Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2007, 11:33

Gosia...wroc kilka stron wczesniej kiedy ja glowkowalam nad tym sluzem...i nasza kochana Massumi podsunela mi fajny link do stronki....i tam to jest suuuper opisane!

Massumi odpoczywaj nam tam u tesciow bo jak wrocisz to znow czekamy na Twoje nowe odlotowe obrazeczki..hihi

U nas pogoda do d...niestety...
Zborra gratulacje dla Haneczki :ico_brawa_01: ...nasza tylko z pleckow na brzuszek a w drugą strone to ciezkawo :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 11:33

doris, - no daje Hubertus jest karmiony - mieszanie - tak fachowo :-D noc i do południa cyc i potem ze 2 -3 butle wychodza ..albo mniej - ale tak..tylko ten śluz mnie troche niepokoi ...takie sluzowate kupy???..hmm..poszukam w necie jeszcze :-D

[ Dodano: 2007-09-14, 11:42 ]
znalazłam - wszystko ok! :-D na wadze przybiera -az za dobrze :-D yhyhhyyhhy - to pewnie wina jabłuszka ... bo krzyk .. tak chce ...a mój nie wypluwa ..je tak ładnie ze az jestem w wszoku ..a najlepiej jak ja jem - on patrzy i potem on ..i je jak stary :-D powaznie

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 wrz 2007, 11:44

kamizela a karmisz piersia ?? moze od hormonow .... po dzieci potrafia miec nawetmleczko w cycusiach od hormonow .... Goska a moze to od zebow ?? ta kupa .......

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2007, 11:45

moje drogie, mam pytanie... czy Waszym niuniom rosną juz ząbki??? bo moja ma juz spuchniete ząbki i widać takie białe - to chyba ząb no i jest przy tym marudna... chyba musze zaopatrzyc sie w jakies masci na ząbkowanie...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 11:49

chyba - bo ma te dziasla białe na górze .....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 wrz 2007, 12:03

Dziękujemy za życzonka!!!! I składamy również wszystkiego dobrego naszej IGusi i Damiankowi :ico_buziaczki_big:

A ja zmykam, bo roboty mam masę, pościel już poprana i się wietrzy, powidła dochodzą, obiadu nie ma i sprzątanie przedemną, a narazie piękne słońce więc mykam na spacerek.

Oj tak zaczyna się swędzenie dziąsełek, u nas też, mały maruda jak nie wiem co i gryzoń, ale to jeszcze potrwa miesiąc może dwa taki etap, chyba że któreś będzie szybcior i w mig mu ząbki się przebiją, życzę wszystkim tego.

[ Dodano: 2007-09-14, 12:15 ]
AAAAAAAA a co do włosków to też myślę, że to od hormonów, Kacper miał takie włosięta jak Hubcio, te na nogach to ma cały czas, ale te tam na górze to mu zniknęły, to znaczy pewnie wypadły, czy wytarły się, bo to sprawka naszych hormonów, które sprzedajemy dzieciaczkom.

A teraz już naprawdę uciekam i nie wiem kiedy zajrzę, znowu mi się zaległości narobią, ale jutro już chrzesna przyjeżdża, w niedziele impreza, to może dopiero w poniedziałek mi się uda.

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

14 wrz 2007, 12:22

[size=150]dziekujemy wszystkim za zyczenia naprawde bardzo nam milo :ico_buziaczki_big: [/size] maly wlasnie zasnal a ja weszlam na moment a tu prosze tyle pieknych zyczen :-D :-D :-D :-D :-D
co do kupek to wszystko sie zgadza jak zaczelam rozszerzac diete malego,to zaczal mi zielone kupy robic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale teraz juz sie wszystko normuje :-) :-)

[ Dodano: 2007-09-14, 12:23 ]
[size=150]rowniez IGUSI I KAROLKOWI wysztkiego najlepszego duzo mleczka,i pysznych sloiczkow [/size][/b]

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 12:45

Ta...to u nas chyba też ciężkie czasy przez te zębiska...Jakby to to nie mogło wyleźć i już!młoda się rzuca z dziąsłami na wszystko. Atakuje moje ręce jak się tylko zbliżają do buzi :ico_olaboga: , wszystko w pycha, nawet jak na brzuszku leży, to łepek na dół ma, bo ręce musi gryźć...A teraz już z desperacji...bo ciągle marudzi, mata nie, leżeć nie, huśtawka nie...a skoro ja mam się za bardzo nie zbliżać...to już :ico_noniewiem: więc siedzi w leżaku i oglada tv... :-D to ostatni pomysł, który na razie mnie uratował.
I znów zaczynam się cieszyć, że niedługo do pracy...to się wyrwę troszkę! trzeba będzie się co dzień ubrać porządnie, zrobić makijaż i włosy...Tylko trzeba na zakupy ruszyć, bo niestety moje spodnie jeszcze nie... :ico_zly: a te dobre to cienkie i się nie nadają...wrrrr...
o! program "jak dobrze wygladać nago" się podobał, a reklama-nie! Boże, co z niej wyrośnie??? :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2007, 13:13

zborra, zazdroszcze ci powrotu do pracy... ja zanim wruce do formy i figury i w konsekwencji do pracy to minie spooooooooooro czasu... mialam isc do szkoly, a tu nonono - nawet w prywatnych szkolach nie otworzyli kierunku dietetyk... lipa jak nic

a co do programow w tv... to ja lubie "jak sie nie ubierac" biore sobie niektore uwagi do serca i dobrze na tym wychodze, wczoraj kumpela mi pwoiedziala ze schudlam, ale waga niestety tego nie mowi

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 wrz 2007, 13:34

zuwazyłyscie ,ze mamy co raz mnie czasu na kompa ??

Ja do pracy nie wracam.... mam w d .... zreszta Jakub jest za mały ..... jeszcze troche ... chociaz sama juz nie wiem bo Filip w styczniu do przedszkola ... hmmmmmm
a juz polowa wrzesnia ....

Doris to nie mozesz schudnac pracujac ??? bo chyba tak byłobyu najłatwiej ...

no i własnie czy od przysiadow zmniejszy sie tyłek ?? hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości