Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 14:00

a ja nie wiem co robic ...kasa super samochód słuzbowy duży i ta benzyna za darmo .... :-D ach ... ...juz patrzyłam żłobki prywatne - z monitoringiem - siedzisz przed komp w pracy i patrzysz co robia z twoim dzieckiem .... 1000 pln za złobek w razie czego ... ale to i tak mi sie baaaardzo opłaca - patrzac na finanse ...bo niania - cholerka zostawiasz małe dziecko z obca baba sam na sam i ni cholery nie wiesz co robi ....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 14:04

No to ja nie wiem...może bym się zdecydowała? Jeśli Tobie to potrzebne dla zdrowia psychicznego...

A ja dziś normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wkurzają mnie wszyscy! niby jestem chora nie?i miałam z małą unikać nadmiernego kontaktu. A potem mnie zostawią z nią sam na sam! no to co? ona się ma sama sobą zajmowac???

[ Dodano: 2007-09-14, 14:06 ]
I już nie mogę z tym jej katarem...żeby chociaż leciało jej z nosa to nie! :ico_zly: siedzi badziewie gdzieś głęboko!
Siedzę i płakać mi się chce...ta cały dzień marudzi a ja sama...nonono mnie strzela! nienawidzę wszystkich dziś!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 14:09

zborra, - widze nerw jakich mało .... głowa do góry ..bywało gorzej - mój tez czasami jakos tak dziwnie charczy ....

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

14 wrz 2007, 14:15

wrocilam na moment....jestem taka zmeczona,oczy mi sie zamykaja
a ten maly gad nie chce spac tylko gada i gada :ico_haha_01:
ehh....przed chwila zwymiotowal,nie wiem co jest...
jejkuuuu :ico_olaboga: mam nadzieje ze nic mu nie jest moze sie przejadl??
:(:: kurcze....
szczescie wogole ze jutro mezulek do pracy nie idzie,wreszcie odpoczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny czy oponka z brzucha to juz wam zeszla??bo ja sie jej pozbyc nie moge:((
i jak z waszym@@ bo ja nadal nic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 wrz 2007, 14:21

hmmm, gosia a moze twoja mama przeniosłaby sie do Warszawy??albo babcia, albo nie masz jakiejs kuzynki?? złobek jest ryzykowny ( dla zdrowia) tak mi sie wydaje, a obca baba to faktycznie...teraz to masz dylemat...jak bym jeszcze zaczekała...

kamizela ty mieszkasz w Złotoryji, nie??teraz sie przeraziłam jak przeczytałam artykuł ze koledzy zabili swojego kolege 17 letniego, w sumie, chyba dla zabawy... :ico_szoking:
Jak czytam takie wiesci z moich okolic to wogole :ico_szoking: a jak tam u was??

sikorka no to powodzenia!!

[ Dodano: 2007-09-14, 14:23 ]
anes chyba zartujesz, nic od porodu??u nas powiedzmy kwitnąco...
a brzuszek no tez jeszcze nie taki...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2007, 14:34

ej...no u nas jeszcze nie ma zebow...gryzie wszystko jak szalona w furii ale nic nie spuchlo i chyba wczesnie nie spuchnie bo np ja mialam zeby dopiero w 9 miesiacu :-D

Awatar użytkownika
MagdalenaW-G
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:30

14 wrz 2007, 14:39

zborra Solidaryzuję się z Tobą w pełni. Ja z wielkim bólem gardła łażę od wtorku, tak mordę darłam na dzieciaki w szkole, bo to nie dzieci tylko szatany, w tym gimnazjum, że aż mnie choroba dopadła. Od wczoraj strasznie wkurw... katar, nochal czerwony, nic nie pomaga. Do tego to gardło, ból jak diabli i suchy uporczywy kaszel. Idzie płuca wypluć :ico_zly:
Też cholera siedzę sama, bo mój mężunio w środę ok. 22 wrócił z W-wy (tam pracuje), jesteśmy 250km od siebie i miał jechać jutro lub w niedzielę. Ale zadzwonili do niego, a ten w 5 min. spakował się i wyjechal. A ja sama, chora, z marudnym Szymkiem...
Czasem mam dość tych chłopow, z łaską pomoc. Milam jechać dzisiaj do lekarza, bo chyba bez antybiotyku się nie obejdzie, a tu d... zimna.
Taki już nas zasr... los :ico_placzek:
Nie martw się, mamy te swoje małe istotki i olewać resztę, bo idzie się wykończyć :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-14, 14:44 ]
zborra Musisz kochana przejść przez ten katrzysko malej i wytrwać. Wiem, że u małych dzieci to gorsze niż u starego, więc co ja tu porównuję, ale nic nerwami nie zdzialasz. Męczycie się pewnie obie, bo najgorzej jest w nocy, jak ani Ty ani Hania spać nie możecie. Przeszłam przez to z moim, ciągnie się to długo, nawet tydzień, ale musi w końcu przejść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

14 wrz 2007, 14:57

no wyobraz sobie ze nic od porodu,nawet kropelka :ico_noniewiem:
moja mam np nie miala do pol roku,ale ja zaczynam sie troche martwic
chociaz mowi sie ze karmiac piersia mozna bardzo dlugo nie miec....
a wy juz wszystkie macie@??
a co do oponki to troszke sie pozbylam ale pod pempkiem jeszcze troche wisi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 wrz 2007, 15:14

ja tez bez miesiączki ..i nie przeszkadza mi absolutnie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 15:56

Zazdroszczę...ja już prawie miesiąc po pierwszej @... i jakoś ze szczęścia nie skaczę...

No tak...to ja widzę, że wirusisko jakieś panuje! mi już powoli przechodzi...Mogę polecić homeopatyczne tabletki na katar- CORYZALIA...na prawdę super! wyleczyłam prawie i to bez żadnych kropli do nosa!

Ok, przyjdę potem pomarudzić...teraz J spaceruje z Hanią, a ja muszę błyskawicznie sprzątnąć!
A Hania to dziś chyba na zęby marudzi...bo posmarowałam jej żelem i od razu uśmiech, potem jeszcze z 15minut żuła mój palec lub gryzak postękując sobie radośnie...No dobra, lecę na miotle, heheheh

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości