Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 wrz 2007, 10:02

ANES, bedziesz małego juz w spacerówkce wozic?
bo ja sie wlasnie zastanawiam bo moja mała niedługo bedzie nozki podkurczac w gondolce

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

15 wrz 2007, 10:03

Obrazek

dla Mayeczki z okazji 4 mies :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

15 wrz 2007, 10:06

jagodka tak mam zamiar przeniesc sie do pacerowki bo w gondoli to moj juz podkurcza nozki :-) i ma bardzo malo miejsca,ale wiesz kupuje taka co sie rozkalada prawie na lezaco bo przeciez jeszcze go tak prosto nie posadze,ale tak na pollezaco to czemu nie....poza tym maly sie denerwuje w gondoli bo nic nie widzi :-) :-)
a ty tez masz zamiar spacerowke??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 wrz 2007, 11:03

Kurczę też myślę o spacerówce...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2007, 11:18

Obrazek

Majeczko kochana!!! życzymy Ci, żebyś zawsze była taką śliczną Króliczką... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Jagódka nie myśl, że ja mam Ci coś za złe! :ico_nienie: ja się bardzo cieszę z takich rad, bo ktoś, kto ma większe doświadczenie jest dla mnie dobrym doradcą. Ja tego nie wiedziałam, dlatego myślałam, że mogę spokojnie dawac 1 bo karmię piersią...Ale widocznie jak sie skończy już to opakowanie, to będę musiała kupić 2...

U nas ładnie. Hania spała do 4!!! i pierdziała w nocy co nie miara :-D potem po 7jedzonko i przyszła do nas, bo zimna była...Rozłożyła się między nami, jedną ręką złapała J za ucho, druga mnie za piżamę...i spała! :-D chyba czuła się bezpiecznie między rodzicami! ech...jakie to wzruszające...Potem się przebrałyśmy, pobudkę dziadkom zrobiłyśmy :-D , Hania zjadła butlę...bo zaczynam wprowadzać 3flaszkę dziennie...i towrzyszyła nam w śniadaniu! i strzeliła taką kupę w leżaczku, że :ico_szoking: Tzn, ja nie wiedziałam, że to tak wygląda...ale zapowiedziałam, że J przewieja...a co! chociaż w soboty może się nią bardziej zająć, bo zapomni jak się to robi. On teraz ma mniej czasu i chęci na nią...odsunął się troszkę więc muszę go angażować bardziej...Ale jak zdjął małej spodnie to :ico_szoking: kupa wychodziła już ssama...rajstopkami...hehehe...szok! powycierał ją, ale niestety...trzeba było gnać pod kran i ją umyć porządnie. POtem troszkę zabawy i śpi na macie...trzymając zabawki, żeby jej nie uciekły :-D
J myje podłogi...rodzice na grzybach...
Dziś na 17 idziemy na 60urodziny do wujka...Więc będę miała zaległości...Ale dziś sobota, to mniej będzie pisaniny nie?
I wiecie co??? chyba w grudniu sprzedamy nasz wózek jednak...J siostra będzie rodzić pod koniec grudnia niby, a chcą taki sam wózek...a ja już sama nie wiiem co chcę...ale może sprzedamy? i chcę kupić taki
http://www.allegro.pl/item243041638_hau ... ropka.html

Tylko im bliżej pozbycia się naszego, tym większe mam wątpliwości...No bo generalnie lubię ten wózek za to, że gondola jest fajna spora i super się nim jeździ po różnych drogach. Ale wkurza mnie jego wielkość po złożeniu i to, że w naszą corsę się nie mieści za bardzo..więc i tak byśmy musieli kupić spacerówkę...No i znów mam dylemat...co myślicie? trzymać ten wózek na następną :ico_ciezarowka: ?

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

15 wrz 2007, 11:20

no mysle ze spacerowka wogole jest praktyczniejsza,lzejsza i wogole...
ta co chce ja kupic wazy tylko 7 kg wiec jak piorko...a ze ja mam do pokonoania jedne schody to barzo mi sie4 przyda....
a moj wozek to nie ten z tych nowosci tylko stary jak swiat wiec swoja wage tez ma :ico_noniewiem: noi kupuje oprocz tego kombinezonik na zime,i pare ciuszkow bo wtrasta :-? ehhh....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 wrz 2007, 11:25

zborra spacerówka jest zajefajna :ico_brawa: Wózek sprzedaj-jeśli zajdziesz w kolejną ciążę to pewnie będą już inne fajne wózeczki i zapragniesz taki dla dzidzi :-D

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

15 wrz 2007, 11:35

zbora mysle podobnia jak kamizelka teraz wszystko sie zmienia z dnia na dzien,coraz fajniejsze zeczy sa...wiec jak zajdziesz w kolejna ciaze napewno bedzie duzo
fajnych zeczy i napewno bedziesz chciala kupic :ico_oczko: a spacerowka jest naprawde duzo praktyczniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2007, 11:37

No właśnie...tak myślę...Właśnie się obawiam, że dla następnej dzidzi i tak bym wymyśliła inny wózek...A może urodzi się tak, że przyda się tylko gondola...a potem spacerówkę już będę miała taką wymarzoną??? Więc chyba go sprzedamy, póki jest okazja...No i dużo nie stracimy, bo za 900-1000zł go pchnę...więc starczy na nowy i na fotelik :-D
Choć zanim kupimy ten, to chcę go obejrzeć na żywo...Bo się okaże, że też bez sensu...Więc niedługo rajd po sklepach rozpoczniemy :-D

A tu moja ślicznotka...co prawda sprzed 2dni...ale dzisiejszych jeszcze nie zgrałam...

uwaga...ja pilnuję moich zabawek!!!
Obrazek
Obrazek

a tu szukam guziczka, żeby ta moja durna matka się wreszcie zamknęła :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2007, 11:40

hehehe...Witajcie drogie mamuski!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: stawia Mayeczka....i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: tez....stara baba z niej juz :ico_oczko:

W nocy kupy zielono-zelowe ale bez krwi wiec spoko!!!
Wesola od rana jak skowronek a Arek sprzatanie zarzadzil...juz wszystko zrobilismy jeszcze tylko musi auto umyc...a teraz poszedl z Maya na poczte wyslac moje prawo jazdy bo wymieniamy na angielskie :-D

Dziekujemy sredecznie za zyczonke!!! :ico_brawa_01:

Zborra...co do wozka to tak....mi sie bardzo podoba,mam podobny znaczy sie 3 kolowy i wazne jest ze ma pompowane kola tylko nie zrozum mnie zle...jaesli masz mozliwosc przejechania sie takim wozkiem to poprobuj bo jednak najwazniejsze w takim wozku jest to czy ma skretne to przednie kolo!!!ja np nie umialabym jechac takim bez skretnego kola..zle sie prowadzi i jest mniej stabilny na drodze...a taki ze skretnym to praktycznie jedzie sam i dostosowuje sie do powierzchni...to wazne...bo glupio by bylo zebys musiala wozeczek potem zmieniac bo prowadzisc go sie nie da :ico_noniewiem: 3 kolowce sa super..wiem juz z doswiadczenia...moj brat mial taka spacerowke..a teraz moja coreczka tez w takim jezdzi wiec ja baaardzo polecam...tylko mowie,sprawdz czy przednie kolo sie skreca...a najlepiej przejedz sie nim to zobaczysz -moze Tobie to nie robic problemu :ico_oczko: Zycze powodzenia...i jakby co to sluze radą!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości