. A o 7 zasnęła spowrotem i wstała przed 10tą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jeszcze jesterm w szoku

[ Dodano: 2007-09-14, 10:27 ]
Małgorzatka czekam na wieści

[ Dodano: 2007-09-14, 12:07 ]
Zapomniałam tylko dodać że jak ja się obódziłam o 5 rano to myślałam że mi prawy cycek eksploduje, był ogromny :ico_szoking: :ico_szoking: i strasznie mnie bolał, musiałam więc wstać i trochę odciągnąć. Wypompowałam więc 60ml i teraz były jak znalazł, zjadła i z płaczem rzuciła się na cycka, głodomór jeden. Aha odkąd podaję jej bebilon 1 czy 2 razy dziennie kupki zrobiły się dużo gęściejsze przez co Emi ma problem z wypróżnianiem się , macie na to jakąś radę?

mały głodomór

Obrazek

mały śpioch

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

14 wrz 2007, 13:12

małgorzatka wkleje jak tylko znajde wecej czasu

[ Dodano: 2007-09-14, 13:13 ]
a własciwie jak sie to robi

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

14 wrz 2007, 14:36

No to się wyspałas Asiula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdjecia suuuper. co do kupek to nie pomoge moja tylko na cycu butelki nie chce.
Zania jak chcesz wkleic zdjecia to zaloguj się na stronie www.fotosik.pl tam się wszystkiego dowiesz.
A ja dzisiaj ważyłam małą, przybrała 0,5 kg przez 2 tygodnie więc nieźle. Powiedxcie mi mamuśki bo mam malutki problemik, mała ma strasznie suchą skóre na brzuszku i klatce piersiowej, nie wiem co moge zastosowac rzeby takiej nie miała. smaruje ja oliwka przy kapieli, a kąpiemy ja co drugu dzień. Może powinnam ją częściej smarowac???

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

16 wrz 2007, 20:32

Olciiaa, a skóra Twojej córeczki jest tylko sucha czy może jest delikatnie zaczerwieniona ??
Sucha skóra jest często objawem skazy białkowej (u nas też się zaczęło od suchej skóry).
Może spróbuj smarować ją codziennie. Dobrze by było jeżeli do kąpieli kupiłabyś nawilżający płyn z właściwościami myjącymi np Oilatum lub Balneum. Po kąpieli dobrze malutką nasmaruj. Ja jednak osobiście nie polecam oliwki. Używam kremu nawilżającego firmy Bubchen ale kremy z Ziajki czy Nivei też są bardzo dobre (tylko muszą być nawilżające).
Jeżeli suchość skóry dalej będzie się utrzymywała (pojawią się też zaczerwienienia) to będziesz musiała iść do lekarza i skonsultować ale wydaje mi się że jeżeli sucha skóra będzie się dalej utrzymywać że to może być skaza białkowa
asiula co do kupek to moja Emi na cycu była tylko i wyłącznie. Ale jeżeli nie może zrobić kupki to spróbuj jej w tym pomóc. Kładź ją często na brzuszku, masuj brzuszek zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, przyciągaj jej nóżki do klatki piersiowej, rób rowerek. Powinno pomóc. Życzę powodzenia :-)
Małgosia jak test ?? Napisz bo umieram z ciekawości...

[ Dodano: 2007-09-16, 20:32 ]
Paulina a Ty jeszcze w dwupaku ??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość